5 viisi eelarve tagasimaksmi: ettevõtetele hooaja andmine

Andmise hooaeg on käes. Tegelikult muutub tarbijate käitumine jätkuvalt, andes ettevõtetele, kes millegi eest seisavad. Näiteks, 73% ameeriklastest teevad ostuotsuseid ettevõtete heategevuse põhjal. Lisaks on töötajad rohkem kaasatud ja tööga rahulolevamad, kui nad töötavad ettevõtetes, mis eelistavad heategevust.

[Tweet “73% of Americans make buying decisions based on companies’ charitable giving.”]

Kuidas annetavad ettevõtted saavad panustada

Kuigi eelarved on üha kitsamad, saavad väikeettevõtted sel pühadehooajal siiski eelarvega raha tagasi maksta.

1. Tehke koostööd heategevusorganisatsiooniga

Ettevõtted saavad heategevusorganisatsioonidega koostööd teha mitmel erineval viisil. Võib-olla on kõige avalikum viis annetada osa müügist heategevusorganisatsioonile. Samuti võite paluda ostjatel ümardada lähima dollarini või teha kassas suurem annetus. See toob teie partnerluse organisatsiooniga klientide ette. See levitab teadlikkust mitte ainult ettevõtte jaoks olulisest põhjusest, vaid ka konkreetse organisatsiooni missiooni jagamisest.

2. Premeerige soovitusi annetustega

Annetuste kaasamine soovitusprogrammi on suurepärane viis praeguste klientide seotuse soodustami. See on lisaks tagasiandmisele ja müügi suurendamisele. Näiteks võivad väikeettevõtete omanikud luua kohalike koolide toetami suunamisprogrammi. Kliendid saavad iga eduka suunamise korral valida kohaliku kooli, et saada annetus või uued koolitarbed.

Soovitused aitavad ka pikemas perspektiivis uusi kliente juurde tuua. Heategevuslik suunamine alustab ka uut kliendisuhet kõrgel noodil. See asetab ettevõtte selli, mis hoolib oma kogukonnast.

3. Võtke vaba päev koos vabatahtlikuks

Seal on tõendid toetada, et vabatahtlik tegevus vähendab stressi ja aitab meil kauem elada. Vabatahtlikuks tegevu aja leidmine on aga keeruline, hoolimata sellest, kui motiveeritud me oleme.

Vabatahtlik tööaeg (VTO) on üha populaarsem töötajate hüvitis –26% 2019. aasta uuringu kohaselt pakuvad tööandjad VTO-d, mis on 2% rohkem kui 2018. aastal. Deloitte’i uuring näitas, et peaaegu 90% töötajatest leiab, et vabatahtlikke tegevusi sponsoreerivatel ettevõtetel on parem töökeskkond kui neil, kes seda ei toeta.

[Tweet “How is your business giving back during this time of the year? Need budget-friendly ideas? Read this: https://smarthustle.com/giving-season-for-businesses/ “]

Ettevõtted, mis korraldavad võimalusi vabatahtlikuks meeskonnana tegutsemi. Need võimaldavad oma töötajatel teha head, ilma et nad peaksid stressi ajal töölt, perest ja sõpradest eemal viibima. Lisaks kogukonna kaasamisele on vabatahtlik töö meeskonnana ka suurepärane võimalus töötajatega sügavamal tasandil suhelda.

Kui VTO-st teie ettevõte praegu ei paku, kaaluge poe üheks päevaks sulgemist, et meeskonnana vabatahtlikuna töötada.

4. Toit ja riietus

Alternatiiv töölt aja mahavõtmisele, mis ka töötajaid kaasab, on toidu- ja riietesõidu korraldamine. Hea viis kauba juurde toomi on korraldada sõbralik võistlus, jagades töötajad mitmeks meeskonnaks. Võitnud meeskonna auhinnaks on see, et nad saavad valida heategevusorganisatsiooni, millele ettevõte annetab.

2020. aasta toidu- ja riietusaktsioonide suurepärane asi on see, et need teevad abivajajatele fenomenaalselt head, jäädes samas sotsiaalselt kaugeks.

5. Pro-Bono töö

Lõpuks saavad ettevõtete omanikud ja nende töötajad kogukondadele tagasi anda, pakkudes oma teenuseid kohalikele organisatsioonidele. Näiteks võib väike ürituste planeerimise ettevõte korraldada vaikiva oksjoni või butiikreklaamiagentuur saab luua reklaami kohalikule heategevusorganisatsioonile. Ärioskuste rakendami mõju avaldami on palju võimalusi.

Alternatiiv töölt aja mahavõtmisele, mis ka töötajaid kaasab, on toidu- ja riietesõidu korraldamine.

Pro-bono töö ei aita mitte ainult heategevusorganisatsioone, vaid annab ka teie töötajatele võimaluse töötada erinevate projektidega või arendada uusi oskusi.

Olenemata sellest, kuidas otsustate midagi muuta, on olemas viise, kuidas positiivset mõju avaldada ilma panka rikkumata. Julgustan kõiki väikeettevõtete omanikke andma mingil määral tagasi kogukonnale, mida nad teenivad. Kuigi 2020. aasta on olnud raske aasta, teeb heategevustöö kõigile palju head.

Autor Suhaib Zaheer, Bluehosti SVP ja GM

Suhaib Zaheer on väikeettevõtte omanik, kellel on tehnoloogiatööstuses üle 15-aastane kogemus. Praegu juhib ta talendit

ted meeskond Endurance Internationali kontserni kuuluva ettevõtte Bluehost vanemasepresidendina ja peadirektorina ning kõik-ühes veebisaidi eksperdid. Bluehost on ühtne platvorm, mis annab väikeettevõtetele tööriistad ja juhised piiramatute võimalustega veebisaidi loomi ja kasvatami. Peadirektorina juhib Suhaib brändi tegevust, tagades, et tema meeskond peab uute tööriistade ja sisu väljatöötamisel alati klienti silmas.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga