10 siseringi näpunäidet väikeettevõtete toetuste kohta

Ettevõtete väikeettevõtete toetused

 • FedExi väikeettevõtete toetus

FedEx annab kümnele väikeettevõttele aastas kuni 25 000 dollarit tükk. 2017. aastal andis võistluse auhinnafond kokku 120 500 dollarit. Võitjad saavad raha ka FedEx Office’i trüki- ja äriteenuste jaoks.

Rakendus nõuab selgitust teie ettevõtte, raha kasutamise kohta, fotosid oma ettevõttest ja – see osa on valikuline – lühikest videot, mis selgitab teie ettevõtet. Abikõlblikuks saami peate tegutsema vähem kui 99 töötajaga kasumit taotleva ettevõttega, millel on vähemalt kuus kuud.

See sihtasutus asutati USA-s registreeritud 501(c)(3) heategevusorganisatsioonina. Sihtasutuse toetusi antakse aastaringselt fondi direktorite nõukogu heakskiidul. Kõik toetuste või sponsorluse taotlused tuleb esitada veebipõhise taotlussüsteemi kaudu.

 • NAVi ettevõtlustoetuste konkurss

2012. aastal asutatud Nav on võimalus ettevõtete omanikele hallata oma ärikrediiti ja saada sujuvamat juurdepääsu rahastamisele. Valitud ettevõtetele antakse 10 000 dollarit, et viia nende ettevõtmine järgmisele tasemele. 2019. aastal tuleb võistlustöid esitada ajavahemikus 23. maist kuni 15. augustini. Lisateavet leiate siit.

Väikeettevõtete toetused naiste omanduses olevatele ettevõtetele

2014. aastal asutatud Girlbossi fond on andnud naisettevõtjatele rahalisi toetusi üle 130 000 dollari. Toetusi antakse kaks korda aastas ja iga toetusesaaja saab projekti rahastamist 15 000 dollari ulatuses. Lisaks rahalistele vahenditele saavad abisaajad teavet Girlbossi platvormi ja kogukonna kaudu ning kajastust kohalikus ja piirkondlikus meedias.

 • Naiste ärikeskused

SBA sponsoreerib umbes 100 naiste ärikeskust üle USA. Keskused asutati selleks, et aidata naisettevõtjaid ettevõtluse arendamisel ja kapitali juurdepääsul. Mõned aitavad teil leida väikeettevõtete toetusi ja laene, millele võite kvalifitseeruda.

See sihtasutus annab igal kuul 2000 dollarit erinevale naiste omanduses olevale ettevõttele. Iga aasta lõpus autasustatakse ühte 12 stipendiumi võitjast täiendavalt 25 000 dollarit. Sihtasutuse nõuandekogu valib võitjad, otsides kirglikke ja hea jutuga naisi. Abikõlblikud on USA-s ja Kanadas tegutsevad ettevõtted. Lisateavet leiate siit.

 • Eileen Fisheri naistele kuuluv äritoetus

Naisterõivaste jaemüüja Eileen Fisher premeerib igal aastal kuni 10 naisettevõtte omanikku kokku 100 000 dollariga. Abikõlblikuks saami peavad naised moodustama vähemalt 51% omandist ja juhtkonnast, olema tegutsenud vähemalt kolm aastat, teenima vähem kui 1 miljon dollarit aastas ja olema keskendunud keskkonna- või sotsiaalsetele muutustele.

 • Cartieri naiste algatus

See iga-aastane rahvusvaheline ettevõtluskonkurss loodi 2006. aastal, et välja selgitada, toetada ja julgustada naisettevõtjate projekte. Vähem kui kümne aastaga on Cartier Awards kasvanud 360-lt ligi 3000 taotluseni. 7 laureaati (üks igast piirkonnast) saavad 100 000 dollarit auhinnaraha ja 14 finalisti (igast piirkonnast kaks teise kohta) saavad auhinnaraha 30 000 dollarit. Lisateavet leiate siit.

Väikeettevõtete toetused vähemustele

 • Vähemusrahvuste Ettevõtluse Arendamise Agentuur

See USA kaubandusministeeriumi arendusagentuur soodustab vähemuste juhitud väikeettevõtete kasvu, ühendades omanikud rahastamisressursside, föderaallepingute ja turuvõimalustega. Lisateabe saami võite võtta ühendust kohaliku MBDA ärikeskusega.

 • Rahvusvähemuste tarnijate arendusnõukogu

Nõukogu on korporatiivne liikmesorganisatsioon, mis keskendub sertifitseeritud vähemusettevõtete ärivõimaluste suurendamisele. See haldab mittetulunduslikku ettevõtluse arendamise programmi Business Consortium Fund, mis pakub oma liikmetele rahastamisprogramme ja ärinõustamisteenuseid.

Väikeettevõtete toetused veteranidele

StreetSharesi sihtasutus loodi veteranidest väikeettevõtete omanikele silmas pidades. Nad pakuvad toetusi lisaks krediidiliinidele, tähtajalistele laenudele ja valitsuse lepingupõhisele rahastamisele. Sel aastal andsid nad pärast kandideerimisperioodi veteranidele kuuluvale väikeettevõttele 15 000 dollarit. Külastage saiti siin, et lugeda nende missiooni kirjeldust ja saada lisateavet.

Hivers and Strivers on inglifond, mis soovib aidata sõjaväeakadeemia lõpetanuid nende idufirmade loomisel. Nende investeeringud ulatuvad 250 000 kuni 1 miljoni dollarini vooru kohta ja suuremate investeeringute tegemi võivad nad sündikaat teiste kontsernidega. Kui olete mõne sõjaväeakadeemia lõpetanud ja teil on väike äriidee, saate oma ettepaneku esitada nende veebisaidil.

Mittetulunduslikele ettevõtetele mõeldud veteranide asjade osakonna väikeettevõtete toetused aitavad veteranidel oma tegevust alustada ja nõuavad ranget järgimist. Külastage veebisaiti siin, et saada teavet veteranidele saadaolevate toetuste ja muude tugiteenuste kohta.

COVID-19 leevendus, toetused ja laenud

 • Palgakaitseprogrammi (PPP) laenud . SBA PPP laenuprogramm pakub väikeettevõtete laene, mis võimaldavad ettevõtetel COVID-19 pandeemia ajal oma töötajatele palka jätkata. PPP taotluste esimene voor algas 2020. aastal vahetult pärast seda, kui föderaalvalitsus võttis vastu CARES-seaduse, ja teine ​​voor algas 2021. aasta alguses.
 • Majanduskahju katastroofi laen (EIDL) . Need laenud pakuvad väikeettevõtetele leevendust madala sissetulekuga piirkondades asuvatele ettevõtetele. Samuti peavad kvalifitseeruvad ettevõtted olema koronaviiruse pandeemia esimese kahe kuu jooksul kaotanud vähemalt 30%. Lisateavet ajaveebi kaudu: PPP vs. EIDL vs. 7(a) laen: milline on teie väikeettevõttele parim?
 • Shuttered Venue Operators Grant (SVOG) . SVOG-programm on mõeldud 29. veebruari 2020. aasta seisuga töötavatele otseülekandesaalidele. SBA katastroofiabi büroo on eraldanud selle programmi jaoks, mis käivitati 2021. aastal, üle 16 miljardi dollari. Toetused võivad katta kuni 45% taotleja kuludest. teenitud brutotulu, maksimaalselt 10 miljardit dollarit.

Muud võimalused väikeettevõtte rahastami

Kui teie katsed stipendiumi hankida ebaõnnestuvad, pole teil valikuvõimalused väljas. Väikeettevõtte rahastami on odavaid viise. Üks parimaid viise on SBA laen. SBA-laenud on tuntud kui “kuldstandard” väikeettevõtete rahastamisel laiendami ja säästmi.

Erinevalt toetustest nõuavad väikeettevõtete halduse laenud tagasimaksmist. Kui aga kvalifitseerute, on SBA laenudel madalaimad intressimäärad ja pikim tasuvusaeg. See tähendab, et igakuised maksed on väikesed ega vähenda teie rahavoogu.

Ettevõtete omanikele on saadaval kolme tüüpi SBA laenuprogramme: 7(a) laenuprogramm, CDC/504 laenuprogramm ja mikrolaenuprogramm.

7(a) laenuprogramm

SBA 7(a) laenu saab kasutada erinevatel eesmärkidel.

 • Käibekapitali – Ostke seadmeid, suurendage laoseisu, lisage turundusprogramme, tegevuskulude katteks lisapersonali palkami.
 • Võlgade konsolideerimise laenud – Refinantseerige kaupmeeste sularaha ettemakseid, lühiajalisi ärilaene, kõrge intressiga ärilaene, igapäevase või iganädalase maksega laene või ärikrediitkaarte.
 • Ärikinnisvara – Refinantseerige olemasolev ärikinnisvara hüpoteek, ostke büroohoone või muu omaniku kasutuses olev äripind.

Põhjaliku teabe saami populaarse SBA 7(a) laenuprogrammi kohta külastage SmartBiz Small Businessi ajaveebi ja vaadake üle meie põhjalik artikkel: Mis on SBA laen?

504 laenuprogramm

See programm loodi selleks, et anda väikeettevõtetele odavaid vahendeid laiendami või moderniseerimi. Tavaliselt rahastab kuni 50% projekti kuludest laenuandja, keda toetab SBA. CDC-d (Community Development Corporations) rahastavad tavaliselt kuni 40% projekti maksumusest. Lõplik 10% on sularaha sissemakse, mis eeldatavasti tuleb väikeettevõtte omanikult.

504 SBA laen võib sobida väikeettevõtete omanikele, kes on huvitatud kommertskinnisvara ostmisest ja kui nende ainulaadsed äritingimused sobivad teie kohaliku CDC avaliku korra eesmärkidega. CDC leiate siit.

Mikrolaenu programm

Mikrolaenuprogramm on mõeldud väga väikestele ettevõtetele, sealhulgas alustavatele ettevõtetele ja annab laenu kuni 50 000 dollarini. Mikrolaenu saamise nõuded võivad olenevalt laenuandjast erineda. SBA mikrolaenu laekumist saab kasutada enamiku ärikulude katmi, kuid mitte võlgade või kinnisvaraostude tasumi.

Näpunäiteid väikeettevõtte rahastamise kasutami

Kui teil õnnestub väikeettevõtete rahastamist saada, kaaluge selle kasutamist järgmistel ärilistel eesmärkidel:

 • Osta rohkem tarkvara . Kuigi tarkvara ei võta kontoripinda, on see saab kulutada märkimisväärse osa teie eelarvest. Mis tahes väikeettevõtte finantsabist saadava tuluga saate hõlpsamini lubada endale uut tarkvara, nagu projektijuhtimisplatvormid, raamatupidamissüsteemid ja muud selle loendi tööriistad: 31 väikeettevõtte haldustööriista, mis aitavad teie ettevõtet juhtida.
 • Uuendage oma varustust . Seadmete ajakohasuse tagamine käib käsikäes täiendava tarkvara ostmisega. Uued sülearvutid, tootmistööriistad ja muud seadmed ei ole lihtsalt toredad kingitused teie ettevõttele – need hoiavad ära töövoo rikkeid, mis maksavad rohkem raha, kui te esmalt versiooniuuendustele kulutate.
 • Maksa oma võlad ära . Väikeettevõtte käivitamine tähendab sageli võlgade võtmist. Teie väikeettevõtte rahaline abi võib minna nende võlgade tagasimaksmi ja väiksema võla korral võite lihtsalt oma krediidiskoori piisavalt parandada, et saada rohkem laene. Eelkõige SBA laenud on suurepärased valikud võlgade konsolideerimi ja finantsjuhtimise palju lihtsamaks muutmi.

SBA laenude kohta lisateabe saami külastage veebisaiti. Pange tähele, et peate tegutsema 2+ aastat ja teil peab olema hea krediit. Lisanõuete loendi leiate siit.

Kas pole kindel, kuidas SBA laen teie ettevõtet aidata võiks? Loe tõeliste klientide kohta meie blogist. Saate teada, kuidas meie kliendid maksavad kõrge intressiga võlgu, ostavad varusid, palkavad täiendavaid töötajaid ja kasutavad vahendeid rohkemate äriehitamise algatuste jaoks.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga