5 põhjust, miks ürituste võimendamine on teie uue ettevõtte jaoks parim turunduskäik

Kas mäletate, millal lõite viimati suhte mõne kaubamärgiga reklaam- või ajakirjareklaami ajal? Meil ei ole.

Muidugi, see on pilkupüüdev, võite selle huumori peale naeratada, kuid mõne sekundiga keerate lehte või pöörate kanalit ja see unustatakse täielikult.

Need meediumid on küllastunud vananenud sisu ja korduvate visuaalidega ning tõelise ja meeldejääva ühenduse loomine muutub üha raskemaks.

Oh, ja kas me unustasime mainida, et trükireklaami või telereklaami paigutamise kulud on palju suuremad kui tavaline väikeettevõtte eelarve? Mida teha, et pall veerema saada ja oma idufirmat turundada?

Nüüd, kui oleme seda kõike öelnud, küsite, kust ma alustan? Olete teinud oma ettevõtte asutamisega esimese usuhüppe, nii et ärge jätke kasutamata võimalust selle edu saavutami. Siin on mõned kiired näpunäited et saaksite oma üritusi planeerida, ja lugege edasi, kuidas neid kõige paremini ära kasutada.

Strateegia on esikohal

Esiteks on teil vaja strateegiat.

Midagi oma ettevõtte jaoks strateegilist nullist alustada on raske, isegi kui teil on suurepärane visioon. Strateegilise turundusplaani väljatöötamine pole erand. Uue ettevõttena peate silma paistma ja otsustamine, kuhu oma turundusraha investeerida, on ülioluline. Oleme seal käinud ja mäletame, kui küsisime endalt: “Kust me alustame”?

Valida on nii paljude kanalite vahel – meilid, raadio- või telereklaamid, veebiturundus ja trükiturundus. Uusi kanaleid lisatakse iga päev sotsiaalmeedia kaudu ja valikuvõimalused on muutumas lõputuks, rääkimata ülekaalukatest. Teate juba, et teie turundustegevused peavad olema kastist väljas ja tekitama tõelist uudishimu.

Ma räägin sellest, miks peate loobuma traditsioonilisest (või julgeme öelda, peavoolust) ja kaaluma veelgi vanema kooli turundusstiili, mis on ajaproovile vastu pidanud.

Räägime sündmustest

Mõelge sellele, kuidas loote sidemeid oma isiklikus elus: mugavustsoonist väljumi on vaja palju veenmist, kui tegemist on uute sõpradega, ja sama kehtib ka teie sihtkliendi kohta.

Enamasti ei soovi nad oma mugavustsoonist välja astuda ja hakata teie toote või teenuse tarbijaks, sest keegi, kellega nad pole kunagi kohtunud, ütles, et see oli hea mõte.

Kuid mõelge, kuidas te oma õe pulmas oma parima sõbrannaga kohtusite, sest jagate vastastikust armastust matkamise vastu. Või eelmisel suvel toimunud perekondlikul BBQ-l lõite lõpuks sideme oma (kunagi mittemeeldinud) õemehega, sest leidsite mõlemad ühise armastuse loomade vastu, kui arutasite oma uue koera Watsoni üle.

Mis on neil olukordadel ühist? Sa edendasid oma suhet ühel üritusel.

Käegakatsutav isiklik kogemus andis (soovitud või ootamatu) tulemuse. Nii nagu need on kõige edukamad viisid suhete loomi meie isiklikus elus, kattub sama kontseptsioon ka meie tööelus. Jõupingutuste tase võib olla sama, kui teie eesmärk on panna tarbijad looma teie kaubamärgiga sisuka suhte.

5 põhjust, miks sündmusi enda huvides ära kasutada

Need on meie viis peamist põhjust, miks ürituste kasutamine väikeettevõttena on teie uue ettevõtte jaoks parim turunduskäik:

Värskendage olemasolevaid turunduskanaleid

Sündmused võimaldavad teil turundada end ainulaadsetel viisidel vajalike meediumite kaudu.

Sirvige oma ettevõtte konto viimast säutsude komplekti. Kõlab korduvana? Paljudel ettevõtetel pole millestki uuest rääkida. Sündmuse korraldamine võimaldab pakkuda huvitavat, uut ja värsket sisu, millega teie jälgijad tegelikult suhtlevad. E-blastide saatmine üleskutsega tegevusele, mis ei seisne ainult müügi suurendamises, on meie postkastile tore vaheldus. Sündmuse põhjal loodav sisu tugevdab teie veebisaiti, meiliturundust, sotsiaalmeediat, videosisu, fotosid – see nimekiri jätkub.

Vaata ka: 20 näpunäidet suhtekorralduperdilt

Otsene suhtlus teie tarbijaga

Sündmused pakuvad ainulaadset võimalust vestelda, mis haarab teie ettevõtte otse teie tarbijaga ja muudab teie brändi inimlikuks – mis on tänapäeva digitaalse turunduse ülekoormatuse juures ülioluline.

Teil on vaja oma klientidega näosaega ja ei, mitte rakenduse kaudu. Olenemata sellest, kas olete B2B või B2C, võimaldavad sündmused teie sihtturul teie kui professionaaliga, teie kaubamärgiga ja teie pakutavaga vahetult suhelda. Väikeettevõte peaks alati otsima võimalust luua tõelisi väärtuslikke suhteid ja sündmus on teie kiire tee selleni jõudmi.

Tõstke esile asjatundlikkus

Kas olete kunagi kuulnud, et keegi küsiks keskpärast raamatupidajat? Ei arvanud. Nad tahavad parim raamatupidaja.

Tarbijad otsivad alati asjatundjat mis tahes teenuse või toote kohta, mida nad otsivad. Kuna teie ettevõte on alles alustamas, võib teil puududa aastatepikkune kogemus, ulatuslik klientide nimekiri või lihtsalt võitlete tõsiasjaga, et te pole veel hästi tuntud.

Oma ürituste korraldamine on üks parimaid viise oma usaldusväärsuse demonstreerimi. Jah, sina on asjatundja ja võib omada reklaami, mida reklaamite muude turundustegevuste kaudu. Publiku jaoks on nägemine uskumine.

Vaata ka: Kas soovite, et teie meeskond oleks kaasatud? Seejärel juhtige neid

Jälgige

Müügi vaatenurgast on sündmustel ka teie seljataga. Need annavad võimaluse jälgida uusi väljavaateid ilma müügi-y-hääleta. „Kas mäletate Joe peotrikki üritusel? See oli muljetavaldav. ” Nüüd et on vestluse alustaja, millega saate end mugavalt ja enesekindlalt juhtida.

See taktika kaasab tarbijad uuesti ja asetab nad kohta, kus te ei tundu agressiivse müügimehena. On isegi võimalus anda tagasisidet ürituse või oma brändi kohta. Kui teie järeltegevus ei ole külm kõne, on vestlusvõimalused lõputud.

Eelarve

Nüüd olete müüdud ideele, et sündmused on hea strateegia, kuid olete mures lõpptulemuse pärast – kui palju see kõik teile maksma läheb.

Tõde on see, et tulemuste nägemi ei pea te korraldama ekstravagantset mitme miljoni dollari suurust üritust. Väiksemad ja intiimsemad üritused võivad teie sihtturu jaoks paremini toimida, olenemata sellest, kui palju raha olete nõus kulutama. Sündmused ei pruugi tunduda teie müügi- ja turundusstrateegia jaoks “vajalikud”, kuid tegelikkus on see, et need tapavad mitu lindu ühe hoobiga.

Nii töötate targemalt, mitte rohkem. Kui palju aega kulutaksite helistamisele või ajalehekuulutuse loomisele, kui keegi ei võta telefoni ega loe seda ajalehte? Aeg on raha ja sündmused on nutikam viis selle jõupingutuse korraldami. See on ka otsene tulemus edu mõõtmi.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga