16 väikeettevõtte organisatsiooni nõuannet, mida iga väikeettevõtte omanik peaks teadma

6. Hallake oma kontakte

Alates äripartneritega ühenduse pidamisest töötajate ja klientideni – hakkavad väikeettevõtete omanikud tavaliselt üsna kiiresti looma kontaktandmete andmebaasi. Õnneks on saadaval erinevad juhtimissüsteemid, mis võimaldavad teil jälgida kõiki oma ettevõtte võtmeisikuid.

Väikeses mahus võib see aidata alustada sisseehitatud rakendustega, mis teil nutitelefonis või arvutis juba on. Kui olete kasvanud, kaaluge tarkvara installimist, mis aitab teil teha rohkem kui andmeid salvestada. Kliendisuhete halduse (CRM) süsteemide abil saate arendada tugevat suhtlust müügivihjetega, jälgida nende käitumist ja sihtida uusi vaatajaskondi ühes kohas.

Siin on meie soovitused parimate ärirakenduste kohta.

7. Tühjendage oma postkast

Teie e-posti postkast peaks olema teie ülesannete loend, mis on järjestatud prioriteedi järjekorras, mitte salvestusüksus iga saabunud meili jaoks. Üks parimaid viise alustami on täiesti puhtalt lehelt: arhiivige kõik lõimed, mida te enam ei vaata või millele te enam ei vasta, ja näete tühja postkasti.

Kui olete segadusest vabanenud, peate looma süsteemi uute saabuvate meilide haldami. Kui need meilid saabuvad, on kõige parem neile kohe vastata. Uute meilide postkasti puutumata jätmine suurendab segadust ja võite isegi unustada vastata või sõnumi hiljem avada.

Loobuge uudiskirjade ja teatiste tellimisest, mida te ei ava, looge filtreid, et e-kirju oleks õigetest kaustadest lihtne leida, ja teisaldage vestlused postkastist välja, kui need on lahendatud. Teie jaoks kõige sobivama süsteemi leidmi võib kuluda veidi katsetamist – kuigi mõne jaoks võib värvikoodimine tootlikkust tõsta, võib see olla aeganõudev ja teiste jaoks masendav.

8. Hakka paroolimeistriks

Mida rohkem platvorme kasutate, seda rohkem paroole teil tõenäoliselt koguneb. Mida kasutate erinevate kombinatsioonide jälgimi? Nende kirjutamine paberitükkidele ei pruugi olla otstarbekas, kui olete kontorist väljas või kaotate märkmed teiste failide vahele.

Selle asemel, et kulutada aega erinevate märkmike, hunnikute ja sahtlite läbi kammimisele või lihtsalt paroolide lähtestamisele iga kord, kui need unustate, võib see aidata koondada kõik paroolid paroolihalduriga.

Paroolide korrastamisel peate seda tegema ohutult. See tähendab enamat kui lihtsalt teie sülearvuti täis domeeninime ja paroole – see tähendab turvalise võrguparoolihalduri kasutamist. Hea paroolihaldur võib töötada erinevates seadmetes ja operatsioonisüsteemides, nii et teil on üks probleem vähem. Enamik neist võimaldab teil sisse lülitada mitmefaktorilise autentimise, et olla kindel, et olete ainus, kes saab sisse logida. Siis on teil suurem turvalisus ja meelerahu.

9. Valmistu kasvuks

Olete loonud oma ettevõtte edu saavutami kindlate organisatsioonipraktikatega – mida võite järgmisena oodata? Kui teie tegevus kasvab, kavatsete tõenäoliselt tugevdada oma kasumit madalate kuludega rahastamisega.

Just siis saab aidata SmartBiz Advisor. SBA laenude Interneti-turuna #1 on meil ainulaadne teave, mis aitab teil teada saada, mida pangad teie ettevõtte finants- ja krediidiseisundi hindamisel arvesse võtavad. SmartBiz Advisor aitab muuta SBA ja pangatähtajalised laenud lihtsamaks, pakkudes väärtuslikke soovitusi kogu teie väikeettevõtte omanikuna teekonna jooksul.

Kui olete valmis, võite taotleda väikeettevõtte laenu ja me leiame teid pangapartneriga, kes teie ettevõtet kõige tõenäolisemalt rahastab.

10. Planeeri sotsiaalmeedia ette

Sotsiaalmeedia kalendri kasutamine aitab teil paremini mõista, kuidas teie turundusstrateegia edasi läheb. Nii saate teha muudatusi juba enne oma suhtlussisu postitamist.

Teisest küljest, kui postitate midagi jooksvalt, võivad teie koopiad ja pildid tunduda lõpetamata, segased, korduvad või teie ülejäänud sotsiaalmeedia kohalolekuga halvasti sobituvad. Kui märkate oma sotsiaalmeedias toodete müügi, teenuste reklaamide ja muu osas ajastamise ja planeerimise teel puudu, jääte sammu võrra ette, selle asemel, et seda detaili tagantjärele märgata.

Oma sotsiaalmeedia postituste ette planeerimine hoiab ka teie sisu järjepidevana. Teie sihtrühm hakkab teie postitamisharjumusi tundma ja võib isegi kogu nädala jooksul teie sisu oodata.

Sisukalendri rakendus hoiab need harjumused õigel teel ja salvestab kõik teie tulevased sotsiaalmeedia ideed. Enamik neist platvormidest postitab teie sisu, pealdised ja lingid teie lehtedele automaatselt, kui määrate, andes teile ühe ülesande vähem muretsemi.

11. Hallake oma kviitungeid

Väikeettevõtte omanikuna peaksite jälgima oma kulutusi ja jääma kõigi oma kuludega kursis. Selle hoolika kviitungihalduse abil näete täpselt, mida olete kulutanud ja kus olete selle õigesti kulutanud. Pole vaja proovida pähe õppida iga tehtud ostu (ja see jätab ruumi vigadele ja komplikatsioonidele).

Kviitungite haldamine annab teile ka piisava dokumentatsiooni teie kulude kohta. Kui teil palutakse esitada maksustamise eesmärgil dokumente, saate oma kulusid oma kviitungitega kinnitada.

Kui vajate abi oma ettevõtte kviitungite korraldamisel, kaaluge selle ülesande haldami jälgimistarkvara või -rakenduse kasutamist. Teie rakendus peaks muutma kõike hõlpsaks sisestami, lugemi ja vajaduse korral leidmi, et te ei peaks otsima sadu kaustades või sahtlites olevaid paberilehti.

12. Kasutage õigeid produktiivsuse tööriistu

Väikeettevõtte omanikuna peaksite saama hõlpsasti reaalajas oma töötajateni jõuda kas üksikult või kõigiga korraga. E-post ei ole selle ülesande jaoks õige, kuna võite vastust oodata tunde, olenevalt sellest, millal adressaat teie meili avab. Tootlikkuse tööriistade abil hoiatavad sõnumid ja tõukemärguanded adressaati kohe.

Tootlikkuse suurendamise tööriistad ei pea olema ka lihtsalt või suhtluseesmärgid. Tegelikult saate neid tööriistu kasutada tähtaegade kehtestami ja neist kinnipidami. Ülesande loomisel saab lisada tähtaja, et saaksite projektijuhtimisega paremini hakkama. Enamikul tootlikkuse tööriistadel on isegi kalendrid, mis näitavad teie tähtaegu organiseeritult.

Lisaks suhtluse ja ajakavade hõlbustamisele aitavad tootlikkuse tööriistad ka teie töötajatele ülesandeid korraldada ja määrata. Inimesed saab jagada oma kanalitesse projekti, osakonna, rolli või mõne muu rühma tüübi alusel. Teavet on lihtne leida ja see on kõigile juurdepääsetav ühes kohas, nii et projektide, koosolekute, ajakavade ja muuga seotud segadus jääb minevikku.

13. Puhasta arvuti töölaud

Kui olete ärijuht, kes veedab terve päeva arvutis, võite aru saada, kui sega võib teie töölaud muutuda. Tõenäoliselt on teil kõikjal ikoone, rääkimata paljudest tundmatutest ja juhuslikult pealkirjastatud dokumentidest, mis mingil hetkel sinna jõudsid. See segadus on ebaefektiivne ja selles on võimatu mingilgi tähendusrikkal viisil liikuda.

Selle probleemi lahendami ja arvuti korrashoidmi tühjendage töölaualt mittevajalikud ikoonid, dokumendid ja kaustad. Vaadake oma failid läbi ja otsustage, mis tuleb salvestada ja mida saab kustutada. Kui olete seda teinud, hakake kõike oma digitaalsesse failisüsteemi korraldama. See digitaalne korraldus hõlbustab otsitavate dokumentide leidmist, eriti kui teil on kiire.

14. Jälgi, kui palju aega kulutad ülesannetele

Kuigi ületunnitöö on mõnikord vajalik, on üldiselt parem teha kõike ilma ületunde tegemata. Seda seetõttu, et see on märk sellest, et töötate tõhusalt. Tõhususe paremaks määrami jälgige töötamise ajal oma aega.

Kui leiate, et te ei saa kõiki oma ülesandeid teatud aja jooksul tehtud, võib nende jälgimine määrata, millised ülesanded võtavad liiga palju teie aega. Kui näete, kui palju aega igale ülesandele pühendate, saate suurendada oma tootlikkust ja ajahaldusoskusi.

Oma aja jälgimi saate seadistada taimeri, vaadata regulaarselt kella või kasutada aja jälgimise rakendusi. Need rakendused võivad pakkuda teile ka teavet, mida vajate muudatuste tegemi ja uute eesmärkide seadmi. Võite olla üllatunud, kui näete oma tööharjumuste tegelikke andmeid otse teie ees – ülesanded, mille te arvate kiiresti lõpetavat, võivad tegelikult võtta pool päeva. Kui olete sellest teadlik, saate järgmisel korral sarnase ülesande täitmisel analüüsida, mida teete, ja kasutada seda teavet aja vähendami ilma kvaliteeti ohverdamata.

15. Lõpeta oma päev, kirjutades järgmise päeva ülesannete nimekirja

Tööpäeva lõpus võib teil olla raske lõõgastuda, kuna jätsite teatud ülesanded pooleli. Selle asemel, et koju minna ja nendele ülesannetele järeleandmatult mõelda, koostage järgmi päevaks ülesannete nimekiri, et teaksite, et saate sellega hakkama.

Teisaldage vajutatavad ülesanded, mida te täna ei alustanud ega lõpetanud, järgmise päeva loendi ülaossa. See võib aidata teil tunda, nagu oleks teil järgmine päev uus algus, ilma et eelmistest päevadest midagi jääks.

Ülesannete loendid annavad teile ka selge ülevaate prioriteetsetest ülesannetest, nii et püsiksite keskendunud, motiveeritud ja õigel teel. Põhjaliku ülesannete nimekirjaga ei pea te päeva esimesi 30 minutit kulutama, et aru saada, kust alustada – teie päev on juba planeeritud. Kui täidate ülesande, saate selle maha kriipsutada ja tunda end veidi paremini saavutatuna.

16. Pühendage aega klientide ja potentsiaalsete klientideni jõudmi

Lisaks kõigile teistele väikeettevõtte omanikuna kantavatele mütsidele on teie ärisuhete säilitamine üks olulisemaid. Praeguste ja tulevaste klientide poole pöördumine peaks olema teie rutiini regulaarne osa, kuid seda ülesannet võib olla lihtne tõrjuda koos kogu muu tööga. Blokeerige oma ajakavast igal nädalal aeg, mis on pühendatud telefoni vastuvõtmi või nende e-kirjade saatmi, mida olete edasi lükanud.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga