12 parimat klientide tunnustusürituse ideed

12 parimat klientide tunnustusürituse ideed

1. Aidake oma klientidel midagi uut õppida

Üks parimaid viise oma klientidele tagasi andmi on anda neile rohkem teavet teie tehtud töö kohta, et nad saaksid teha paremaid otsuseid. See annab teile võimaluse näidata oma klientidele, kui teadlik te konkreetsest teemast olete. Vastutasuks tunneb klient end haritumana ja usaldab teie ettevõtet selle valdkonnaga seotud toodete või teenuste osas rohkem.

Näiteks kui müüte maale, võite pakkuda oma klientidele tasuta värvikursust või kui olete ettevõtja, võiksite korraldada töötubasid, mis õpetavad teistele ettevõtte omamist. Home Depot teeb seda mitu korda kuus, korraldades töötubasid lastele ja isetegijatele.

Kaaluge tasuta tundide korraldamist paar korda kvartalis ja klientide kutsumist. See võib olla ka turundusstrateegia, kui teie kliendid kutsuvad sõpru ja tuttavaid, kes võivad teabest väärtust leida.

2. Jagage kohalikke kaupu

Kui juhite B2B ettevõtet ja töötate oma piirkonnas erinevate kaubamärkidega, otsige viise, kuidas reklaamida oma kliente ainulaadse kliendihinnangukogemuse saami. Aidake ennast, oma kliente ja teisi kohalikke ettevõtteid, tehes koostööd nende ettevõtetega, et pakkuda oma klientidele erilist allahindlust või koodi. Näiteks ajab blogija suvist lugemisprogrammi ja kui lapsed on nii palju raamatuid lugenud, saavad nad oma lugemispäeviku viia ümbruskonna ettevõtetesse. Need ettevõtted pakuvad soodushinnaga või tasuta tooteid, nagu tasuta pitsalõik või tund aega tasuta mängimist laste lõbustusalal.

Teine näide on see, et kui haldate kohalike ettevõtete raamatupidamist, korraldage võrgustike loomise üritus või ärimess, kus need organisatsioonid saavad oma tooteid reklaamida. Sel viisil annate nende ettevõtetele turundusplatvormi ja rahalise tõuke, näidates samal ajal, kui palju te neid hindate.

3. Korraldage koos kvaliteetaja veetmi lihtne koosolek

Mõne ettevõtte jaoks on kvaliteet parem kui kvantiteet. Kuigi suur sündmus võib meelitada palju inimesi, võite veeta aega vaid mõne võtmekliendiga. Mõelge inimeste arvule, keda soovite ettevõtte omanikuna tänada ja millise suurusega üritust peaksite planeerima.
Mõne idee jaoks võib üks ettevõte korraldada klientide tunnustamise võrgustikuõhtuid, kus mõned kliendid saavad üksteisega tuttavaks, et nad saaksid oma äri üles ehitada.

Teine ettevõte võib viia oma kliendid uhkesse restorani, kus osalejad saavad rääkida ja head toitu nautida. Mõlemad sündmused võivad olla klientide jaoks väärtuslikud, kuigi need erinevad sõltuvalt ettevõtte kuludest ja jõupingutustest.

Kui eraldate aega istumi ja klientide elu kohta kuulami, võib see teie ettevõttele kasulik olla. Te mitte ainult ei näita oma klientidele, et hindate nende arvamust, vaid saate ka aimu, kuidas teie toode või teenus võib neile rohkem abi olla. Saate valida kliendi e-posti loendist juhuslikult või asetada oma ettevõttesse kausi, et kliendid saaksid oma andmed jätta.

4. Korraldage kliendi tunnustuspidu

Veel üks lihtne viis oma tunnustuse avaldami on korraldada oma klientidele lõbus sündmus, korraldades eepilise peo. Võite selle ürituse korraldada oma ettevõtte asukohas või kaaluda ruumi rentimist kõrgema tasemega afääri jaoks. See üritus ei pea tingimata olema kallis ega suurejooneline, kui te seda endale lubada ei saa. Lihtsalt ostes paar pudelit veini ja juustu, saate jookide ja võrgustike loomise õhtuks valmistuda. See võib teie kaubamärgiga paremini sobida kui suur pidu või valju pidu. Saate alati proovida mitut sündmusevormingut, et näha, millised teie klientidele kõige rohkem meeldivad.

Sellele sündmusele saate kutsuda nii uusi kliente kui ka oma püsikliente. Nagu LiveAgent.com väitis, ostavad püsikliendid 90% sagedamini ja kulutavad tehingu kohta 60% rohkem. Seetõttu on see teie püsiklientidele suurepärane võimalus nautida ja üksteisega suhelda.

5. Korraldage klientide tunnustuspäeva müük

Teie klientide tunnustusürituste ideid saab kasutada ka teie ettevõtte reklaamimi. Näiteks võite korraldada konkreetse müügi, et tänada oma kliente oluliste allahindluste ja ainulaadsete kaubapakkumistega. Andke oma klientidele rohkem põhjusi teiega koos ostlemi, pakkudes neile mõeldud päeva. See on suurepärane viis oma kliendi lojaalsuse eest tänu avaldami. Enne üritust peaksid kliendid saama eksklusiivse kutse, mis sisaldab sündmuse üksikasju, nagu kuupäev, kellaaeg ja allahindlused. Öelge oma klientidele, et neile antakse lisahüve, kui nad kaasavad sõbra. Nüüd tunnevad teie kliendid end erilisena ja te teenite rohkem äri.

Enamik ettevõtteid, kes seda müüki käivitavad, püüavad muuta tehingud konkurentsivõimelisemaks kui need, mida tavaliselt pakutakse. Kui pakute klientidele samasugust hinnaalandust nagu mis tahes muul päeval, pole teie olemasolevatel klientidel põhjust tunda end tähtsana või nagu nad hoiavad raha kokku.

Kui teil on suur allahindlus, kaaluge selle käivitamist aeglasemal hooajal, kui soovite kliente meelitada. Nii ei jää teie kliendid teie brändisõnumitest ega konkurentide reklaamidest üle jõu.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga