8 lihtsat viisi vabakutselistele aja ja raha raiskamise lõpetamiseks

Kas poleks tore saada asjad tehtud ilma aega ja raha raiskamata? Kui otsite viise, kuidas kulutusi optimeerides oma jõupingutusi sujuvamaks muuta, on see võimalik.

Siin on mõned viisid, kuidas hoida taskus rohkem sularaha ja samal ajal oma pingutustest minuteid maha võtta.

1. Ostke mitmikud.

Hoian autos lisalaadijat. Ma tean, et see on olemas, kui ma seda vajan. Ma ei pea pidevalt meeles pidama, et ma peaksin seda kodust tooma ja riskima selle kaotamisega. Ka see on üks asi vähem kaasas kanda. Kui üks puruneb või läheb valesti, on teil varuks käepärast.

Mul on ka varuks kõrvaklapid. Kallima paari jätan koju ja varukomplekti hoian kogu aeg kaasas. Saan töötamise ajal muusikat kuulata.

Kuna juhtmed lähevad kergesti sassi, pistan need pärast kasutamist plastümbrisesse. Võtsin närimiskummi uuesti kasutusele ja hoidsin need sees. Kui nad maetakse minu kotti, siis ma tean, et nad on ümbrises ega lähe rikutud.

2. Lihtsalt ütle ei tööta bling.

Zina Kumoki veebisaidi omanik saidil DebtFreeAfterThree.com arvab, et teatud tööobjektide puhul on üldine viis. Ta uskus, et ilusamate kontoritarvete omamine muudab ta õnnelikumaks ja produktiivsemaks. Nii see ei olnud.

Ta selgitab: “Just eile vaatasin 60-dollarise planeerija ostmist. Kuid ma tean ka seda, et tööriistad on täpselt nii head, kui hästi neid kasutab.

Olles varem ostnud kallid plaanijad ja märkmikud, mõistis ta, et need ei muuda teda produktiivsemaks. Me kõik võime meelitada väljamõeldud müügieksemplari. Ostmine ei pruugi võrduda paremate tööharjumustega. Ta lisab: “Odava sülearvuti abil saate ülesannete jälgimisel head tööd teha.”

3. Hankige särav kaelapael.

Kunagi kaotasin oma võtmed pidevalt. Püüdes vältida nende valesti paigutamist, panin oma võtmed meelega kaelapaela külge. Kinnitan selle oma kandi ülemise rihma külge, et saaksin need hõlpsalt üles leida. See on alati nähtav, nii et kui mul on kiire, siis tean, et leian selle kiiresti üles. Olen valvas nende hoidmisel selles kohas, et saaksin need vajaduse korral hõlpsasti üles leida. See mõistlik säästja maksis mulle vaid paar dollarit.

4. Oma, ära üüri seda.

Kuigi sooduskoodi abil allahindluse saamine või kulude vähendamiseks hunniku kuponge üle andmine võib olla täielik adrenaliinilaks, võib parem strateegia olla säästmisnõuannete järgimine, mida teete üks kord, kuid toovad teile korduvalt kasu. Võimalik, et peate kulude kärpimisel isegi veidi petturlikuks minema. Rakenduste looja ja finantskirjanik Jackie Beck ütleb, et Interneti-teenuse pealt raha säästmiseks kaaluge kaabelmodemi või DSL-ruuteri igakuise renditasu maksmise asemel oma seadme ostmist. Vaadake, kas saate seda oma kohalikus piirkonnas teha.

5. Tasub võrrelda.

Kuigi sotsiaalmeedia võrdluslõksu langemine võib teie enesehinnangut kahjustada, on võrdlemine kasulik ostlemisel. Kui otsite uut arvutit või printerit, tasub ringi vaadata, et leida parim hind.

Karl Quist, veebiostude ekspert ja Priceblink.com president, usub, et enne ostmist peaksite alati hindu võrgus võrdlema. Ta selgitab: “See, et midagi on müügil, ei tähenda, et see mujal odavam ei oleks.” Mõnikord tundub hind odavam, kuni näete saatmiskulusid.

Kui otsite suurt piletikaupa, näiteks telerit, arvutit või printerit, ei pea te kulude analüüsimiseks oma arvutustabelit koostama. Tutvuge võrdlustööriistadega, mis suudavad teie eest raskusi tõsta ja tagada, et tarbijad saaksid parimad võimalikud pakkumised.

6. Lugege regulaarselt.

Lugege Internetist artiklit või paar. RockStarFinance.com sisaldab mõningaid populaarsemaid rahateemalisi artikleid. See sisaldab ka foorumeid, uusi ajaveebe ja netoväärtuse jälgijaid neile, kes on veebis väga läbipaistvad selle kohta, kuhu nende raha läheb ja kui palju neil on. Netoväärtuse jälgija kasutamine ise (eraviisiliselt) aitab teil oma finantsseisundit jälgida. Mõnikord võib lihtsalt teiste tegemiste vaatamine anda teile motivatsiooni oma olukorda parandada. Võib-olla saate inspiratsiooni ja isegi mõistate, kuidas saate saavuta oma eesmärgid kiiremini.

7. Mõelge tellimustele kaks korda.

Võib-olla soovite need enne käivitamist peatada. See võib takistada rahalekkeid enne, kui need juhtuvad. Ajakirjade või muude korduvate arvete tasuta prooviperioodiks registreerumine võib olla ahvatlev. Arvate, et saate lihtsalt tühistada, kui te ei soovi toodet, teenust või liikmesust.

Kuigi tasuta prooviversioonid võivad ajutiselt teile midagi tasuta hankida, võib see täielikult tagasi kukkuda, kui unustate tühistada. Kui teate, et te ei ole seda tüüpi üksikasjade suhtes tähelepanelik, võiksite neist täielikult kõrvale hiilida. Kui see pole midagi, mida te tõesti tahate ja saate endale pikaajaliselt lubada, kaaluge seda üldse mitte tegema.

Kui otsustate registreeruda tasuta prooviperioodiks, määrake enne prooviperioodi lõppemist tühistamise meeldetuletus. Samuti ärge tehke unustage lõpetada igakuised liikmesused, mida te enam ei kasuta. Kui te ei kasuta kunagi satelliitraadiot või oma Netflixi kontot, leidke mõni minut nende tühistamiseks.

8. Kaaluge esemete müümist, mida te enam ei kasuta.

Kas te ei kasuta oma uhket kaamerat piisavalt? Või on see sinu NordicTracki jooksulint kogub juba tolmu? Võib-olla saite aru, et teie nutitelefon on pildistamiseks piisav või et kodus treenimine pole lihtsalt teie jaoks. Selle asemel, et lasta neil kallitel piletitoodetel oma kodus väärtuslikku ruumi võtta, proovige need maha müüa, et saada suurem osa rahast tagasi, enne kui need liiga vanaks jäävad.

Alumine rida

Teie aeg ja olete võitlemist väärt. Ärge andke seda asjatult üle, kui te ei pea. Kasutage neid ideid, et aidata teil ületada kulutakistusi, mis võivad teie rahakotti ja väärtuslikku aega kurnata. Saate siiski olla produktiivne ja saada oma raha eest maksimumi.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga