31 väikeettevõtte haldustööriista, mis aitavad teie ettevõtet juhtida

Väikeettevõtte tööriistade eelised

Kuigi teoreetiliselt on lugematu arv põhjuseid, miks teie ettevõte võib väikeettevõtte haldamise tööriistadest kasu saada, on allpool mõned kõige olulisemad.

 • Saate seada prioriteediks oma lühi- ja pikaajalised vajadused . Ettevõtte juhtimine hõlmab väikeste igapäevaste ülesannete ja pikaajaliste projektide samaaegset žongleerimist. Väikeettevõtete juhtimise lahendustega, nagu projektijuhtimise tööriistad ja meeskonna koostöötarkvara, teate teie ja teie töötajad, mida teha täna, homme ja kaua pärast seda. Tulemu on see, et ettevõte saavutab suurema tõenäosusega oma eesmärgid õigel ajal.
 • Saate organiseeritud olla . Kuigi paberivaba kontorid ja kaugtöö kõrvaldavad ületäituvatest failikappidest tulenevad tüütused, võib digitaalne failisalvestus sama lihtsalt sassi minna. Väikeettevõtte juhtimise tööriistad lahendavad selle probleemi. Pilvepõhised digitaalsed salvestusprogrammid, nagu Google Drive, ja failijagamisrakendused, nagu Dropbox, koguvad, korraldavad ja lihtsustavad juurdepääsu kõigile teie dokumentidele. Nii leiab teie meeskond alati kõike, mida ta vajab.
 • Saate maksimeerida tootlikkust ja tõhusust . Enam ei pea otsima kadunud pabereid ega unustama ülesandeid – väikeettevõtte haldamise tööriistadega sujub teie äritegevus väheste katkestuste ja maksimaalsete tulemustega. Ja teate, mida nad ütlevad: aeg on raha.

Väikeettevõtte juhtimise tööriistad: tüübid ja näited

Tööriistadest, mis aitavad teil korraldada, sorteerida ja hallata igapäevaseid ülesandeid, mille eest iga päev vastutate, pole puudust. Kõige silmapaistvamate väikeettevõtete haldustööriistade tüüpide hulgas on need, mis on loetletud allpool (igaühe jaoks näidetega):

Reklaam/turundus

Üks parimaid viise oma ettevõtte reklaamimi on veebikataloogide kaudu. Google’i uuringud on leidnud, et neli viiest küsitletud inimesest kasutasid ettevõtete leidmi otsingumootoreid, seega soovite olla esindatud võimalikult paljudel saitidel. Lihtsalt külastage neid katalooge ja lisage või taotlege oma ettevõtet tasuta!

Lisateabe saami külastage Ultimate List: 57 veebipõhist kohalikku ärikataloogi HubSpoti ajaveebis.

Analüütika

Andmeanalüütika on tehnikate ja ennustavate mudelite kasutamine andmetest väärtuslike teadmiste saami. Andmete põhjal saadud teadmisi kasutatakse tegevuste soovitami või äriotsuste tegemise suunami. Analüütikaprogrammi käivitamine tundub keeruline ja kulukas, kuid see pole enam tõsi. Siin on kaks platvormi andmete muutmi kergesti seeditavaks teabeks.

 • Google Analytics on väärtuslik tööriist, mis aitab ettevõtete omanikel mõista oma veebiliiklust ja vaatajaskonda. Väikeettevõtluse ekspert Neil Patel on kirjutanud artikli, mis aitab teil platvormi targalt kasutada: 11 viisi, kuidas saate Google Analyticsiga oma ettevõtet täiustada.
 • The suudlusmeetrid Rakendus aitab teil mõista klientide käitumist erinevates seadmetes, et saaksite teada, mida kliendid teevad, mis töötab ja mis mitte. Peamised ülevaated ilmuvad ja saate paremate turundusotsuste tegemi kasutada valmis aruandeid analüütikaga. Samuti pääsete igal ajal ilma piiranguteta juurde kõigile oma andmetele.

Blogimine

WordPress on see, mida me SmartBizi väikeettevõtete ajaveebi jaoks kasutame, nii et see on meie number 1 ja ainus soovitus. Vaadake meie ajaveebi siin – meie arvates on see ilus ja pärast seadistamist suhteliselt lihtne kasutada. Tarkvara oli mõeldud kõigile, keskendudes juurdepääsetavusele, jõudlusele, turvalisusele ja kasutuslihtsusele. Minimaalse seadistuse korral saate keskenduda oma loo, toote või teenuste jagamisele.

Äriarendus

Ettevõtte elutsüklit läbides on hea mõte konsulteerida professionaalidega, kes on seal varem käinud. Siin on mõned ressursid.

 • The Väikeettevõtete arenduskeskused (SBDC) – terviklik väikeettevõtete abivõrgustik. SBDC-sid hostivad juhtivad ülikoolid, kolledžid, riigi majandusarengu agentuurid ja erapartnerid. Saadaval on ligi 1000 kohalikku keskust, mis pakuvad uutele ja olemasolevatele ettevõtetele tasuta ärinõustamist ja odavat koolitust. Mis kõige parem, paljud nende teenused on tasuta. Otsige sihtnumbri järgi, et leida siit oma kohalik SBDC.
 • SKORE on riigi suurim vabatahtlike, asjatundlike ärimentorite võrgustik ja on alates 1964. aastast abistanud enam kui 11 miljonit väikeettevõtete omanikku. Oma kohaliku peatüki leiate SCORE veebisaidilt siit.

Ettevõtluse finantseerimine

Kui olete valmis laienema, võib abiks olla välisrahastamine. Laenu või muudest allikatest saadavat tulu saab olenevalt laenuandjast kasutada ettevõtte ülesehitami, nagu rentimine, varustus või inventar, turundus või võlgade konsolideerimine. Siin on mõned võimalused, mida uurida,

 • Ühisrahastamine tähendab põhimõtteliselt suure hulga inimeste raha kasutamist teie ettevõtte käivitami või tugevdami. Saate ühisrahastada sõprade, pereliikmete või isegi võõraste inimeste kaudu veebis selliste platvormidega nagu GoFundMe või Kickstarter . Ettevõtte edukas rahastamine ühisrahastuse kaudu ei ole aga slam dunk. Sellel strateegial on ka teisi negatiivseid külgi, sealhulgas haldusprobleemid ja soovimatu reklaam. Kui teil on tugevad finantsseisundid ja head krediidiskoorid, on traditsiooniline laen parim valik.
 • SBA laenud on tuntud kui “kuldstandard” väikeettevõtete rahastamisel madalate intressimäärade, pikkade tähtaegade ja väga madalate kuumaksetega. Kvalifitseerumi peate tegutsema vähemalt 2 aastat ja omama head krediiti. SmartBizi veebiturg sobitab teid pangaga, kes teie laenu kõige tõenäolisemalt heaks kiidab, nii et te ei raiska väärtuslikku aega pangast panka liikudes. Siin saate eelkvalifitseeruda kuni 350 000 dollari suuruse ärilaenu saami 5 minutiga.
 • Panga tähtajalised laenud on välja antud pankade poolt ja need on tavaliselt fikseeritud intressimääraga laen, mis makstakse tagasi võrdsete kuumaksetega. Nendel laenudel on tavaliselt lühemad tähtajad kui SBA laenudel ja need on mõeldud ettevõtete omanikele, kes vajavad raha kiiremini kui muud võimalused. Laenuandjad soovivad näha finantsdokumente, mis tõendavad, et saate laenumakseid kogu laenuperioodi jooksul toetada. Krediidiskoorid on võtmetähtsusega. Kui teid peetakse madala riskiga laenuvõtjaks, saate madalama intressimäära, pikema tähtaja ja suurema laenusumma.
 • Debitoorsete arvete krediidilimiidid on veel üks võimalus, kui te pole laenu saami veel päris valmis. Debitoorsete arvete krediidiliin võib teie rahavoogu suurendada või äriehitamise algatusi rahastada. Peate näitama, et teil on kindlad arvete esitamise ja sissenõudmise tavad, ettevõtte finantsseisund on tugev, rahavoog on positiivne ja ettevõtte krediit on väljakujunenud. Lisaks peavad teie kliendid olema “madala riskiga”, mis tähendab, et neil on tugev kommertskrediit.

Sisekommunikatsioon ja projektijuhtimine

Sisekommunikatsioon ja projektijuhtimine on võtmetähtsusega, eriti kui teie töötajad töötavad eemalt või tegutsevad erinevates kohtades. Siin on kolm väga populaarset rakendust, mis aitavad teie meeskonda ühenduses hoida.

 • Asana – Müügi- ja turundusmeeskonnad kasutavad seda veebi- ja mobiilirakendust projektide haldami ja jälgimi. See hoiab sidusrühmad kursis ning aitab tähtaegadest ja eesmärkidest kinni pidada.
 • Loid – SmartBiz kasutab ka meeskondadele mõeldud reaalajas sõnumivahetuse ja koostöö tööriista Slacki. Meie kiire töötempoga kontoris saavad töötajad klientide kiireks abistami ja projektide lõpuleviimi vajalikku teavet ja vastuseid.
 • Trello – Sarnaselt Asanale on Trello veel üks juhtiv võimalus ülesannete loomi, määrami ja täitmi vastavalt prioriteetsuse tasemetele ja tähtaegadele. Kasutajad saavad ka teistele kasutajatele sõnumeid saata, kui nad mõlemad kuuluvad samasse projektipaneeli.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga