Aké sú výhody prenájmu softvéru na mieru?

Vlastný softvér môže pozitívne ovplyvniť váš tím a obchodné výsledky. V dnešnom článku si povieme o výhodách prispôsobenia systému potrebám vašej spoločnosti. Sledujte s nami.

Táto technológia zmenila svet podnikania a životy ľudí, to už určite každý vie. Od jednoduchých činností, ako je vytváranie nákupného zoznamu na obrazovke mobilného telefónu, až po schôdzky metaverza.

Každý deň sme prekvapení pokrokom technológie a zariadení, ktoré podporuje v našej rutine.

V rámci firiem technológia zmenila pracovné vzťahy, vytrhla zamestnancov z prevádzkovej pozície mnohých činností a automatizovala procesy. V dôsledku toho sa profesionáli začali považovať za obchodných partnerov a strategicky prispievali k rozhodovaniu lídrov.

V manažmente ľudí priniesla technológia viacero pomôcok, ktoré firmám umožnili budovať procesy založené na spoľahlivých dátach.

Avšak, pokiaľ ide o prenájom softvéru, vždy existuje otázka: prenájom bežného softvéru alebo softvéru na mieru?

Policový softvér sú tie, ktoré sa riadia určitým prevádzkovým vzorom. Vo všeobecnosti je výroba vo veľkom a majú nižšie obstarávacie náklady. Príkladom je Microsoft Office, štandardný operačný softvér.

Na druhej strane sa softvér na zákazku vyrába podľa požiadaviek vášho podnikania. Zvažuje profil a kultúru vašej spoločnosti tak, aby ponúkali najlepší dlhodobý výsledok.

Výhody tohto? Poďte s nami, všetko vám prezradíme…

Ale najprv si povedzme o SER?

Keď hovoríme o technológiách, špecializovaných najmä na strategické riadenie ľudí, hovoríme o BYŤ.

V SER je jedným z našich hlavných cieľov transformácia firemného sveta prostredníctvom technológie. Preto bola vyvinutá platforma SER HCM, aby poskytla vášmu HR tímu všetku potrebnú podporu v oblasti riadenia talentov.

Na tento účel má SER HCM niekoľko modulov, ktoré ponúkajú flexibilitu, mobilitu a zákaznícky servis. vysoký dotyk.

Pokiaľ ide o flexibilitu, SER rešpektuje, kto je vaša spoločnosť a čo váš tím potrebuje. Preto sú naše riešenia úplne prispôsobené profilu vašej spoločnosti, prispôsobené vášmu obchodnému modelu a prepojené s rutinou vašich zamestnancov.

Okrem toho máme tím vždy pripravený ponúknuť tie najlepšie skúsenosti s naším prispôsobeným softvérom prostredníctvom a vysoký dotyk.

Stojí za to spoznať SER HCM a transformovať riadenie ľudí vo vašej spoločnosti. Ak chcete zistiť viac, prejdite na stránku kontakt kontaktujte náš tím a vyžiadajte si demo.

Vraciame sa k výhodám softvéru na mieru…

prispôsobiť na optimalizáciu

Povedať, že softvér bol prispôsobený, znamená, že bol prispôsobený potrebám organizácie a jej tímu. Zákazník sa tak aktívne podieľa na prispôsobení tohto softvéru.

Vlastný softvér ako taký ponúka oveľa viac než len riešenie problémov. Zahŕňa dôležité rozdiely pre spoločnosť a poskytuje optimalizáciu procesov.

Výhody tohto prispôsobenia sú početné. Medzi ne patrí skutočnosť, že tento systémový model spĺňa špecifické obchodné požiadavky. Preto sa softvér na zákazku prispôsobuje firme a nie naopak.

Navyše ponúka ešte väčšiu bezpečnosť a spoľahlivosť dát, čím zlepšuje imidž spoločnosti na trhu na základe dôveryhodnosti bezpečného systému.

Ďalšou výhodou tohto typu softvéru je, že umožňuje integráciu rôznych údajov, čo uľahčuje analýzu týchto údajov pri rozhodovaní vedenia. Okrem toho prispôsobenie softvéru ponúka neustálu údržbu a aktualizáciu, čo umožňuje, aby sa toto prispôsobenie z dlhodobého hľadiska prispôsobilo kultúrnym zmenám spoločnosti.

Pomer nákladov a výnosov

Ako sme povedali na začiatku textu, bežne dostupný softvér má malé počiatočné náklady. Po jeho získaní ho stačí nainštalovať a je pripravený na použitie.

Obmedzenia vyplývajúce z tejto praktickosti sú však veľké. Koniec koncov, spoločnosť sa bude musieť prispôsobiť tomuto softvéru, čo môže spôsobiť veľké nepríjemnosti.

Okrem opotrebovania tímu s nástrojom, ktorý nezodpovedá dopytu, sa mnohé funkcionality už nepoužívajú, čím sú dlhodobé náklady vysoké.

Na druhej strane, prispôsobený softvér na začiatku môže byť nákladnejší na prispôsobenie. V konečnom dôsledku si to vyžaduje od tímu a čas, aby sa nástroj prispôsobil realite spoločnosti.

Z dlhodobého hľadiska však jeho výhody ďaleko prevyšujú počiatočné náklady, čo z neho robí najlepšiu možnosť.

A nehovoríme tu len o finančných nákladoch. Mať nástroj, ktorý spĺňa potreby tímu, poskytuje agilitu v procesoch s minimom zlyhaní. Preto sa predíde opotrebovaniu pri prepracovaní.

Tým je možné ponúknuť najlepšie technologické riešenie a vyťažiť z neho jeho maximálny potenciál.

A ako si správne vybrať?

Už teraz vidíte, že výber softvéru na mieru je najlepšou alternatívou na zvýšenie produktivity a efektivity vášho talentového tímu.

Je však veľmi dôležité vedieť si vybrať tú najlepšiu alternatívu.

Za týmto účelom sa snažte poznať možnosti dostupné na trhu a skúmajte rozdiely ponúkané výrobcom. Tip je, že podrobne preskúmate typ technickej podpory, ktorú spoločnosť ponúka, a jej reputáciu na trhu.

Vo všeobecnosti spoločnosti, ktoré ako SER, ponúkajú vysoký dotyk, prinášajú väčšiu istotu pri získavaní ich produktov. V tomto modeli služieb je totiž technická podpora stála a požiadavky sú vždy analyzované na základe profilu zákazníka.

Najlepšou alternatívou je vždy tá, ktorá sa snaží uspokojiť okamžité potreby spoločnosti, pričom však nezabúda na sledovanie vývoja organizácie v čase.

Na záver

Stručne povedané, je jasné, aké dôležité sú a aké sú výhody výberu softvéru na mieru pre vašu spoločnosť.

Dá sa povedať, že táto investícia je strategickým riešením, ktoré podporí manažérov v rozhodovaní a zvýši výkonnosť ich talentov.

Okrem výhod spomenutých vyššie môžeme povedať aj to, že prenájom prispôsobeného softvéru zaručuje vášmu tímu väčšiu autonómiu, zvyšuje efektivitu a asertivitu procesov.

Optimalizované procesy, vývojový tím, spoľahlivo analyzované dáta, obchodný rast. Existuje niekoľko výhod, ktoré prechádzajú pomerne jednoduchým rozhodnutím. To znamená, že sa oplatí investovať do najlepšieho riešenia pre vaše podnikanie prostredníctvom prispôsobeného softvéru.

Páčil sa vám tento článok a chcete sa dozvedieť viac o tom, ako môžu technológie zmeniť strategické riadenie vašej spoločnosti? Nezabudnite sa prihlásiť na odber nášho newslettera. Každý týždeň má nový obsah, ktorý inšpiruje váš tím.

About admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *