Ärijuhtimise oskused, mida vajate edu saavutami

Mis on ärijuhtimisoskused?

Ärijuhtimise oskused on kõik omadused, mis väikeettevõtte omanikul peaksid olema, et oma ettevõtet eduks kõige paremini ette valmistada. Need oskused on olulised teie ettevõtte pikaajalise edu suurendami, sest kuigi need on enamasti seotud suhteliselt lihtsate igapäevatoimingutega, on nende kumulatiivse mõju tulemu tõhusam ja produktiivsem äri.

Vajalikud on järgmised ärijuhtimise oskused:

Finantsoskused

Finantssüsteemide ja -protsesside paika panemine võib ettevõtte omaniku jaoks olla keeruline. Mitte igal ettevõtjal pole ettevõtte juhtimi vajalike keeruliste finantsülesannete täitmi kõrgetasemelisi oskusi. Maksude maksmine ja palgaarvestuse haldamine võib olla eriti keeruline – kui seda õigesti ei tehta, võite isegi sattuda legaalsesse kuuma vette.

Vaadake meie põhjalikku artiklit Kõik väikeettevõtete finantsjuhtimise kohta. Saate teada peamisi finantsäritermineid, nagu rahavoog ja puhaskasum. Jagame ka dokumente, mida vajate oma finantsseisundi täp jälgimi, nagu bilanss ja tuluprognoos. Lõpuks soovitame mitmeid tarkvaralahendusi, mis aitavad teil oma rahaasju hallata.

Kui teil on eelarve, on finantsspetsialisti palkamine suurepärane idee. Leidke ekspert, kes tunneb väikeettevõtteid või on kogenud teie valdkonnas. Meie ajaveebipostitus, Kuidas palgata oma väikeettevõttele raamatupidajat, annab ülevaate raamatupidaja pakutavatest teenustest ja toob välja märgid, mida võib vaja minna.

Lisaks on realistliku eelarve koostamine väikeettevõtte juhtimise lahutamatu osa. Ilma eelarve kaudu raha edukalt haldamata võib teil tekkida sularaha teatud oluliste ärivajaduste jaoks, alates materjalidest kuni palgaarvestuseni. Lisateavet leiate meie ajaveebipostitusest: Kuidas teha ettevõtte eelarvet.

Kui otsite välist rahastamist, teadke enne taotlemist, milline on teie rahaline seis. Kaaluge SmartBiz Advisori kasutajaks registreerumist. See tasuta tööriist toimib “intelligentse finantsjuhina”, mis näitab teie numbreid peamistes valdkondades, mida pangad kaaluvad. Hankige oma “laenuvalmis” skoor* siit.

* Laenuvalmiduse skoor on hariduslikel eesmärkidel ega ole sama, mis laenuandjate poolt krediidiotsuste tegemisel kasutatavad skoorid.

Turundus/müügioskused

Müügi ja turunduse osas pole enam võimalik lihtsalt asju selgeks teha. Kui sul pole sügavaid teadmisi tänapäeva turunduskanalite ja müügitaktikate kohta, võid jääda suurest äritegevusest ilma. Hea uudis on see, et seal on palju harivat teavet, mis aitab teil oma turundus- ja müügioskusi täiustada. Lihtsatest (ja tasuta) YouTube’i videotest kogukonna kolledžitundideni ja veebipõhiste töötubadeni – pole vabandust teadmatusse jäämi. Kui koondate oma jõupingutused muudele suundadele, võite palgata kogenud töötaja või kaasata väliskonsultandi, kes aitab nende oluliste ülesannete täitmisel.

Suhtlemine/läbirääkimised

Alates palkade läbirääkimistest kuni müüjatega töötamiseni on läbirääkimised väikeettevõtte oluline komponent. Karjäärieksperdid Right Management on välja toonud konkreetsed sammud, mille üle mõelda, mis võivad teie suhtlusoskusi parandada:

  • Kuulake, kuulake ja kuulake
  • See, kellega sa räägid, on oluline
  • Kehakeel on oluline
  • Enne saatmisnuppu kontrollige oma sõnumit
  • Olge lühike, kuid konkreetne
  • Pane asjad kirja
  • Mõtle enne kui räägid

Kui tunnete, et teie suhtlemis- ja läbirääkimisoskused vajavad tööd, pöörduge mentori poole või registreeruge veebikursustele.

Juhtimine

Kehv juhtimine võib väikeettevõtet suurel määral mõjutada. Juhtimisstiile on palju, kuid hea juhi põhioskused on üldiselt samad. Peate looma oma meeskonnaga seotuse tunde, et nad usaldaksid teid ja sooviksid aidata teil teie ärieesmärke saavutada. Meie artikkel „Väikeettevõtte omaniku 3 juhiomadust“ uurib omadusi, mille poole peaksite oma ettevõtet juhtides püüdlema. Saate teada, kui tähtis on olla aktiivne kuulaja, kuidas mõelda edasi ja kuidas on parimad delegeerimise viisid. Rääkides sellest…

Delegatsioon

Tõhus ärieesmärkide seadmine (ja seejärel nende täitmine) nõuab meeskonnatööd. Seetõttu peate eemaldama oma impulsi kõigi äriülesannetega ise hakkama saami ja delegeerima need oma meeskonnale – lõppude lõpuks on teie töötajad olemas, et aidata. Ja kui olete mures selle pärast, et delegeerides hoiab teie meeskond oma ülesannetega kursis, võib selle probleemi lahendada veel üks oluline oskus.

Vastutus

Juhina peate vastutama oma meeskonna, investorite, klientide ja kogukonna ees. Seetõttu on vastutustundlikkus ülioluline juhtimisoskus, mis peaks kuuluma teie ettevõtte põhiväärtuste hulka. Ettevõte, kes järgib vastutuse põhimõtteid, parandab oma vead, hoiab oma kliendid rahulolevana ning julgustab töötajaid üksteist suunama ja konstruktiivselt kritiseerima.

Projekti juht

Projektijuhtimine on viis, kuidas korraldate ja hallate ressursse, mis on vajalikud projekti lõpuleviimi koos alguse, lõpu ja eesmärkidega. Ettevõtte omanik võib ohjad enda kätte võtta või palgata spetsiaalse projektijuhi äriprojektide eestvedajaks. Ükskõik, kes projektiga tegeleb, peab ettevõtte omanik teadma, mis teeb projektijuhtimise edukaks. Meie postitus, 10 eduka projektijuhtimise saladust, toob välja 10 harjumust, mis aitavad teil projektijuhtimise edu saavutada. Saate teada ülalt-alla vaadete kohta, kuidas esitada õigeid küsimusi ja kuidas oma vigadest õppida ja edasi liikuda.

Aja planeerimine

SmartBizis on meil võimalus rääkida oma klientidega, et saada teavet nende ettevõtlusteekonna kohta. Aja juhtimine on kuum teema. Nagu üks SmartBizi klient ütleb: „Äri on minu laps ja kõige raskem on see lüliti välja lülitada. Olen üleval kella 7 ja 8 vahel ja arvutis kuni lõunani. Mõnikord olen telefonis kella üheni öösel. Ma ei ole leidnud töö ja eraelu tasakaalu magusat kohta.

Kas otsite ikka veel seda “armsat kohta”? Sellest postitusest leiate kasulikke ideid, mis aitavad teil tasakaalu saavutada: 9 näpunäidet ajajuhtimise oskuste parandami.

Võrgustiku loomine

Oma nime avalikustamine ja suhete loomine on iga eduka ettevõtte võtmeks, sõltumata teie tegevusalast. Võrgustiku loomine on suurepärane viis bränditeadlikkuse tõstmi ning teiste spetsialistide, praeguste klientide ja potentsiaalsete klientidega ühenduse loomi. Võrgustiku loomi sobivaid olukordi on palju. SmartBizi ajaveebis on artikkel teabega, mille abil saate välja tulla: kuidas muuta iga sündmus võrguühenduse võimalu.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga