15 äriturunduse ideed vähese investeeringuga

6. Võõrusta ja osale äriüritustel

Pane end proovile, et saada oma äri rohkem tuntuks! Olgu selleks võrgustike mikser, konverents või isegi veebiseminar, osalege oma valdkonnaga seotud üritustel, et kohtuda potentsiaalsete klientide, partnerite ja töötajatega ning jagada oma valdkonna teadmisi.

Saate korraldada ka oma üritusi! Võimalusi on lõputult: mõned võimalused, mida kaaluda, on klass, juhuslik koosviibimine või visiitkaardivahetus.

7. Täiustage oma veebisait

Kolm neljast tarbijast moodustavad oma esimese mulje ettevõttest selle veebisaidi põhjal. Ainuüksi see asjaolu räägib sellest, kui oluline on muuta teie veebisait meeldejäävaks ja hästi korraldatuks, pakkudes samal ajal kogu teavet, mida kliendid võivad vajada. Eriti oluline on keskenduda oma veebisaidi mobiiliversioonile, kuna rohkem kliente kui kunagi varem kasutab teie saidi külastami nutitelefoni.

Veebisaidi tugevdamisel peaksite silmas pidama ka SEO parimaid tavasid, mis aitavad tõsta oma ettevõtte asetust otsingumootori tulemuste lehtedel. Mõelge sellele järgmiselt: kui otsite Google’is vajalikke tooteid, klõpsate sageli esimesel lingil, mida näete. Kui teie ettevõte on esimene lüli, võib teie müük märkimisväärselt ja orgaaniliselt kasvada – eriti teie koduaias asuvate klientide kaudu.

8. Sea prioriteediks kohalik SEO

Enamik otsingumootoreid on muutunud piisavalt intelligent, et tuvastada, millal tarbija otsib vana e-kaubandussaidi asemel kohalikku ettevõtet. Teie ettevõte võib nendes otsingutes kõrgel kohal olla, kui eelistate kohalikku SEO-d ja see on tavaliselt odav.

Kohaliku SEO tugevdami peaksite oma veebisaidil selgelt kirja panema oma füüsilise asukoha aadressi ja telefoninumbri. Samuti peaksite otsima positiivseid klientide arvustusi Yelpis, Google’is ja muudel platvormidel. Võib-olla kõige olulisem on oma Google’i minu ettevõtte profiili taotlemine ja täitmine, kuna see muudab teie ettevõtte usaldusväärsemaks. Samuti käsib see Google’i algoritmil teie ettevõtet otsingutes prioriteediks seada.

9. Korraldage äripartnerlusi

Partnerlus teiste ettevõtetega on suurepärane viis oma teenuste haarde laiendami ilma panka rikkumata. Siiski peaksite olema ettevaatlik, et mitte segi ajada partnerlussuhteid kolmandate osapoolte ettevõtete palkamisega. Viimane on üsna kallis, samas kui esimene on sageli tasuta ja väga tulus. Proovige korraldada üritust või veebivõistlust koos kohaliku partneriga, et iga oma kliendibaas mõlema ettevõttega suhelda.

10. Reklaamige ennast kohalikus meedias

Piirkondliku ajalehe ning tele- või raadiojaamade väärtusest on lihtne mööda vaadata, kuna internet on muutunud turunduses nii domineerivaks. See oleks viga. Inimesed, kes suhtlevad kohaliku meediaga, asuvad tavaliselt otse teie tagahoovis, mis teeb neist suurepärased potentsiaalsed kliendid. Kui kohaliku meedia paigutuste otsimine osutub liiga kulukaks, võib kohalik sotsiaalmeedia turundus olla suurepärane odav alternatiiv.

12. Hankige endale tavaline raadiofunktsioon

Kui olete oma kohalikule kogukonnale huvitava asja asjatundja, pange end kohaliku raadiosaate külali. Pitting ei maksa raha ega ka tegelikult saates esinemine, kui olete heaks kiidetud.

Pärast teie esinemist küsige saatejuhilt, kas publik reageeris teile eriti tugevalt. Kui kuulajad pidasid teid tõepoolest köitvaks, küsige, kas saate tagasi pöörduda. Seejärel vaadake, kas saate oma teist esinemist korduvaks segmendiks keerutada. Seda tehes kinnitate end oma piirkonnas mõtteliidrina, pannes inimesed tõenäolisemalt teie käest ostma.

13. Sihi olemasolevaid kliente

Uute klientide leidmine võib olla viis kuni 25 korda kallim kui praeguste klientide hoidmine. Sellest järeldub, et praeguste klientide sihtimine on madala investeeringuga turundusviis. Püsikliendiprogramm aitab selles osas: küsige oma klientidelt müügikohas, kas nad soovivad liituda eksklusiivsete allahindlustega. Seejärel hankige nende e-posti aadressid, koostage oma meililoend ja kasutage meiliturundust, et saata oma püsiklientidele eksklusiivseid liikmehüvesid.

14. Otsige äriauhindu

Auhindade taotlemine maksab harva palju, kui üldse, ja nende saamine võib muuta teie ettevõtte klientidele mainekamaks. Kui kohalik ajaleht nimetab teie restorani selle aasta parimaks oma kategoorias, võite olla kindel, et teie müük kasvab plahvatuslikult. Kui olete B2B-teenus, mille kliendibaas hõlmab tervet Internetti, võivad ettevõtlus- või väikeettevõtete auhinnad aidata teil oma konkurentidest parem olla.

15. Ära jäta tähelepanuta poes toimuvat turundust

Turunduse lõppeesmärgiks on lihtne pidada kliente teie poodi külastama. Tegelikkuses ei lõpe teekond sellega, kui inimesed teie poeleti astuvad. Arvestades maailmas saadaolevate toodete suurt hulka, võivad kliendid teie pakkumiste vaatamisel vajada pisut rohkem survet. Poesisesed turundusalgatused, nagu tasuta näidised ja poes pakutavad pakkumised, pakuvad teile seda väikese kuluga.

Seadke oma sihiks oma turundusstrateegia

Pidage meeles, et kõik need ideed peaksid teie üldise turundusstrateegia võtmeelementidena töötama koos. Mõõtke iga kampaania toimivust seatud eesmärkide alusel ja katsetage erinevaid kombinatsioone, et näha, millised neist mõjutavad teie ettevõtet kõige rohkem.

Lõppude lõpuks on väikeettevõtete turunduse eesmärk järjepidev ja kvaliteetne sisu. Looge realistlik plaan, kus on ruumi kasvami ja katsetami, et seada end edu saavutami valmis.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga