5 parimat kinnisvarainvestori turundusstrateegiat

Kinnisvarainvesteeringutest on saanud populaarne investeerimisvõimalus. Suurenenud konkurentsiga mõistmine, kuidas leida kinnisvarainvesteering on iga kinnisvarainvestori jaoks ülioluline. Enamik investoreid piirab oma jõupingutusi kinnisvarainvesteeringutega, mis on loetletud MLS-is – neil pole tegelikult kinnisvarainvestori turundusstrateegiat.

Kuigi MLS on elujõuline kinnisvaratehingute allikas, kasutavad seda liiga paljud inimesed. Konkurentsi ees eelise saavutamiseks on oluline omada mitmekülgset kinnisvarainvestori turundusplaani. Mitmekesistades oma turundusstrateegiaid, suurendate oma võimalusi parima kinnisvaratehingu saamiseks.

Kinnisvarainvestori turundustegevuse suurendamiseks on palju viise. Siin on mõned parimad kinnisvarainvestori turundusstrateegiad, mida saate kinnisvaratehingute leidmiseks rakendada:

1. Bandiidi märgid

Bandiidi märgid on suurepärane strateegia, mida lisada oma kinnisvarainvestori turundusplaani. Need on põhimõtteliselt väikesed plakatisuurused reklaamtahvlid, millel on kirjas teie kavatsus kinnisvarainvesteeringute ostmiseks koos teie kontaktandmetega ja mis on paigutatud strateegilistesse kohtadesse, kus neid näeb võimalikult palju inimesi, näiteks tänavanurkadel. Teie sõnum peaks olema lühike ja loetav.

Kuigi need on teiste kinnisvarainvestorite turundusstrateegiatega võrreldes suhteliselt primitiivsed, on need odav viis turuvälise kinnisvara leidmiseks. Kui need on korralikult tehtud, võivad nad paljude potentsiaalsete kinnisvaramüüjate vastuseid esile kutsuda.

Bandiitide märkide kasutamine ei nõua palju pingutusi. Pärast bandiitide siltide asetamist istuge lihtsalt maha ja oodake, kuni müügivihjed ja majaomanikud teiega ühendust võtavad. Nende tõhusamaks muutmiseks peate esmalt uurima parimaid sihtvaldkondi. Need on valdkonnad, kus teie sihitavate kinnisvarainvesteeringute tüüpide puhul saavad bandiidimärgid kõige rohkem esile.

Kuid pange tähele, et on piirkondi, kus bandiitide sildid võivad olla ebaseaduslikud. Enne kinnisvarainvestori turunduskampaania alustamist kontrollige kindlasti kohalikke bandiidisiltide paigaldamise eeskirju. Kui leitakse, et rikute kohalikke koode, võite saada trahvi.

2. Kinnisvara visiitkaardid

Looge atraktiivne ja professionaalne visiitkaart ning jagage see inimestele, kellega kohtute võrguüritustel. Võite need jätta ka strateegilistesse kohtadesse, kust inimesed neid leiavad.

Visiitkaardid peaksid selgitama, mida teete, ja sisaldama teie kontaktandmeid. Teie visiitkaart peaks selgelt näitama, et ostate kinnisvarainvesteeringuid kõigile, kes seda näevad. Nagu me varem mainisime, ei tea te kunagi, kust teie järgmine kinnisvaratehing tuleb.

3. Linnukoerad

Termin “linnukoer” viitab inimestele, kes kulutavad aega, et leida tasu eest motiveeritud müüjaid või kinnisvarainvestoritele alla turuväärtusega kinnisvara. Tavaliselt on neil naabruskonnast hea arusaam ja nad töötavad investorite luurevõrgustikuna. Nad kasutavad suletavate juhtmete leidmiseks erinevaid strateegiaid. Seetõttu võib linnukoeraga töötamine olla tõhus kinnisvarainvestori turundusstrateegia, mida kaaluda. Kinnisvarainvestorite turundust saab veelgi hoogustada koostöös linnukoerte võrgustikuga.

4. Interneti-tasuline reklaam

Teine tõhus kinnisvarainvestori turundusstrateegia, mida kaaluda, on tasuline veebireklaam. See viitab Google’i tasuliste klõpsude reklaamide ja muude sotsiaalmeedia reklaamide kasutamisele sellistel platvormidel nagu LinkedIn, Twitter, Instagram ja Facebook.

See on tõhus strateegia müügivihjete leidmiseks kinnisvara valdkonnas, kuna saate sihtida inimesi, kelle reklaame soovite vaadata. Investorid saavad teha pakkumisi nende sihtturu jaoks asjakohastele märksõnadele. Reklaamid võivad ilmuda kindlatel veebisaitidel, lugudes ja uudistevoogudes.

Kuid see võib olla üsna kulukas ning nõuab palju uurimist ja katsetamist, et saada investeeringult positiivne tasuvus. Iga kliki hind võib samuti varieeruda olenevalt reklaami kvaliteedist ja nõudlusest valitud märksõnade järele. Seetõttu on tasulise reklaamikampaania tõhususe suurendamiseks oluline mõista oma sihtturgu.

5. Otseturundus

Kuigi see on traditsioonilisem lähenemisviis, on kinnisvarainvestorite otsepostitusturundusel siiski võim tekitada turuväliseid müügivihjeid. Investorid saavad hädas olevatele majaomanikele saata käsitsi kirjutatud kirju, väljendades oma huvi nende kinnisvara ostmise vastu.

Selle kinnisvarainvestori turundusstrateegia esimene samm on uurida ja luua naabruses asuvate hädas olevate majaomanike nimekiri. Mashboardi abil saate hõlpsasti hankida teavet kinnisvaraomanike kohta mis tahes asukohas USA eluasemeturul. See tagab, et sihite inimesi, kes tõenäoliselt müüvad. Seejärel kirjutate oma kavatsusega kirja. Veenduge, et oleksite lühike ja asjakohane.

Alustage mõne kinnisvarainvestori postkaardi saatmisega, et näha, kui tõhusad need on. Kuid ärge heituge, kui esimene partii ei saa head vastust. Mõnikord peate vastuse saamiseks saatma rohkem potentsiaalsetele kinnisvaramüüjatele ja ka järelkirju. Üldiselt enamik inimesi ei vasta esimesele või teisele kirjale, mille nad kelleltki saavad. Püsivuse korral tasub aga teie turundustegevus end ära.

Alumine rida

Edukas kinnisvaraturundus investorite jaoks sõltub teie kasutatavate strateegiate arvust ja kvaliteedist. Nutikad kinnisvarainvestorid teavad, et järgmine kinnisvaratehing võib tulla ükskõik kust. Seetõttu on parim viis parima kinnisvaratehingu leidmise võimaluste suurendamiseks pühenduda mitmele kinnisvarainvestori turunduslehtrile.

Proovige ülaltoodud kinnisvaraturunduse strateegiaid investoritele ja täiustage neid. Katsetage ja mõõtke nende tõhusust. Seejärel saate kulutada rohkem aega ja raha kõige tõhusamatele turundusstrateegiatele. Pidage meeles, et mitte iga kinnisvarainvestori turundusstrateegia ei tööta iga investori jaoks igal kinnisvaraturul.

Kas soovite lihtsamat viisi kinnisvarainvesteeringute leidmiseks? Parim viis kinnisvaratehingute leidmiseks on kasutada Mashvisorit. Mashvisori tööriistade abil saate mõne minutiga leida ja analüüsida kinnisvarainvesteeringuid USA eluasemeturul.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga