19 viisi, kuidas nutikalt äritegevust parandada

9. Lahendage väikesed probleemid

Väikesed tõrked ja asjad, mis pole päris sujuvad, võivad põhjustada rohkem kahju, kui arvate. Väikeettevõtte omanikuna peate olema teadlik väikestest probleemidest ja nõrkadest kohtadest, mis võivad teie tulemust mõjutada. Pöörduge oma meeskonna poole ja korraldage ajurünnak, et tuvastada ja lahendada probleeme, mis tööd aeglustavad või ohustavad.

10. Hoidke end trendidega kursis

Ärge jääge maha! Tellige uudiskirju ja taskuhäälingusaateid, mis käsitlevad teie tegevusala, hoidke end kursis kohaliku ja riigi majandusega ning olge kursis uute seadustega, mis võivad teie äritegevust mõjutada. Tehke regulaarselt konkurentsianalüüsi, et saaksite teada, millega teised teie valdkonnas tegelevad.

11. Inspireerige töötajaid

Tänapäeva tööjõud veedab palju aega tööl. Hiljutine tööjõuuuring leidis tegelikult, et keskmine töötaja veedab 30 protsenti oma ajast tööl või tööga seotud sündmustel ja tegevustel. Tööandjana soovite veenduda, et teie meeskond teab, et hoolite nende heaolust. SmartBizi ajaveebis on ressursse, mis aitavad teil arendada töötajasõbralikku kultuuri:

12. Parandage oma suhteid klientidega

Kui teie ettevõte parandab oma klienditeenindust, saate kulutada vähem aega uute klientide otsimisele ja keskenduda selle asemel, et julgustada olemasolevaid kliente ikka ja jälle tagasi pöörduma. See maksab vähem kui uute klientide hankimine ja aitab teil luua tugeva innukate klientide baasi, kes võivad anda positiivseid hinnanguid, registreeruda meilisõnumiteks või osaleda teie lojaalsusprogrammis.

13. Rakendada kulude kärpimise algatusi

Kindel viis kasumi suurendami on kulude vähendamine ja selleks on palju meetodeid. Näited hõlmavad ebaoluliste hüvede (nt pühadepeod) loobumist, ainult suhtlemispositsioonide minimeerimist ja sama sündmuse mitte rohkem kui ühe analüüsi läbiviimist.

Mõned neist algatustest vähendavad otseselt kulutusi, teised aga kaudselt teie kulusid, jättes teie töötajatele rohkem aega töötami – ja aeg, nagu öeldakse, on raha. Harvard Business Review loetleb mitmeid otseseid ja kaudseid kulude kärpimise ideid: Kui peate kulusid kärpima – kohe.

14. Ärianalüüsi võimendamine

Kui olete kunagi kasutanud reklaamikampaaniast või küsitlusest saadud andmeid tulevaste äriotsuste tegemi, siis olete kasutanud oma ärianalüüsi (BI). See mõiste hõlmab kõiki andmete visualiseerimist, analüüsi ja tööriistu, mis võivad jälgida jõudlust, aidata konkurentide uurimisel või muul viisil teie toiminguid optimeerida. Sellisena on BI kanal paljude teiste selles loendis olevate äriparandusideede saavutami.

15. Täiustage ja lihtsustage

Sujuv ja lihtsustatud ärimudel vähendab kulusid. Mõelge sellele traditsioonilise tarneahela seisukohalt: teie ja teie müüjate vahel võib olla mitu vahendajat, kellest igaüks kehtestab tasu.

Kuigi tavaliselt kannate need kulud oma klientidele, on ka teisi viise, kuidas tarneahelas vahendajate arvu vähendamine teie raha säästa. Vähemate vahendajate tasude abil saate oma toodete ja teenuste eest vähem tasuda ja seega meelitada ligi rohkem kliente. Teise võimalusena võite hoida hinnad samad kui vahendajate puhul ja saada rohkem kasumit.

16. Tulemuslikkuse mõõtmine

Kas finantsaruannete, kliendiküsitluste ja -ülevaadete või töötajate arvustuste kaudu on tulemuslikkuse mõõtmine peamiste tulemusnäitajate (KPI) abil võtmetähtsusega, et õppida, kuidas oma äritegevust parandada. Finantsaruanded võivad selgitada, kus te kulutate üle, kliendiküsitlused ja ülevaated võivad näidata teie käest ostvate inimeste rahuldamata vajadusi ning töötajate ülevaated võivad tuvastada töövoo ebatõhusust.

Loomulikult ei tohiks te nende tähelepanekute juures peatuda. Samuti peaksite koostama plaanid tuvastatud lünkade kõrvaldami. Kindla tegutsemisviisiga saate töötada soovitud äriedu nimel.

17. Varuge järelemõtlemi aega

Hoolimata levinud arusaamast, et äriedu tähendab väsimatut ööpäevaringset töötamist, määravad paljud maailma edukaimad ettevõtjad regulaarselt aega, et mõelda. See tähendab kontorist koju jäämist, ülesannete vähendamist ja mõtlemisaja eesmärkide seadmist. Proovige vastata viipadele, mida edukad ettevõtjad on kasutanud uute ideede ja vanade probleemide lahenduste genereerimi.

18. Palgake õiged inimesed

Halvasti töötava töötaja töölt lõpetamine ei ole kaugeltki puhas lähtestamine. Tegelikkuses on see suur rahaline kahju, mis võib viia teid äritegevuse ebaõnnestumisele lähemale.

Ühe analüüsi kohaselt kulub väikeettevõte uue töötaja palkami keskmiselt 240 000 dollarit. Lisaks palkamiskuludele kaotab teie ettevõte raha, kui töötajad sageli puuduvad, ei suuda iseseisvalt töötada või ei sobi teie ettevõtte kultuuriga halvasti. Palkades kohe õigeid inimesi, saate hõlpsalt oma äritegevust parandada või, täpsemalt, ennetada operatsiooniprobleeme.

19. Otsige taskukohast välist rahastamist

Võib arvata, et võlgade võtmine on ettevõtte juhtimisel kahjulik. Tegelikult võib soodsa laenu võtmine olla suurepärane võimalus ettevõtetele, kes on majanduslikult heas seisus. See ajaveebi postitus kirjeldab, kuidas välisfondid võivad aidata teil kasvada ja raha säästa: Pikaajalise võla eelised teie väikeettevõttele.

Kas soovite teada, kuhu odavate fondide saami pöörduda? SBA-laenud on madalate intressimäärade, pikkade tähtaegade ja väga madalate kuumaksete tõttu väikeettevõtete rahastamises üldiselt tuntud kui “kuldstandard”. Et teha kindlaks, milline on teie seisukoht enne kandideerimist, proovige rakendust SmartBiz Advisor. See hõlpsasti kasutatav veebitööriist loob teie ainulaadse laenuvalmidusskoori ja pakub vajadusel soovitusi oma numbrite parandami.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga