22 näpunäidet ettevõtte edukaks kasvatami veebis

3. Muutke andmepõhi

Andmepõhine turundus analüüsib olemasolevaid andmeid, et mõista, millest teil puudu võib jääda ja kuidas seda oma turunduskampaaniates rakendada. Üldine eesmärk on avastada oma kliendibaasi ja olemasolevate turunduskampaaniate suundumusi.

Lihtsasti arusaadava artikli jaoks andmepõhise turunduse kohta, mis sisaldab reaalseid näiteid, lugege Capterra ajaveebi artiklit Miks teie väikeettevõte vajab andmepõhist otsuste tegemist.

4. Isikupärastage kogemust

Kuigi teie väikeettevõtetel pole tõenäoliselt eelarvet, töötajaid ega ressursse, mis suurtel ettevõtetel, saate selle korvata turunduse isikupärastamisega.

Infosysi uuringu kohaselt väidavad 86% ostjatest, et turunduse isikupärastamine mõjutab ostetavat kaupa, 25% väidab, et isikupärastamine mõjutab oluliselt nende oste. Isikupärastamine võib toimuda mitmel kujul, alates meilisõnumist, milles on kliendi nimi, kuni suunatud reklaamini. Inspiratsiooni saami vaadake seda hiljutist Forbesi artiklit: 5 kaubamärki, mis viivad isikupärastatud turunduse järgmisele tasemele.

5. Planeeri sisuturunduse strateegia

Kindel sisuturunduse strateegia, mis hõlmab hästi kirjutatud, informatiivseid ajaveebi postitusi, võib tugevdada teie vaatajaskonna segmenteerimist, SEO-d, kanalitevahelist turundust, bränditeadlikkust ja müügitegevust. Samuti võib see aidata koguda sotsiaalseid andmeid ja suurendada teie investeeringutasuvust (ROI). Et teada saada, miks ja kuidas, lugege seda ajaveebi: 7 kindlat põhjust sisuturunduse kasutami ettevõtte kasvu jaoks.

6. Kasutage tasuta turundustööriistu

USA väikeettevõtete administratsioon (SBA) soovitab igal ettevõttel, kelle aastakäive on alla 5 miljoni dollari, säästa seitse kuni kaheksa protsenti oma sissetulekust turundusele. Kui see summa tundub suur, võite alati pöörduda tasuta turundustööriistade poole, nagu Google Analytics ja Canva.

7. Võrgustik täiendavate ettevõtetega

Ehkki teiste spetsialistidega ühenduse loomi aja leidmine võib olla keeruline, arvestades, kui hõivatud võib ettevõtte omamine teid hoida, tasub seda teha. Spetsialistid, kes töötavad ettevõtetes, mille tooted või teenused täiendavad teie oma, on suurepärased lähtekohad, kui otsite taskukohaseid tarnijaid, müüjaid või muid äripartnereid.

Olemasolev suhe täiendava ettevõttega võib tutvustada teile mõlemaid uusi kliente teie sihtturul või sihtrühmas. Samuti võib see teha tehingute, allahindluste või vahetustehingute korraldamise palju lihtsamaks.

8. Investeeri meilikampaaniatesse

E-posti turundust nimetatakse sageli kui digitaalse turunduse parimat ROI-d – iga kulutatud dollari kohta teenitakse keskmiselt 44,25 dollarit tulu. Saate saata mitut tüüpi e-kirju, sealhulgas eripakkumiste või müügiedendusmeile, hooajasõnumeid või lojaalsusprogramme.

Lisateabe saami lugege seda artiklit SmartBizi ajaveebis: Meiliturunduse nõuanded väikeettevõtete omanikele.

9. Alusta meililisti koostamist esimesest päevast

Arvestades ülaltoodud meiliturunduse ROI näitajaid, peaksite oma meililoendi koostamist alustama algusest peale. Selleks saate luua turundustegelase või ideaalse ostja, registreeruda meiliturundusteenuse kasutajaks, koostada mõjuva pakkumise ja hakata tuttavatelt inimestelt küsima, kas nad tahaksid olla kursis. Abiks võivad olla ka sisuturundus ja tasulised reklaamid. Daily Eggis on veel kasulikke näpunäiteid: Kuidas luua õhukesest tapja meililoendit (juhend algajatele).

Finants- ja tegevusnõuanded ettevõtte veebis kasvatami

1. Hoidke see lihtne

Kui teie väikeettevõte laieneb, ei ole alati lihtne oma süsteeme ja protsesse lihtsana hoida. Mida rohkem teie ettevõte kasvab, seda rohkem koguneb ülesandeid, mis võivad jõudlust takistada. Ettevõtlust kiputakse liiga keeruli muutma, nii et seiske sellele kiusatusele vastu. Keskenduge sellele, et oleksite oma tegevuses parim.

Kui juhite väikeettevõtet, on SmartBizi väikeettevõtete ajaveebis palju just teie jaoks kohandatud teavet. Äritehnoloogiast töötajate juhtimise ja turunduseni ning kõige selle vahele jäävasse kategooriasse leiate teavet ja inspiratsiooni, mida vajate eduka ettevõtte juhtimi.

2. Mitmekesistada oma tegevust

Ettevõtte mitmekesistamine tähendab laienemist uutele turgudele, uute toodete või teenuste turule toomist või uute tootmisetappide juurutamist. Mitmekesistamise kui kasvumootori loogika on üsna keeruline, kuid enamik selle põhjuseid taandub lõpuks tõhususe suurendamisele ja kulude vähendamisele. Kui need mõlemad tingimused on täidetud, on suurem kasum realistlikum. Harvardi äriülevaates on rohkem teavet: mitmekesistada või mitte mitmekesistada.

3. Lõpetage teiste ettevõtjate kopeerimine

Kui kopeerite mõnda teist ettevõtjat või ettevõtet, võib teie ettevõttel pikas perspektiivis probleeme tekkida. Kaubamärgiga kaitstud toodete või teenuste kopeerimisel võivad tekkida ka juriidilised tagajärjed. Lisaks nendele põhjustele pole teil ka vabandust kopeerida, kui on olemas nii palju originaalseid uusi äriideid. Paljud neist ideedest leiate ajaveebi kaudu: Seitse tüüpi ärivõimalusi, mida 2020. aastal kaaluda.

4. Ärge kartke küsida õiglast hinda

Silmapaistvad karjääritreenerid räägivad sageli ettevõtjatest, kellel on raskusi õiglaste hindadega. Need treenerid ütlevad, et ettevõtjad tunnevad sageli, et nad ei ole veel väärt oma rahaliste eesmärkide saavutami piisavalt kõrgeid hindu nõudma. Nad ütlevad ka, et teie ja teie klientide suhtes õiglaste hindade küsimises pole midagi halba – tegelikult nad julgustavad seda. Ja loomulikult, mida õiglasemad on teie hinnad, seda rohkem on teil kasvualgatuste rahastami saadavat tulu.

5. Jätka oma eesmärkide poole pürgimist

Üks kiiremaid viise, kuidas oma ettevõtte kasvu lämmatada, on loobuda oma eesmärkidest – jah, ka kõige ambitsioonikamatest. Kuna ettevõtte omanikuks olemisega kaasneb ka oma osa väljakutseid, võib vajaliku motivatsiooni leidmine mõnikord olla raske. Inspiratsiooni saami kasutage seda loendit jaotisest The Balance: 10 lihtsat sammu, mis aitavad teie väikeettevõttel oma eesmärgid saavutada. Kui teete neid samme, võib teil olla võimalik kasvatada oma ettevõte täpselt selli ettevõtteks, mida kavatsete.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga