20 turundustööriista, mida iga väikeettevõtte omanik peaks proovima

Kasutame siin Bplansis palju tööriistu, mis aitavad meid meie turunduses.

Samuti kulutame palju aega uute turundustööriistade ja -teenuste proovimisele, kui need välja tulevad, et leida oma meeskonnale õigeid tööriistu.

Pean tunnistama, et oleme ka veidi kokkuhoidvad. Oleme kasutatavate turundustööriistade suhtes ettevaatlikud ja tagame, et iga tööriist täidab õiglase hinna eest tegelikku eesmärki.

Siin on nimekiri turundustööriistadest, mida me tegelikult kasutame ja soovitame. Meil on kõigi nende tööriistadega praktiline kogemus ja soovitame neid teistele ettevõtjatele.

Kui on midagi, mida peaksime teie arvates proovima, andke meile kommentaarides teada.

Meiliturundus ja turunduse automatiseerimine

MailChimp: ma ei kõhkle MailChimpi soovitamast kõigile, kes peavad saatma e-posti uudiskirju. Liides on suurepärane, kasutusvalmis mallid näevad professionaalsed välja ja saate alustada tasuta.

Ja kasvades on MailChimpil keerukamad funktsioonid, mis aitavad teil turundust automatiseerida ilma muude sarnaste süsteemide keerukuseta. Hinnad on õiglased ja e-posti tehniline tugi on suurepärane.

HubSpot: kui vajate täiustatud turunduse automatiseerimist (ja teil on oluliselt suurem eelarve), tasub HubSpoti lahendust uurida. HubSpot teeb palju enamat kui lihtsalt meiliturundus, kuid te ei pea kasutama kõiki funktsioone, et süsteemist tõelist väärtust saada.

HubSpot võib teid aidata sihtlehtede, ajaveebi pidamise ja meiliturundusega. Sellel on ka kogu süsteemis sisseehitatud suurepärane CRM.

Liiklus ja kaasamine

SumoMe: SumoMe on raske kategoriseerida, kuna nad pakuvad nii palju. SumoMe omab suurepärast tööriistade ja valikute komplekti, mis aitavad teil oma veebisaidi külastajatelt e-posti aadresse koguda. Kuid lisaks meilide kogumisele aitab SumoMe teil mõista, kuidas inimesed teie veebilehti kasutavad soojuskaartide ja sisu seotuse mõõdikute abil.

Nende tööriistu saate kasutada ka oma lehtedele sotsiaalse jagamise lisami. Lisaks algab see kõik tasuta ja maksab 100 dollarit kuus. Muud teenused küsivad tuhandeid kuus vaid murdosa SumoMe pakutavatest funktsioonidest.

SEO

Google’i märksõnade plaanija: on raske mainimata jätta seda tasuta tööriista, mis on osa Google’i AdWordsi tööriistakomplektist. Kuigi märksõnade plaanija on loodud selleks, et aidata teil koostada tasulisi reklaamikampaaniaid, on see hindamatu turundustööriist, mis aitab teil määrata erinevate otsinguterminite liiklustase.

Kui proovite välja mõelda, milliseid otsingutermineid peaksite sihtima ja kuidas teie vaatajaskond asju otsib, on see koht alustami.

Värske Web Explorer: kui soovite jälgida, kuidas teie ettevõtet ja konkurente võrgus mainitakse, alustage MOZ-i värskest Web Explorerist. See on suurepärane viis hoida silma peal, kust teie ettevõte uusi sissetulevaid linke saab. Saate jälgida ka oma konkurente ja välja selgitada, kust ka nende lingid pärinevad.

Lisaks SEO-le on Fresh Web Explorer lihtsalt suurepärane uurimistööriist iga digitaalse turundaja jaoks. Meile meeldib see tegelikult rohkem kui Google Alerts, sest see annab teile rohkem teavet saitide kohta, mis teid mainivad ja teile viitavad.

MOZ: MOZ on olnud meie valitud tööriist meie otsinguturunduse, eriti SEO haldami. Alates liikmetele mõeldud foorumist kuni tegelike tööriistadeni – MOZ-tööriistade komplekt on suurepärane valik nii algajatele kui ka asjatundjatele.

Konversioonimäära optimeerimine ja sihtlehed

UnBounce: kui soovite luua sihtlehti ilma veebidisaineri või inseneridega koostööd tegemata, alustage UnBounce’iga. Neil on suurepärane malliteek, mida saate oma vajadustele vastavaks kohandada.

Lisaks mallidele aitab UnBounce teil A/B testida erinevaid kujundusi ja turunduemplare, et saaksite oma sihtlehti viimistleda ja konversioonimäärasid optimeerida.

Visual Website Optimizer: kui vajate taskukohaseid, kuid täisfunktsionaalsusega A/B-testimise tööriistu, alustage visuaalse veebisaidi optimeerijaga. Meie eelmine valik oli Optimizely, kuid need on muutunud väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks liiga kalliks.

Visual Website Optimizeriga saate ilma kõrge hinnata kõik vajalikud funktsioonid.

Teisendamine: meie teine ​​​​valik A/B-testimi on teisendamine. Nad pakuvad palju funktsioone ja toetavad ka agentuure, kes pakuvad oma klientidele A/B testimisteenuseid.

Väikeste veebisaitide jaoks on olemas ka iseteenindusplaan, kui soovite lihtsalt katsevetesse kasta, ilma et peaksite raha kulutama.

Sotsiaalmeedia

Puhver: ajastage ja hallake kõiki oma sotsiaalseid postitusi ühest kohast puhvriga. Nende abil on lihtne ja vaevata sisu edastada kõikidele sotsiaalplatvormidele.

Kui teil on mitu inimest, kes aitavad teie suhtlusprofiile hallata, saate oma meeskonnaga jagada sotsiaalsete postituste tegemise vastutust.

CoSchedule: kui teil on WordPressi ajaveeb ja soovite sujuvat sotsiaalmeedia ajakava koostamist otse WordPressis, vaadake CoSchedule’i. Neil on ka mõned toimetuse kalendri tööriistad, mida tasub vaadata.

Hootsuite: Hootsuite on meie valitud sotsiaalmeedia jälgimise tööriist. Saate jälgida oma sotsiaalmeedia mainimisi ja hallata ka vastuseid ühelt platvormilt.

Kindlasti on siin puhvri ja CoSchedule’iga kattumist, kuid see võib olla ideaalne tööriist sotsiaalmeedias kuulami.

Disain ja visuaal

Canva: Canva on veebipõhine disainitööriist, mis aitab teil luua pilte sotsiaalmeedia, esitluste, plakatite ja muu jaoks. Selle lihtsad juhised, suurepärased tööriistad ja disainiharidus muudavad selle lihtsaks soovitu – eriti mittedisaineritele.

Pablo: Kui vajate vaid suurepärast tööriista oma sotsiaalmeedia postituste jaoks piltide loomi, vaadake Pablot Bufferi meeskonnast. Puhver tunneb sotsiaalvaldkonda, seega on Pablo loodud selleks, et luua köitvaid sotsiaalseid postitusi.

Piktochart: kui soovite andmeid visuaalselt esitada või infograafikut koostada, vaadake Piktocharti. Suurepäraste visuaalide jaoks ei pea te disainerit palkama; Kõik, mida vajate, on teie andmed ja lugu, mida soovite rääkida.

Kleebised: kõigile meeldivad kleebised. Meie lemmik kleebiste müüja on StickerMule. Nende kvaliteet on suurepärane ja töötlemisaeg kiire. Kasutage Stickermule’i ja näete oma kleebiseid kogu linnas.

Sisuturundus

HARO: Kui kirjutate oma ajaveebi sisu ja vajate eksperthinnanguid või soovite oma ettevõtet eksperdiks seada ja tasuta PR-i, vaadake HAROt. See teenus aitab ühendada reportereid aktuaalsete ekspertidega.

Kui kirjutate oma ajaveebi, tegutsege reporterina või kasutage teenust eksperdina, et saada loodetavasti tasuta ajakirjandust.

Pealkirja analüsaator: Internetis kirjutades on tegelikult kõik “konks” ja suurepärased pealkirjad on teie edu võtmeks. CoSchedule’i tasuta pealkirjade analüüsi tööriist aitab teil pealkirjadega katsetada, nii et leiate suurepärase pealkirja, mis köidab teie lugejate tähelepanu.

Küsitluse ahv: parima sisuturunduse ajendiks on teie publiku vajaduse täitmine. Parim viis aru saada, mida teie publik soovib, on lihtsalt neilt küsida. SurveyMonkey pakub suurepärast küsitluse tööriistakomplekti, mida on lihtne kasutada ja hallata. Oleme SurveyMonkeyt kasutanud aastaid ja oleme alati rahul olnud.

Evernote: märkmete tegemine ja ideede ülesmärkimine on sisuturundaja päeva peaaegu iga tunni osa ning Evernote on minu lemmik märkmete tegemise rakendus. Märkmeid on lihtne kategoriseerida ja otsingufunktsioonid on suurepärased.

Evernote töötab kõigis teile kuuluvates seadmetes, nii et te ei jää kunagi ilma sülearvutita. See teeb isegi suurepärast tööd vanamoodsate pliiatsi ja paberiga märkmete pildistamisel, kui teile meeldib vanakooli moodi raputada.

Trello: saate Trellost teha kõike, mida soovite: projektijuhi, ülesannete loendi, kanbani tahvli ja palju muud. Kasutame oma toimetuskalendri jaoks Trellot ja see töötab selle jaoks väga hästi. See on lihtne ja paindlik tööriist, mis töötab teie protsessi jaoks, olenemata teie protsessist.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga