5 viisi, kuidas uuel aastal rahandusele keskenduda

Tavapärane on alustada uut aastat lubaduste tegemisega. Kas me need endale jätame, on aga teine ​​teema. Dieedid jäävad kõrvale, nagu ka lubadused halbadest harjumustest loobuda. Kuid see ei tähenda, et otsused oleksid mõttetud. Tegelikult võivad need olla väga kasulikud – seni, kuni teil on plaan ja distsipliin nende elluviimi.

Üks lihtsamaid asju planeerida on eelarve. Pealegi, nii paljudel asjadel on muutunud jaoks tänu pandeemiale nii üksikisikud kui ka ettevõtted.

[Small business finances – more resources from SmartHustle.com]

Kui keskendute sel aastal rahandusele, on siin mõned ideed, kuidas alustada.

1. Pingutage rihma

Kui teie sissetulek on viiruse või areneva majanduse tõttu löögi saanud, peaksite esmalt otsima võimalusi säästmi.

Minge üle oma eelarve ja kõrvaldage tarbetud kulud, olgu need siis luksuskaubad, kallimad söögid, meelelahutusvõimalused (mitu voogedastusteenust te tegelikult vajate?) või midagi muud.

Ükskõik, kas otsite tasuta teenust, soovite säästa, koostate eelarvet paarina või planeerite kogu perele, tarkvara valikud mis aitab teil raha tasakaalustamist hallata.

Kui eelistate töötada telefonis, mitte arvutis, on see olemas valik rakendusisamuti.

2. Leia uusi viise raha teenimi

Kui olete kõik, mis võimalik, kuni kontideni välja lõiganud, ja teil on ikka veel puudu, peate otsima teist viisi, kuidas ots-otsaga kokku tulla. Uue sissetulekuallika leidmine on ideaalne võimalus. (Kurat, isegi kui te tünni põhja ei kraapi, võiksite seda võimalust uurida, et anda endale hingamisruumi.)

Pandeemia ajal hakkasid levima kohaletoimetamise teenused ja ka kodus töötamise nõustamiskontsernid. Mõned inimesed pakkusid koertega jalutamise teenust. Teised teenisid isegi palju raha rentides oma haagissuvilasid välja. Hea uudis on see, et digimajanduses saate luua raha teenivaid turustusvõimalusi nagu Etsy poed Internetis minimaalsete kuludega.

Võib-olla on teil isegi palju nipsasju ja kogumisobjekte, mida te ei kasuta ja mis võiksid eBayst korraliku hinnaga saada. Kõvakaanelised raamatud, mida olete lugenud, nõelotsakomplektid, mille olete ostnud, kuid ei jõudnud kunagi kasutada, see vana koomiksikogu… Võimalusi on palju.

Kuid olge ettevaatlik: viirus ei ole meiega igavesti, nii et kui te ei vaja lihtsalt midagi ajutist, et end üle saada, ärge sõltuge ainult kontserdist, mis tõmbub kokku, kui telliskivimajandus taas avaneb ( või kui müüdav kraam otsa saab).

3. Suurendage (või taastage) oma krediit

Pandeemia ja sellega kaasnev ebakindlus võis jätta teie rahanduse hoopis teistsugusesse seisu kui aasta alguses. Paljud meist on sunnitud koondamiste, puhkuste ja muu rahalise ebakindluse tõttu pinnal püsimi kastma oma sääste või laenu.

Kui olete sellises olukorras, võib 2021. aasta pakkuda teile selleks suurepärase võimaluse taastada oma krediit.

Hea krediidi omamine on oluline, kuna seda võib tulevikus vaja minna suurema ostu sooritami. Pealegi, sa ei taha, et arvete kogujad hingaksid sulle kuklasse, sest sa pole makset teinud.

Võib-olla ei tea te palju, kuidas oma krediidiskoori parandada või isegi mis see on. Kui see nii on, peaksite teadma, et teil on selleks õigus tasuta krediidiaruanne kord aastas. See on koht alustami ja seejärel vaadake veebiressursse, et leida nutikaid samme selle suurema numbri suunas.

4. Uurige oma kindlustust

Kindlustus on üks viis ootamatute kulutuste vältimi või minimeerimi. Ilma korraliku kindlustuseta võib haiglas viibimine või autoõnnetus olla katastroofiline. Kuid see pole nii lihtne, kui lihtsalt raha maha panna ja kindlustada.

Kindlustusliike on palju erinevaid, erinevate klauslite, omavastutuse ja kuumakse tasemetega.

Seetõttu on oluline eeskirjad hoolikalt läbi lugeda ja neid enne allkirjastamist võrrelda. Mõned ettevõtted pakuvad isegi allahindlusi (näiteks) auto- ja kodukindlustuse sidumisel.

Oma valikute kaalumisel veenduge, et te ei maksa kattuva katvuse eest lisatasu, ja teadke kuidas saada parim pakkumine teie konkreetsete vajaduste jaoks.

5. Õppige uus oskus

Enda turustatavamaks muutmine pole kunagi halb mõte ja mis oleks parem aeg kui uus aasta uue oskuse õppimi?

Võite minna tagasi kooli kraadi või tunnistuse saami, kuid kui proovite raha säästa, on saadaval ka palju odavaid ja tasuta võimalusi.

Kui töötate traditsioonilise tööandja juures, uurige koolitusvõimaluste kohta personalitöötajat. Kui saate töötada rohkem kui ühel ametikohal või osakonnas, olete ametikohtade vähendamise korral turustatavam.

Ka veebis on palju võimalusi uute oskuste õppimi, sageli sentigi maksmata. YouTube’i õpetusvideod võivad olla suurepärane ressurss, mis meeldib isegi mainekatele ülikoolidele Harvard pakub tasuta veebipõhiseid õppimisvõimalusi.

Mis puutub asjasse, siis uus aasta on suurepärane aeg oma rahalise olukorra ümberhindami ja finantseesmärkide ümbermõtestami. Kui teid on heidutanud väga segane aasta, on see ka ideaalne aeg värskelt alustada.

Olenemata sellest, kas õpite uut oskust, proovite uut eelarvestamistarkvara või loote uut tuluvoogu, paned end oma tuleviku jaoks paremasse positsiooni.

Jessica Larson, SolopreneurJournal.com

Minu nimi on Jessica Larson. Olen abielus Kesk-Lääne ema ja üksikettevõtja. Loon õpilastele veebikursusi ning olen aastate jooksul alustanud ja juhtinud mitmeid teisi ettevõtteid. Minu eesmärk on toetada oma perekonda, samal ajal nendega koos aega veetes, olla oma kahele tütrele ettevõtlikuks eeskujuks ja jagada seda, mida olen The Solopreneur Journali kaudu õppinud.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga