20 parimat turundusstrateegiat väikeettevõtetele

11. Pakkuge tasuta prooviversioone või konsultatsioone

Kas potentsiaalsetel klientidel, kes vajavad prooviversiooni, on vaja läbi viia, enne kui nad sammu astuvad? Tasuta konsultatsioonide korraldamine võib aidata teil tõsta teadlikkust ja kinnitada oma nime oma valdkonna eksperdina. Tasuta prooviversioonid ja konsultatsioonid suurendavad ka usaldust teie ja teie kliendibaasi vahel mitmel põhjusel. Alustu tundub, et te ei tee seda, mida teete ainult raha pärast. Samuti annate müügivihjetele võimaluse proovida teie toodet enne, kui nad pühenduvad, et nad saaksid teha mõistlikke otsuseid ilma stressi ja surveta.

12. Ärata kupongidega huvi

Kaaluge kupongipakkumiste veebisaitide ja rakenduste otsimist, et reklaamida oma ettevõtet piiratud aja allahindluste kaudu. Võite näha tõuke huvitatud klientidest, kes soovivad teie ettevõtet proovida. Saate lisada kupongid tulevaste külastuste jaoks isikliku müügi kviitungitele, nagu ka tuntud kauplused, nagu CVS. Lõppude lõpuks on klientide hoidmine palju odavam kui uute hankimine.

13. Tule kohale ja korralda üritusi

Kui olete veebis ja trükises kohal, siis miks mitte katta kõiki oma baase ja kaaluda isiklikel üritustel esinemist? Saate korraldada oma töötubasid, infosessioone ja segajaid või osaleda kohalikel kogunemistel, et oma ettevõtet esindada. Samuti saate korraldada üritust koos mõne teise oma piirkonnas asuva ettevõttega, et kõik teie ettevõtted saaksid suhelda teie mõlema kliendibaasiga.

14. Osale võrgustike loomise üritustel

Näost näkku sidemete loomine võib teie ettevõttele püsivat mõju avaldada. Otsige läheduses asuvaid võrgustike kokkusaamisi ja võtke kaasa hunnik visiitkaarte! Need ruumid võivad olla just see koht, kust leiate ülalmainitud kaasmajutuspartnerid või täiusliku kolmanda osapoole ettevõtte teie kasvu soodustami. Ideaalis on see ka koht, kus kui juhite B2B ettevõtet, saavad teised väikeettevõtete omanikud aru, et olete nende täiuslik kolmandast osapoolest partner.

15. Turvaline esinemine

Kui teil on ainulaadseid nõuandeid või teadmisi, mida jagada, siis miks mitte kasutada seda võimalust olla oma väikeettevõtte eestkõneleja? Veelgi parem, kui olete terve tööstuse eestkõneleja. Kui olete SEO-ekspert, kellel on ainulaadsed teadmised veebiturunduse teatud alarühmas, võtke endale digitaalse turunduse konverentsil sõna. Kinnitate end mõttejuhina ja kõikvõimalikud ettevõtted soovivad teid teie võimekuse nimel palgata.

16. Veebiseminarite korraldamine

Kuigi need on virtuaalsed, kuuluvad veebiseminarid üritusturunduse kategooriasse, kuna need toovad inimesi kokku. Veebikoosoleku korraldamine võib olla soodsam viis rohkemate müügivihjete loomi. See võib aidata ka väga huvitatud potentsiaalseid kliente finišijoonest ületada ja neid klientideks muuta. Suurepärase kanaliteülese strateegia saami võite oma e-posti uudiskirjades ka oma veebiseminaril osalejatele kohti laua taga pakkuda!

17. Taotlege oma teenuse Google’i minu ettevõte profiili

Oletame, et otsite Google Mapsist teie probleemi lahendami õiget ettevõtet. Kui näete ettevõtet, millel pole fotosid ega üksikasju, siis te kindlasti ei osta sealt. Asi on selles, et kuni te ei taotle oma ettevõtte Google’i minu ettevõtte profiili, võib teie ettevõte tunduda sama ebasoovitav. Seetõttu peaksite kohe oma profiili taotlema.

Kui olete seda teinud, peaksite lisama oma ettevõtte telefoninumbri, veebisaidi ja lahtiolekuajad. See teave ilmub seejärel igas otsingus. See loob ühenduse ka teie Google’i arvustustega – ja Mapsi loend, mis on täis nii klientide kiitust kui ka äriteavet, muudab teid ülimalt usaldusväär.

18. Proovige Google Shoppingu kampaaniaid

Google’i ostude vahekaart võib olla suurepärane koht kõrgelt kvalifitseeritud veebi- ja kohalike müügivihjete leidmi. Teie reklaamid ilmuvad Shoppingu otsingute ülaosas ning teatud tasuliste kirjete puhul YouTube’is ja Gmaili postkastides. Samuti saate oma eelarve üle täielikult juhtida, kuna saate Google’ile öelda maksimaalse summa, mille olete nõus kaasamise eest maksma, või kasutada klõpsutariifi mudelit. Google’il on ka palju muid reklaamivõimalusi.

19. Võtke reklaamid välja

Suurepärane viis reklaamide väljastami oma tingimustel (ja eelarvega) on Google Ads (teise nimega Google AdWords). Google Adsiga saate määrata oma tingimused nii, et maksate ainult reklaamidel tehtud tegelike klikkide eest. Samuti saate määrata maksimaalse igakuise reklaamikulu, mida Google kunagi ei ületa. Ja loomulikult jääb lauale traditsiooniline reklaam ajalehtedes ja raadios või teles.

20. Seadke otsingumootoritele optimeerimine (SEO) esikohale

Kõigi oma turundusmeetodite puhul peaksite SEO-d eelistama, et suurendada tõenäosust, et teie ettevõte saavutab otsingumootori lehtede tulemustes kõrge asetuse. Eelnevalt kirjeldatud sisuturunduse strateegiad sobivad eriti hästi SEO-ga, mis põhineb asjakohaste otsinguterminite kasutamisel veebimaterjalides. Kõigis neis materjalides, mis hõlmavad teie veebisaiti, ajaveebi ja sotsiaalmeedia postitusi, peaksite järgima ka mitmeid SEO parimaid tavasid. Tulemu võib olla rohkem orgaanilist liiklust – ja kliente – ilma suurte kulutusteta.

Turundusnõuanded väikeettevõtetele

Olenemata sellest, millist ülaltoodud turundusstrateegiat oma väikeettevõtte jaoks kasutate, peaksite meeles pidama järgmist.

  • Tea oma brändi identiteeti . Teie brändi identiteet hõlmab kõike, mis teeb teid ainulaad. See ei ole ainult teie logo või see, mida müüte, vaid see, kuidas te klientidega suhtlete ja kuidas arendate oma töökohta nii meeskonna kui ka klientide edu saavutami. Lisateavet leiate ajaveebi kaudu: Brändingu näpunäited väikeettevõtetele.
  • Tehke koostööd teiste ettevõtetega . Nagu varem mainitud, kui kaks ettevõtet teevad koostööd mõlema ettevõtte turundami, suhtlevad nad kahe kliendibaasiga. On tõenäoline, et mõned neist klientidest teavad ainult ühte, mitte mõlemat ettevõtet. Samuti on tõenäoline, et mõned neist klientidest on juba ammu vajanud seda, mida teine ​​ettevõte pakub – isegi kui nad ei tea seda enne, kui leiavad selle teise ettevõtte.
  • Muutke oma sotsiaalmeedia kanalid klienditeenindusliinideks . Sotsiaalmeedia turundus ei tohiks hõlmata ainult reklaamisisu. See peaks hõlmama ka klientidele suunatud algatusi, nagu teie kanalite kasutamine klienditeeninduse päringutele vastami. Näiteks meeskonna suhtlustarkvara platvorm Slack teeb suurepärast tööd, kasutades selleks oma Twitterit. Seda näete järgmises ajaveebis: Ettevõtted, kes kasutavad tõhusalt sotsiaalmeedia turundust.
  • Veenduge, et teie veebisait oleks mobiilisõbralik . Google’i uuringu kohaselt pöörduvad kliendid, kellele ettevõtte mobiiliveebi kasutamine on raskendatud, 62% väiksema tõenäosusega tulevaste ostude tegemi sellele tagasi. Lisaks hülgavad kliendid 53% juhtudest mobiiliveebisaidid, mille laadimi kulub rohkem kui kaks sekundit. Mõlemal põhjusel on mobiilisõbralik veebisait hädavajalik, et tagada teie turundustaktikate müük.
  • Kasutage oma veebisaidi ja turunduse jaoks analüüsi . Veebianalüütika võib teile öelda, kui kaua inimesed teie veebisaidil viibivad ja milliseid lehti nad külastavad. Siiski maalivad nad puuduliku pildi ilma turundusanalüütikata. Mõlemad andmekogumid koos võimaldavad teil võrrelda oma paljusid veebiturunduse jõupingutusi ja näha, millised on kõige rohkem kaasatud.
  • Määrake oma ideaalne ostja isiksus . Eriti nišiturunduse puhul on tõhusa turunduse võtmeks selle ostja tüübi kindlaksmääramine, kes teie toodet või teenuseid kõige tõenäolisemalt ostab. Näiteks kui mõistate, et teie kuuldeaparaatide ettevõttel on tõenäoliselt vanemad, mitte nooremad kliendid, on TikToki turundus tõenäoliselt keelatud. Selle asemel võib meiliturundus osutuda võimsamaks, kuna meil on palju vähem vanusepiiranguid kui teatud sotsiaalmeediakanalid.
  • Optimeerige oma ajaveebi ja veebisaiti . Optimeerimine tähendab enamat kui lihtsalt asjade mobiilisõbralikuna hoidmist. See tähendab ka SEO silmas pidamist, nagu varem mainitud – lõppude lõpuks on sõna “optimeerimine” selle turundustaktika pealkirjas sõna otseses mõttes. Mida optimeeritum on teie ajaveeb ja veebisait, seda tõenäolisemalt on teie lehed asjakohastes klientide otsingutes kõrgel kohal. Tulemu on rohkem müügivihjeid ja loodetavasti rohkem müüki.

Kokkuvõtteks

Turundus nõuab kirge ja pühendumist. Õige tööriistakomplektiga saate jätta potentsiaalsetele klientidele püsiva mulje. Kui leiate mõned teie jaoks sobivad strateegiad, saate neid nende toimivuse põhjal täiustada.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga