10 meelelahutuslikku asja, mida täna järjekorras oodates vaadata

Tere hommikust ja head musta reedet! Järjekordne aasta, järjekordne tänupüha, millele järgneb tänane – must reede – Ameerika Ühendriikides (ja väljaspool seda) suur pühadeostlemisüritus, kus enamik jaemüüjaid pakub suuri allahindlusi, pööraseid lahtiolekuaegu ja eripakkumisi kogu pühade nädalavahetusel. Eelmisel aastal oli tänupüha nädalavahetusel jaemüük 54,7 miljardit ja eelmisel aastal veelgi rohkem.

Sel aastal peaks Must Reede koguma veelgi suuremat tulu – ostleb üle 100 miljoni inimese. Kui olete ideedele avatud, vaadake kindlasti meie selle aasta lemmikpakkumiste loendit (seal on teie tehtud fotode modelleerimine!), et leida oma ettevõtte jaoks vingeid asju.

Kuna võite olla täna ostlejate hulgas, olen kogunud veebist kõige huvitavamad äriuudised – lugege kindlasti seda postitust, kui ootate maksejärjekorda!

Hea enesetunde uudis

On palju, mille eest tänulik olla.

1. Meil ​​pole kunagi paremini läinud. Ei päriselt.

Tänapäeva uskumatult hõivatud, globaalselt omavahel seotud maailmas võib olla lihtne hakata tahtmatult asju enesestmõistetavana pidama. Arvestades, et tänupüha oli eile, on nüüd hea aeg hetkeks peatuda ja mõelda, mille eest me inimkonnana ühiselt tänulikud oleme.

Üks silmatorkav asi, mida vähesed meist oma kirglikus igapäevaelus mõtlevad, on see, kui palju parem on üldine elukvaliteet kui kunagi varem ajaloos. Forbes teatab, et viimase 50 aasta jooksul on imikute suremus arengumaades kaks korda ja esimeses maailmas viis korda langenud; nälg maailmas on vähenenud; ja peaaegu 90 protsenti kõigist maailma lastest õpib praegu põhikoolis. Ka New York Times teatas vaid kaks kuud tagasi, et vägivaldsed kuritegevused on USA-s viimase 20 aasta jooksul drastiliselt vähenenud.

Oma pika eluea, meditsiiniliste läbimurrete ja igapäevaste imede, nagu internet, digifotograafia ja lennureisid, vahel elame elu, mis oleks tundunud unistus inimestele, kes kasvasid üles vaid paar põlvkonda tagasi. Seega võtke täna hommikul, sel pühadehooajal ja tegelikult aastaringselt aega, et peatuda ja olla tänulikud asjade eest, mis teil on, ja sellesse ajastusse sündimise suhtelise õnne eest.

2. Rohkem ostlemisvõimalusi!

Sest a) miks mitte? ja b) mõned inimesed tahaksid teha oma puhkusepäevaseid väikesemahulisi ja kohalikke oste. Must reede on suurepärane ja kõik, kuid kui kavatsete jõuda ainult suurtesse poodidesse, võite ilma jääda mitmetest ainulaadsetest asjadest, mida väikeettevõtted pakuvad. Ja loomulikult on kohaliku kogukonna ja kohaliku majanduse toetamine tõesti midagi väärt.

  • Väikeettevõtete laupäev on homme. Kui te pole sellest varem kuulnud, on see päev “mitteametlikult” pühendatud teie piirkonna väikeettevõtete puhkusekingituste ostmisele. Selle käivitas American Express 2010. aastal, et julgustada inimesi väikeettevõtetes ostlema. Pakkumiste nimekirja saate vaadata siit. Eelmisel aastal näitas see ostuüritus kindlasti väikeettevõtete armastust; Ainuüksi USA-s teeniti 5,7 miljardit.
  • Mõned linnad teevad mustale reedele oma rohujuuretasandi alternatiive. Üks suurepärane näide on Little Boxes PDX, mis on Portland, Oregoni vastus suurematele kettidele, kus on suured allahindlused: allahindlusi pakkuvad kohalikud poed on kõik linnakaardil ja nutitelefonirakenduses kirjas ning toimub loosimine, kus osaleb palju erinevaid väikeettevõtteid. seotud auhinnad. Ka sel nädalal teatas Time mõnest muust musta reede alternatiivist kogu riigis.

3. Hea uudis naistele

Siin on mõned head uudised feministidele (meestele ja naistele) ja äris tegutsevatele naiste toetajatele:

Nagu eelmisel nädalal teatasime, toimus ülemaailmsel ettevõtlusnädalal esmakordselt naiste ettevõtluspäev. Kui te pole veel kuulnud sellest päevast, mil tähistatakse naisi kogu maailmas, sealhulgas ÜRO peakorteris NYC-s peetud kohtumisest, saate lugeda siit.

See artikkel naistest äritegevuses peaks teid rõõmustama, kui olete feminist, ettevõtja, mõlemad või igas vanuses inimene, kes alles alustab ja vajab julgustust! Tere tulemast.

Tõesti veider uudis

Teresa ja Joe Giudice, autor Steve Mack / Getty Images

Need võivad teid pisut võpatama panna.

4. Air BnB tahab võita Nobeli rahupreemia

Business Insider teatab, et Air BnB ülemaailmne külalislahkuse juht Chip Conley on öelnud, et ta sooviks, et ettevõte võidaks Nobeli rahupreemia. Jah, tõesti – auhind, mis antakse rahvusvahelistele aktivistidele, kes seavad oma elu, mõnikord igapäevaselt, orjastatud, vangistatud ja väärkoheldud inimeste hüvanguks.

Jättes kõrvale, Air BnB on suurepärane ettevõte, mis tõesti aitab suhteid kogu maailmas omal moel. See tähendab, et nad peaksid ilmselt tegemise juurde jääma see, trofeekapi ettevalmistamise asemel.

5. Kas olete kuulnud nendest Uberi ebamugavatest PR-vigadest?

Ma ei suutnud sõnamängule vastu panna. Kiirelt kuulsuseni tõusnud transpordiettevõte Uber on viimasel ajal uudistes olnud pisut vähem glamuursetel põhjustel pärast mitmeid avalikke jaburusi.

Alates ettevõtte juhtidest, kes räägivad ajakirjanike isikliku elu uurimisest, kes ei suhtu oma ettevõttesse positiivselt, ja lõpetades Prantsuse Uberi räige postitusega, mille käigus paljud kliendid soovisid rakendust kustutada, on nad viimasel ajal tõesti sellesse sekkunud.

Need suhtekorralduse vead on head meeldetuletused vigadest, mida soovite ettevõttena vältida, olenemata teie suurusest. Uberi praegune avalik kuvand on suhtekorralduse mittetegemise nimekiri.

6. New Jersey tõelised koduperenaised saadetakse maksupettuse eest vangi

Eelmisel kuul mõisteti Teresa Giudice ja tema abikaasa Joe Giudice tõsielusaatest New Jersey tõelised koduperenaised süüdi mitmes pettuses, sealhulgas maksudest kõrvalehoidmises, ning neile määrati vastavalt 15 kuud ja 41 kuud vangistust. Teresa väidab, et ta oli pere rahaasjadest täiesti väljas ega teadnud, et see toimub.

Danetha Doe, äristrateeg, kellel on suurepärane ajaveeb, mis on täis finantsnõuandeid, on kirjutanud selle teema kohta põneva ja kasuliku ülevaate. Soovitan seda kindlasti lugeda, kui sina ja su abikaasa või elukaaslane ei ole rahaasjade suhtes avatud.

Super huvitav uudis

Mall for Africa soovib tuua veebiostude otse nende uste ette, kellel varem poleks olnud juurdepääsu.

Just eelseisvaks uueks aastaks on siin mõned asjad, millel võiksite silma peal hoida.

7. Naised võivad nüüd Saudi Araabias olla advokaadid

Kui teistes riikides on see juba ammu nii, siis väga konservatiivse Saudi Araabia kuningriigi jaoks on esimene naisadvokaat ja esimene naise asutatud advokaadibüroo tõepoolest uudne. Bayan Mahmoud Al-Zahran sai eelmisel aastal riigi esime naisadvokaadiks ja avas oma advokaadibüroo septembris. Al-Zahran keskendub töö- ja naiste õiguste juhtumitele ning hiljuti nimetati teda üheks maailma võimsaimaks araabia nai. Mine tüdruk!

Kui see teema teid huvitab, vaadake meie naiste mõjuvõimu suurendavate raamatute nimekirja. Võib-olla saate täna ühe hea tehingu teha?

8. Clevelandi kliiniku 2015. aasta top 10

Clevelandi kliinik on üks Ameerika Ühendriikide juhtivamaid meditsiiniasutusi. Igal aastal avaldavad nad nimekirja põnevatest meditsiinilistest läbimurdest, mis nende arvates muudavad tuleval aastal mängu. Tänavune nimekiri pole erand, sisaldades selliseid hämmastavaid asju nagu Dengue palaviku vaktsiin ja muud. Dengue põletik levib sääsehammustuste kaudu ja on uskumatult ohtlik ja sageli surmav, tappes 20 000 inimest aastas. Muud uuendused hõlmavad uusi lähenemisviise flebotoomiale ja rinnavähi ravile.

9. 500 brunchi ehk põhimõtteliselt sõpruskohting

Kaks kuud tagasi asutatud Bay Area idufirma 500 Brunches asutaja Julie Krafchick ütles San Francisco Weeklyle, et tema idee on lahendus probleemile. Kuigi on palju kohtinguveebisaite, pole ühtegi saiti, mis keskenduks sellele, et aidata inimestel kokku saada ainult selleks, et sõpru leida. Seni on 500 Brunchi korraldanud paar üritust nädalas. Praegu töötavad nad ainult San Franciscos, kuid kes teab, kui kaua see laienemiseni on jäänud. Brunchmate’iga sobitami täitke küsitlus, mis aitab teil leida inimesi, kellega koos tõenäoliselt klõpsate.

Mulle meeldib hiline hommikueine ja see äriidee on mulle väga intrigeeriv. Kuna veebipõhine tutvumine on väga populaarne, huvitab mind kindlasti, kas see võrgusõpruse loomise mudel jõuab mujale või saab uusi kordusi.

10. Aafrika kaubanduskeskus

Kui teil on pood või olete Aafrika mandri tarbija, siis teate, et veebis ostlemine võib Aafrikas olla problemaatiline. Alates aegunud makseviisidest ja pikkadest postistreikedest kuni suutmatuseni jõuda väga kaugetesse maapiirkondadesse – veebist kaupade ostmine ei ole alati lihtne ega isegi võimalik.

Mall for Africa püüab selle probleemiga toime tulla, olles keskmees USA, Euroopa ja Aafrika jaemüüjate ning tarbijate vahel. Teie müüte või ostlete ning Mall for Africa tegeleb logistika, maksete ja kohaletoimetamisega. Praegu keskenduvad nad Nigeeriale, mis on Aafrika suurim majandus, kuid huvitav on näha, kas see ärimudel kogu kontinendil hoogu kogub.

Loodan, et oleme suutnud teid ootamise ajal lõbustada. Kui olete avastanud muid huvitavaid lugusid, jagage uudist meiega allolevates kommentaarides! Üks meie kinnisideeks jäänud töötajatest võib lehte värskendada, kui nad järjekorras ootavad…

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga