11 parimat turundustarkvara väikeettevõtetele

Mida saab turundustarkvara teha?

Varem olid täiustatud turundustööriistad saadaval ainult suurtele ettevõtetele, kellel oli nende eest tasumi piisavalt eelarvet. Tänapäeva maailmas võib isegi suure turunduseelarveta väikeettevõtte omanik üldiselt lubada endale turundustarkvara, mis sisaldab tööriistu, mis on vajalikud praeguste ja potentsiaalsete klientidega isikupärastatud ja loogilise ühenduse loomi. Üks turundustarkvara ahvatlevamaid aspekte on selle võime automatiseerida paljusid protsesse, mis võivad võtta palju aega, sealhulgas müügivihjete genereerimine, kasvatamine ja järelmeetmed.

Turundustarkvaraprogrammid võivad kohandatud aruandluse kaudu anda ülevaate ka teie ettevõtte turundustegevusest. Täiendavad tööriistad on mõeldud meilikampaaniate läbiviimi ja aja tõhusamaks haldami. Seda tüüpi tarkvara kasutades on klientidega personaalsemal ja sihipärasemal viisil ühenduse loomine lihtsam kui kunagi varem. Saate säästa aega ja ressursse, kui lisate tarkvarasse rohkem hallatavaid turundusülesandeid, selle asemel, et proovida samme käsitsi käsitleda.

Turundustarkvara tähtsus

Väikeettevõtete turundustarkvara on oluline järgmistel põhjustel:

  • Aja kokkuhoid ja tõhusus . Ilma turundustarkvarata ei pruugi väikeettevõtete omanikud jõuda oma klientideni nii lihtsalt ega tõhusalt. Interneti-turunduskampaania koostamine võib võtta tunde või isegi päevi, eriti kui otsite loendeid läbi ja sisestate teavet käsitsi selle avaldami.
  • Analüütika . Kui proovite saata meili oma postkasti kaudu, ei tea te, kes on selle avanud või sellega tegelenud. Automatiseeritud tarkvara võib kõrvaldada kõik need takistused, mis on seotud klientidega ühenduse võtmisega, andes teile ülevaate sellest, millised turundustegevused toimivad ja milliseid võiks parandada.
  • Automatiseerimine . Statista 2018. aastal läbiviidud uuringu kohaselt teatas 91% turunduse automatiseerimise tarkvara kasutajatest, et tehnoloogia on nende üldise turundusedu jaoks väga oluline. Ettevõtetest, kelle turundustegevus annab üle poole müügivihjetest, on 58% võtnud kasutusele mingi turunduse automatiseerimise. Ettevõtete omanike peamised eelised hõlmavad õigeaegset suhtlust, suurenenud klientide kaasamist, rohkem võimalusi, edasimüüki ja aja kokkuhoidu.
  • Tootlikkus . Aeg, mille turundusrakendused säästavad, on rohkem aega, mida saate oma muudele turundustegevustele pühendada. Selle lisaajaga saate teie ja teie meeskond olla produktiivsemad. Ja isegi kui otsustate kasutada seda lisaaega turundusega mitteseotud vajaduste jaoks, nagu projektijuhtimine, on see aeg, mida teil poleks ilma turundustarkvarata.
  • ROI . Tasuta turundusstrateegiad on kindlasti olemas, kuid potentsiaalsete ja praeguste klientideni jõudmi peate sageli kulutama vähemalt raha. Turundustarkvara hind on aga sageli murdosa potentsiaalsest tulust, mida see teie ettevõtte jaoks võib teenida. Tulude ja kulutuste potentsiaalselt kõrge suhe annab turundustarkvarale suurepärase investeeringutasuvuse.

Parimad turundustarkvara valikud

Mõned turundustarkvara valikud, mida proovida, hõlmavad järgmist:

1. HubSpoti turundus

HubSpot on väikeettevõtete omanike jaoks üks parimaid võimalusi. See on täiustatud tarkvaravalik, mis sisaldab tööriistu veebidisaini, meiliturunduse kampaaniate ja sihtlehtede koostami, aruandlu, sisu avaldami ja teiste süsteemidega integreerimi. Samuti saate liikluse suurendami ja sihtrühmaga sisu jagami kasutada sisseehitatud sotsiaalmeedia ja SEM-i soovitusi. Kontaktvormid, A/B testimine ning müügivihjete genereerimine ja määramine muudavad edukate turundusstrateegiate ja kampaaniate väljatöötamise lihtsamaks.

HubSpot on suurepärane võimalus igas suuruses ettevõtetele, eriti kuna sellel on kursused, mis õpetavad ettevõtete omanikele ja teistele ettevõttes osalejatele konkreetseid turundusega seotud ülesandeid. Võite saada teatud turundusoskuste sertifikaadi, mis võimaldab teil saada selles valdkonnas eksperdiks. Hinnakujundus sõltub teie meililoendite ja kontaktide arvust ning tööriistade arvust, mida soovite lahendusse kaasata. Madalaim summa, mida maksate, on 45 dollarit kuus.

2. Delivra

Delivra on veel üks ahvatlev turundustarkvara väikeettevõtete omanikele, kes keskenduvad rohkem e-posti turundusele. Platvorm on üles ehitatud ideele, et automatiseeritud e-kirju avatakse umbes 95% rohkem kui tavalisi e-kirju, ning samuti maksimeeritakse teie meilide seotust. Integreeritud tööriistad hõlmavad abi e-kirjade väljalangemise ja tekstisõnumite kampaaniates, e-kirjade avamise määra jälgimist, ostu- ja kaasamissuundumusi puudutavaid hoiatusi ning selgete tulemuste ja tulemustega A/B testimist.

Delivral on pukseerimisredaktor, mis lihtsustab meilikampaaniate koostamist, isegi kui teil pole kodeerimise ja kujundamisega kogemusi. Kui soovite siduda oma ettevõtte turundustegevused e-kaubanduse tööriistadega, näiteks veebipoega, integreerub Delivra paljude erinevate süsteemidega, et saidi külastajaid uuesti kaasata ja segmenteerida. Selle tarkvaravaliku hinnakujundus on paindlik, võimaldades väikeettevõtete omanikel maksta selle eest, mida nad vajavad. Saate tasuta demo ja alghind on 100 dollarit kuus, täiustatud tööriistade hind on kõrgem.

3. RankActive

Mis puutub teie veebis kohaloleku jälgimisse, on RankActive liider. See kõik-ühes tööriistakomplekt võimaldab teil jälgida konkurente, jälgida oma kaubamärki veebis ja parandada nähtavust otsingumootorite pingereas. Tarkvara nimi pärineb selle sisseehitatud asetuse jälgijast, mis näitab, kuidas teie veebisait on kõigis populaarsemates otsingumootorites. Täiendavad tööriistad hõlmavad mis tahes otsingumootori 10 populaarseima saidi üksikasjalikku analüüsi, täiustatud protsesse võrgus äri ajami linkide loomi ning teie saitide katkiste linkide ja tehniliste vigade auditeid.

Samuti saate RankActive’i kasutada teavituste haldami ja pingeridade tihedamaks kontrollimi, aruannete ülevaatami, alamdomeeni loomi ja platvormiga ühendami ning lisatud andmetega aruannete ajastami üksikasjalikuks võrdlu. Selle platvormi lõppeesmärk on aidata väikeettevõtete omanikel olla konkurentidest sammu võrra ees.

RankActive pakub tasuta prooviversiooni, samas kui hind varieerub sõltuvalt sellest, kui palju saite ja turundustööriistu vajate. Minimaalne plaan on 99,99 dollarit kuus, samas kui ülim plaan on 229,99 dollarit kuus.

4. Pidev kontakt

Constant Contact on üks vanemaid automatiseeritud lahendusi, mis on ettevõtete omanikele saadaval. See on tegutsenud aastast 1995 ja aastakümnete jooksul on ettevõte omandanud üle 650 000 kliendi. Selle aja jooksul on Constant Contact jätkanud oma platvormi arendamist, lisades tööriistu ja ressursse, mida tänapäeva ettevõtte omanik vajab. Mõned unikaalsemad funktsioonid hõlmavad võimalust luua kampaaniaid, mida sotsiaalvõrgustike, sündmuste haldamise tööriistade ja küsitluste kaudu levitada.

Pidev kontakt võimaldab ka lihtsustatud meilijuhtimise haldamist ja kampaaniate koostamist, sealhulgas automatiseeritud tilgutamiskampaaniaid ja korduvaid uudiskirju. Saadaval turul on rohkem kui 400 integratsiooni ja rakendust erinevate toodete jaoks. See pole aga kõige automatiseeritud saadaolev tarkvaraplatvorm ja kohandamine pole nii jõuline kui muude valikute puhul. Hinnavahemik on vahemikus $ 10 kuni $ 195 kuus ja see põhineb teie e-kirjade tellijate arvul.

5. Marketo

Kui otsite tarkvara, mis aitab teil oma ettevõtte turundusstrateegiat üles ehitada, vaadake Marketot lähemalt. See automatiseerimisplatvorm sisaldab tööriistu meilikampaaniate, mobiili- ja digitaalreklaamide, sotsiaalmeedia kontode ja profiilide ning veebisaitide koostami ja analüüsimi. Eesmärk on võimaldada väikeettevõtete omanikel luua oma kaasamisega positiivseid ja pikaajalisi suhteid ning platvorm aitab seda eesmärki saavutada, lisades juhtimistööriistad, mis loovad kaasamise protsessi igas etapis.

Marketo on pilvepõhine tarkvaraprogramm, mis saab igapäevaselt hakkama miljonite tegevustega, mis võimaldab teie ettevõtte kasvades paremat skaleerimist. See on välja töötanud lahendusi ettevõtetele paljudes sektorites, sealhulgas rahanduses, tervishoius, tootmises, meedias, hariduses ja tehnoloogias. Platvormi sees kogub Engagement Hub andmeid, et isikupärastada seda, kuidas te erinevate tööriistadega suhtlete, ja kohaneda teie vajadustega. Kolm hinnataset on 895 dollarit, 1795 dollarit ja 3175 dollarit kuus, seega on see üks kõige kallimaid saadaolevaid tarkvaravalikuid.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga