12 kuumimate riskikapitaliettevõtete seas

2016. aastasse jõudes jätame seljataha tugevate riskikapitali ehk riskikapitali rahastamise aasta. Lähikuudel otsivad paljud ettevõtjad parimaid allikaid, et aidata rahastada kavandatud idufirmasid.

Olenemata sellest, kas lõppeesmärk on väljumine, omandamine või pangas piisavalt raha, et käivitada, on oluline, et ettevõtjad leiaksid ettevõtted, kes saavad seda aidata.

Väikeste juhiste andmi [email protected]UNC Kenan-Flagleri ärikoolis veebipõhine MBA programm, lõi a kaart mõne kuumima VC kohaga USA-s

Uurime esiletõstetud piirkondi ja mõnda sealset ettevõtet, mida võiksite kontrollida.

Vaikse ookeani loodeosa

Vaikse ookeani loodeosas oli 2015. aastal suurepärane riskikapitalitegevuse aasta – isegi kui arvestada Neljandas kvartalis kukkus 59 protsenti.

Vastavalt Pitchbook, globaalsete erakapitali- ja riskikapitaliturgude andmete ja tehnoloogia pakkujana oli selle piirkonna aasta kogusumma rekordiline 2,4 miljardit dollarit, mis investeeriti 374 idufirmasse selles piirkonnas. See arv kasvas 2,3 miljardilt dollarilt 2014. aastal ja 1,4 miljardilt dollarilt 2013. aastal.

The [email protected] kaardi esiletõstmised Madrona Venture Group, mis Pitchbooki sõnul oli 2015. aastal „kõige aktiivsem riskikapitalifirma Loode piirkonnas”. Madrona keskendub oma jõupingutused varajases staadiumis ettevõtete rahastamisele, eriti nende ettevõtete rahastamisele, mille puhul on nende arvates võimalik uuendusi tekitada ja turge häirida.

Lõuna-California

See piirkond on tuntud Silicon Valley koduna, aga ka a kasvav tehnoloogiakeskus San Francisco lahe piirkonnas. Aastal lahe piirkond, Seal on väga tugev tehnoloogiline ökosüsteem, mis pöörab tähelepanu suuremale soolisele mitmekesisusele riskikapitalisektoris.

Üks pilk sellistele saitidele nagu socalTECH, mis hõlmab Lõuna-California tehnilisi uudiseid ja näete, et selles piirkonnas on käimas idufirmade ja riskikapitalitegevuse tulvav tegevus. Siin on ülevaade mõnest lehel esile tõstetud investeerimisühingust [email protected] kaart:

  • Silicon Valley pank: Silicon Valley Bank pakub sihtotstarbelisi finantsteenuseid ja teadmisi igas suuruses ettevõtetele, et aidata uuenduslikel ettevõtetel ja nende investoritel äris edu saavutada.
  • Bessemer Venture partnerid: Alates algfaasist kuni kasvuni investeerib Bessemer Venture Partners ettevõtetesse, tarbijatesse ja tervishoiutehnoloogia idufirmadesse, et muuta nende ideed turuliidriteks ettevõteteks.
  • e.ventures: e.ventures on ülemaailmne riskikapitaliettevõte, mis toetab Interneti ja tarkvara asutajaid. Nad investeerivad seemnest kasvuni, paindlikult omandisuhetes ja summades.
  • CrunchFund: Varase etapi riskikapitaliettevõte investeerib infotehnoloogiaettevõtetesse ja teeb nendega koostööd igal etapil. Sektorid, millesse CrunchFund investeerib, hõlmavad mobiilset, kureeritud veebi, tarkvara, Bitcoini, infoturvet, ettevõtet ja SaaS-i.
  • Qualcomm Ventures: Qualcomm Ventures investeerib eraomanduses olevatesse idufirmadesse, keskendudes traadita side tehnoloogiatele. Nende missioon on investeeringute kaudu võimaldada ja edendada 3G ja traadita interneti turgu.
  • Esialgsed ettevõtmised: UpFront Ventures investeerib ettevõtetesse, mis on tehnoloogia juhitud. Tööstusharud, millele nad keskenduvad, hõlmavad digitaalset meediat, kaubandustehnoloogiat ja turge, tarbekaupu ja -teenuseid ning SaaS-i. UpFront kirjutab tavaliselt esimesena tšekid seemne või A-sarja voorus.

Edela

Colorado ei ole tavaliselt kõige tähtsamal kohal riskikapitalifirmad, kuid neid on osariigis rohkem, kui paljud ettevõtjad teavad. Üks silmapaistvamaid on valukodade grupp, mis tegi [email protected] kaart. Ettevõtjate meeskonna juhitud ettevõte keskendub varajases staadiumis infotehnoloogia-, Interneti- ja tarkvara idufirmadesse investeerimisele ning täiendava toe pakkumisele.

Austin, Texas, on a kiiresti kasvav tehnoloogiakeskus ja seal asuvad ka mõned parimad riskikapitaliettevõtted. Üks tuntumaid – ja loomulikult kaardil – on Austin Ventures. Austin Ventures teeb koostööd juhtide ja ettevõtjatega, et ehitada ettevõtteid peamiselt Texases tehes investeeringud varajases faasis ja keskmise turuga ettevõtetesse.

Kesk-Lääne

Nagu selles hiljutises artiklis märgitud, erinevatel piirkondadel on ainulaadsed tehnilised tugevused, mis nõuavad ka riskikapitali strateegiaid, mis on kooskõlastatud. Pittsburgh on piirkond Kesk-Läänes, mis on üha enam tuntud oma mitmekesise tehnoloogiateenuste portfelli poolest.

Viimase kümnendi jooksul on 10 parimat rahastatud tehnoloogiat hõlmanud laboriteenused, energiauuringud, akude salvestamine, meditsiiniseadmed, tarkvara ja elektroonikaseadmed.

Seal on üks parimaid riskikapitaliettevõtteid Innovatsioonitööd; Innovation Works investeerib kapitali ja äriteadmisi suure potentsiaaliga ettevõtetesse, millel on suurima tõenäosusega piirkondlik majanduslik mõju. Nad on piirkonna suurim investor idufaasi ettevõtetesse.

Kirde

Forbes nimetab New Yorki ja New Englandi “riskikapitalitegevuse piirkondlikeks kasvukohtadeks”, nii et pole ime, et selle piirkonna ettevõtted kaardi koostasid. New Yorgis on tehnoloogia ja digitaalsed häired peamised trendid ning Uus-Inglismaa keskendub tugevalt bioteadustele. Siin on mõned parimad ettevõtted kirdeosas:

  • Oak investeerimispartnerid: Mitmeastmeline riskikapitaliettevõte Oak Investment Partners keskendub suure kasvuvõimalustele puhta energia, finantsteenuste tehnoloogia, tervishoiuteabe ja -teenuste, infotehnoloogia ning interneti- ja tarbijasektoris.
  • BoxGroup: BoxGroup on varajase faasi investeerimisfond, mis teeb investeeringuid vahemikus $ 50 000 kuni $ 250 000.
  • Flybridge Capitali partnerid: Selle varajases staadiumis ettevõtte investeeringute fookuses on tarkvara ja järgmise põlvkonna riistvaraturud. Nad investeerivad tugevatesse meeskondadesse, tohututesse turuvõimalustesse ja uudsetesse IP-sse.

Startup-eesmärkidega ettevõtjaks olemine võib pakkuda näiliselt lõputuid väljakutseid, kuid õige toe ja vajaliku rahalise toetuse korral võib maailma mõjutamine oma “suure ideega” juhtuda varem, kui arvate.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga