15 ideed töötajate tunnustamise päevaks, mida peaksite proovima

6. Happy Hour

Korraldage reedel viimase paari tunni jooksul kontoris õnnelik tund. Joogid, suupisted ja muusika võivad luua pingevaba õhkkonna ja saata teie töötajad nädalavahetusele pingevabamalt. See on ka suurepärane võimalus töötajatele vähem formaalses keskkonnas üksteist tundma õppida. Töövälisel ajal üksteist paremini tundvad töötajad töötavad sageli kontoris paremini koos.

7. Tasuline vaba aeg

Pakkuge oma töötajatele boonust isiklikku päeva. See aitab teie meeskonnal lõõgastuda ja end laadida, suurendades tööga rahulolu ja tootmist. Lisaks, kuna töötajate tunnustamise päev langeb reedele, saab teie meeskond kolmepäevase nädalavahetuse. See tähendab, et teie meeskonnaliikmed ei pea kohe tööle tagasi minema, kui nad on lõõgastunud.

8. Kaugpäevad

Kui teie kontor on seadistatud virtuaal tööks, lubage töötajatel päev või kaks kaugtööd teha. Hommikuse ja õhtuse pendelrände vahelejätmine tõstab alati moraali. Pendeldamata jätmine annab teie töötajatele palju aega tagasi, mida nad saavad kasutada paljudeks tegevusteks, mida nad tõenäoliselt väljaspool tööd teevad.

9. Toidu kaugtarne

Hoiatus ülaltoodud kaugtöötajate tunnustuspäeva ideega: see ei muuda teie töötajaid palju, kui olete pandeemia ajal eemal viibinud. Sel juhul kaaluge kõigile lõunasöögi ostmist selliste rakenduste kaudu nagu Uber Eats ® või DoorDash ® ja laske toidud otse oma töötajatele koju toimetada. Samuti saate neile kinkida kinkekaardi, et tellida enda valitud eine, või kasutada rakenduse tööriistu, et võimaldada töötajatel söögi eest arve otse teie kontole esitada. See sarnaneb ülaltoodud hommikusöögi või lõunasöögi ideega, kuid pandeemia ajal on see palju turvalisem, kui jätta söögid vahetuppa.

10. Food Truck Field Trip

Kui olete pandeemia ajal oma töötajate läheduses viibimisest puudust tundnud, kuid eelistate toidu kohaletoimetamise rakendusi mitte kasutada, saate korraldada toiduauto väljasõidu. Kuna toiduautod on väljas ja sageli parkide läheduses, saate kõik koos turvaliselt nautida toiduautode lõunaid. Teie töötajad hindavad isiklikku suhtlust ja ideaaljuhul seda, et olete arve tasunud. Kui nad pärast toiduautode külastamist tööle naasevad, tunnevad nad suuremat tänutunnet.

11. Kuu töötaja

Tunnustusplatvorm, nagu kuu töötaja auhind, võib aidata töötajatel tunda end nähtuna ja oma töö eest hinnatud. Siiski võib olla hea mõte hinnata kõik teie töötajad, kes töötavad hästi.

Mõelge sellele: kui teeksite kuu töötaja auhinna võitmi palju tööd ja seda ei saaks, kas teie motivatsioon ei langeks? Sellepärast peaksite oma kuu töötajat tunnustades mingil viisil tunnustama kõiki oma meeskonnaliikmeid. Nii ei tunne töötajad, kes ei võida peaauhinda, et nad jääksid märkamatuks ja väärtusetuks.

12. Vabaajarõivaste päev

Kui teil on professionaalne riietumisstiil, lubage oma töötajatel seda pisut madalamaks muuta ning riietuda mugavalt ja juhuslikult. Kaugtöö tegemi võite isegi lasta oma töötajatel pidžaamas või lihtsaimates kodus kasutatavates riietes ilmuda.

13. Scavenger Hunt

See nõuab veidi planeerimist, kuid võib olla tõeliselt lõbus tegevus kogu kontori jaoks. See soodustab meeskonnatööd, mis aitab teie töötajatel tunda end nii teie kui ka üksteisega seotuna. Sellest artiklist leiate juhised: Office Scavenger Hunt – 7 lihtsat soovitust.

14. Isiklikud kõned

Üks asi on näidata oma töötajatele tunnustust kinkekaartide või õnnelike tundide kaudu. Teine asi on neile öelda, kui palju te neid hindate. Isiklikud kõned saavutavad selle eesmärgi (või isiklikud kohtumised, kui olete otsustanud, et pandeemia hilisemates etappides ei ole enam kaugel).

Võtke oma päevast aega, et helistada igale töötajale ja kulutada viis kuni kümme minutit, et öelda neile, miks te nende panust hindate. Tooge neile konkreetseid näiteid selle kohta, millal nende töö on teie elu muutnud. Veenduge, et teie töötajatel oleks piisavalt ruumi oma tänu (või vajaduse korral murede) väljendami ka teile.

15. Töötaja valik

Mis on parem viis näidata oma töötajatele, et väärtustate ja usaldate neid, kui anda töötajate tunnustuspäev täielikult nende kätesse? Öelge oma töötajatele umbes kuu aega ette, et soovite meeskonna töötajate tunnustamise päevale välja kutsuda. Seejärel öelge neile, et nad saavad teha koostööd, et muuta oma töötajate tunnustuspäev selli, nagu nad soovivad (mõistuse piires). Järgige nende eeskuju ja tasuge arve, et oma tunnustust tõeliselt näidata.

Täiendavad ressursid töötajate tunnustami

Lisateabe saami selle kohta, miks (ja kuidas) peaksite oma tööpäevast aega võtma, et oma töötajaid hinnata, lugege allolevat kahte ® ajaveebi:

  • Ideed töötajate tunnustami. Siit saate teada, kuidas nii väikesed kui ka suured žestid võivad tuua kaasa õnnelikumad töötajad, madalama käibemäära ja üldise tervislikuma ettevõttekultuuri.
  • Ideid töötajate tunnustuskõneks. Mõnikord peate tunnustama ja tõstma kogu oma meeskonda korraga. Sellest juhendist leiate õiged sõnad, mis näitavad kogu oma meeskonnale täpselt, kui palju te hoolite.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga