Ako ponúkať najlepšie spôsoby platby vo vašom obchode?

Ak ste podnikateľ, musíte rozumieť prostriedkom ako prijať najlepšie spôsoby platby vo vašom obchode na profesionalizáciu vášho podnikania. Pre zdravie firmy je predsa dôležité, aby malo optimalizované fungovanie od dopytu tovaru u dodávateľa až po predaj konečnému zákazníkovi.

Všetky druhy zariadení sú vítané. Či už ide o donáškovú službu, personalizovanú službu alebo dokonca dostupnosť rôznych spôsobov platby: zákazník vám poďakuje a často si ho v tej chvíli získate!

Keď to viete, vy, podnikateľ, ktorý stále neponúka širokú škálu dostupných spôsobov platby, máte poslanie vedieť ako prijať najefektívnejšie spôsoby vo vašom obchode. To by mohlo znamenať ešte väčší rast na trhu.

V tomto príspevku sa dozviete viac o najpoužívanejších platobných metódach v obchode a zistíte, ktoré vyhovujú potrebám vášho podnikania.

Najpoužívanejšie spôsoby platby

Trend najprv mobilKoncept aplikovaný vo webových projektoch so zameraním na mobilné zariadenia sa čoraz viac rozrastá vzhľadom na to, že používatelia trávia viac času na internete.

Pre tých, ktorí majú virtuálny obchod, spája zvyk konzumovať cez mobilné zariadenia s najlepšie spôsoby platby je veľmi dôležité, hlavne pre zabezpečenie dobrej zákazníckej skúsenosti a ich očarujúcej cesty v rámci stránky.

Vo všeobecnosti platí, že tí, ktorí nakupujú na mobilnom zariadení, uprednostňujú platbu cez kreditná kartaberúc do úvahy, že na uskutočnenie platby bankovým lístkom môže byť potrebné, aby ho používateľ otvoril na počítači alebo prostredníctvom iného mobilného telefónu.

Kreditná karta: rýchlo, jednoducho, bezpečne a s poplatkami!

považovaný za jeden z dnes hlavným platobným prostriedkomkreditné karty sa používajú na väčšinu online predajov.

Vzhľadom na to, že s kartou má zákazník také vymoženosti, že nemusí tlačiť bankový lístok a nákup zaplatí napríklad v niekoľkých splátkach. Teraz, pre vás, ktorí sa rozhodli prijímať platby kreditnou kartou, dávajte pozor, aby ste ponúkli hlavné vlajky používané v Brazílii, ako sú Mastercard, Visa, Hipercard, American Express a Elo.

Týmto spôsobom váš obchod pomáha zabezpečiť rôzne výhody tohto typu fakturácie, okrem toho, že ponúka viac možností pre spotrebiteľa. Nezabúdajte, že na udržanie zákazníka často nestačí jednoduchá možnosť platby na splátky a bez úrokov, napokon ide o bežnú výhodu na trhu.

Ako už bolo spomenuté, jednou z hlavných výhod prijímania kreditnou kartou je ponúkať splátky nákupov. A je tu viac: predvolené hodnoty vašich zákazníkov sa môžu znížiť, pretože automatizovaná fakturácia uľahčuje platby, zaručuje bezpečnosť a viac príležitostí na predaj pre rôznych ľudí.

Kreditná karta má však pre obchodníka určité nevýhody, napríklad stratu kontroly v dôsledku nepresných údajov. Skvelým spôsobom, ako tento problém vyriešiť, je však použitie nástroja Card Conciliatorčo okrem zaručenia auditu príjmov získava maloobchodník oveľa väčšiu flexibilitu pri zosúlaďovaní kreditných a debetných kariet.

Ďalšou nevýhodou je skutočnosť, že banky a dopravcovia si účtujú nejaké poplatky za ponúkanie služby a predsa. Súvisia okrem iného s počtom predajov, typmi platieb, splátkami. Pred uzatvorením akéhokoľvek partnerstva si ich preto jednu po druhej skontrolujte!

Bankovka: žiadna kríza!

Boleto Bancário je jednou z platobných metód, ktoré preferujú Brazílčania, najmä medzi zákazníkmi, ktorí nemajú kreditnú kartu. Medzi jeho výhody patrí potvrdenie o prijatí platby ihneď po vykonaní platby prostredníctvom bankovej siete a používateľ nemusí zadávať finančné údaje.

Podmaniť si spotrebiteľov, ktorí uprednostňujú používanie bankových poukážok, je nevyhnutné, pretože náklady na predaj sú vo všeobecnosti nižšie ako náklady účtované kreditnou kartou a poukážky možno zaplatiť na rôznych miestach, ako sú banky, lekárne, lotérie a – samozrejme – na internete. bankovníctvo.

Okrem toho je to jediná metóda, ktorú akceptujú korporátni klienti, ako sú právnické osoby a vlády. Máte tiež možnosť odoslať a vydanie duplikátu e-mailom a prirátať úrok alebo penále v prípade splatnosti.

Digitálne platby: sme v budúcnosti!

Jedným z trendov, ktorý rastie v spotrebiteľských médiách, sú digitálne platby. Musíte byť zbehlí alebo ste už počuli o Paypal, Square alebo TokPagu.

Paypal sa napríklad nazýva a digitálna peňaženkato znamená, že zákazníci môžu prevádzať finančné prostriedky medzi službou a tiež sa zaregistrovať na podporu transakcie pri online nákupe.

Pohodlie Paypalu nekončí: zákazník potrebuje na uskutočnenie platby iba oznámiť e-mail a heslo.

Táto praktickosť priamo súvisí s konzumný návyk získané počas pandémie, keďže ľudia trávia viac času doma, a preto je pravdepodobnejšie, že budú nakupovať online kedykoľvek počas dňa.

Stále by sme mohli citovať bankové prevody, generovanie brožúr. Tieto alternatívy sa však v obchode bežne používajú menej, pretože zahŕňajú vyššie hodnoty. teraz, keď už vieš ako prijať najlepšie spôsoby platby vo vašom obchodeste pripravení profesionalizovať svoje podnikanie.

About admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *