3 viisi, kuidas oma nutitelefoni turundustööriistana kasutada

Ettevõtjana on teil kogu aeg peas miljon asja ja turundus ei ole alati teie prioriteetide nimekirjas esikohal. See on okei. Hea uudis on see, et turundustegevuse käigus hoidmine võib juhtuda ka liikvel olles, mobiilseadmes. Siin on kolm võimalust, kuidas oma nutitelefoni mobiilse turunduse assistendina kasutada.

1. Uudised: Instagram on äritegevu avatud – sinu äri

Tänapäeval tegutsevad paljud ettevõtted eranditult veebis, kasutades sotsiaalmeediat kui peamist võimalust klientide leidmi ja nendega ühenduse võtmi. Tänu oma keskendumisele kujutistele, fantastilistele sihtimisvõimalustele ja hiljutisele turutööriista turuletoomisele on Instagramist kiiresti saamas kõige olulisem e-kaubanduse platvorm.

Kui reklaamite Instagramis, on see suurepärane, kuid vajate ka hästi arenenud orgaanilist kohalolekut, et kliendid, kes teie reklaamil klõpsavad ja teie lehele lähevad, saaksid hea ülevaate sellest, kes te olete ja mida pakute. Suurepärane uudis – Instagram on loodud ja optimeeritud mobiil kasutami, nii et saate oma kohalolekut luua ja säilitada täielikult oma telefonist.

Mõned näpunäited:

Postitage järjepidevalt. Iga nädal samal päeval postitamine on hea algus. Pidage kinni oma kadentsist (inimestele meeldivad rutiinid!), kuni tunnete, et saate sagedamini ja järjepidevalt postitada. Kaks korda nädalas on piisav.

Hankige kinnitus. See aitab teil potentsiaalsetele klientidele õiguspärasemana paista. Kandideerida saad otse oma telefonist:

  • Avage oma konto seaded, kerige alla ja puudutage valikut Taotle kinnitust
  • Lisage taotlusele foto oma isikutunnistusest või äridokumendist (nt maksuavaldus või põhikiri).

Sinine linnuke on suurepärane viis oma ettevõtte profiili kinnitami, kuid ärge muretsege, kui teie taotlust kohe vastu ei võeta. Saate uuesti taotleda 30 päeva pärast. Usaldusväärsuse suurendami on ka teisi viise, näiteks linkida oma Instagrami biograafia ettevõtte veebisaidiga, reklaamida oma Instagrami lehte teistel sotsiaalmeediakontodel ja lisada oma Instagrami käepide oma meiliallkirjale. See ühendab teie Instagrami kohaloleku kõigi teie muude võrgutegevustega.

2. Tehke ja redigeerige täiuslikke professionaalseid fotosid (ilma professionaalset fotograafi palkamata)

Kuigi Instagrami ja muu sotsiaalmeedia tähtsus kasvab teie ettevõtte jaoks, ei pea te oma sotsiaalmeedia haldami spetsialiste palkama. Alustu on vaja vaid nutikaid pildistamise näpunäiteid ja head visuaalse disaini rakendust, nagu PicMonkey.

Vältige iga hinna eest oma nutitelefoni välklambi kasutamist! See vähendab teie foto kvaliteeti plahvatuslikult. Selle asemel proovige ära kasutada seda, mida teie keskkond pakub. Näiteks asetage objekt seina äärde, millelt peegeldub valgus, ja saate selle “professionaalse valgustuse” oma inimestele või objektidele.

Kui teil pole head keskkonnavalgustust, võite proovida seda ka käsitsi reguleerida samamoodi, nagu reguleeriksite fookust. Kui kasutate iPhone’i, tehke järgmist.

  • Kadreerige oma foto ja seejärel puudutage pildi osa, mida soovite valgustuse jaoks kohandada
  • Puudutage pildiraamis olevat objekti ja kuvatakse kollane kast, mille servas on päikeseikoon; telefoni kaamera muudab selle objekti automaatselt heledamaks
  • Kui te pole tulemustega rahul, võite puudutada kollast ruutu, seejärel päikeseikooni ja seejärel pühkida sõrmega üles või alla, et valgustust vastavalt oma eelistustele reguleerida.
  • Käsitsi reguleerimine ei kesta kaua, nii et pärast valguse reguleerimist tehke pilt kiiresti.

Viima, kuid mitte vähemtähtsaks, kui te ei saa hetkel piisavat keskkonnavalgustust hallata, saate pärast pildistamist fototöötlusrakenduse abil muuta valguse säritust.

Enamikul fototöötlustööriistadel on teritamise funktsioon. Kasutage seda funktsiooni redigeerimisprotsessi lõpus (pärast seda, kui olete oma fotoseadeid ja/või filtreid rakendanud). Kasutage teravusfunktsiooni ainult siis, kui teie pilt on 100% suumiga, et saaksite täpselt aru, mida teie kujundustööriist teeb.

Valige (või looge) signatuurifilter või filtrite valik, mis vastab teie kaubamärgile. Kujutiste ja tagatiste ühtlane välimus ja tunnetus on üks lihtsamaid viise lihvitud välimuse saavutami. Fototöötlustööriista, nagu PicMonkey, abil on väga lihtne luua oma unikaalne välimus ja seejärel rakendada seda kõikidele oma visuaalidele.

3. Kasutage oma nutitelefoni kõikjal esineva ideede jälgijana

Kas teil on kunagi olnud geniaalne idee või näinud midagi vapustavat, kuid see lahkub teie meelest peaaegu sama kiiresti, kui see ilmus? Mis siis, kui suudaksite jäädvustada kõik need põgusad ideed nende tekkimise hetkel?

Õnneks on teie telefon tõenäoliselt pidevalt läheduses. Turundusinspiratsioon võib tulla igal pool ja igal ajal, seega alustage oma telefonis spetsiaalset märkust tsitaatide ja ideedega – kõigega, mis teie meelest sädemeid tekitab. Saate seda hõlpsalt lisada tippimise, häälassistendi või dikteerimistööriista abil. Kui mõtlete visanditele, tehke kindlasti oma salvrätikujoonis või -idee pilt, et saaksite uuesti kontoris olles sellega tegeleda.

Nutitelefon aitab teil äri ajada, isegi kui olete liikvel. Kuid nende lihtsate sammudega võib see ka teid aidata turul teie ettevõte liikvel olles.


Autor:

Frits Habermann on PicMonkey tegevjuht ning varem on tal olnud ka CPO ja CTO tiitel. Frits tugevdas oma tehnoloogia- ja disainipärandit, kui ta lõi Adobe InDesigni ning oli juhtiv juht sellistes tuntud iduettevõtetes nagu PopCap Games ja Lynda.com. Tal on nii rakendusmatemaatika kui ka arvutiteaduse kraad Carnegie Melloni ülikoolist ja Washingtoni ülikoolist. Frits räägib hollandi, prantsuse ja saksa keelt, on innukas reisija ja maastikufotograaf ning juhib vabal ajal fotograafiaäri. Leidke Frits Frits Habermann Photography’st ja LinkedInist.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga