BigCommerce võimaldab väikeettevõtete omanikel veebis kiiresti ja lihtsalt müüa

Klientidel on veebist asjade ostmine muutunud üha mugavamaks, kuid paljud väikeettevõtted ei ole veel selle võimalusega tegelenud. Tegelikult, 36% väikeettevõtetest pole ikka veel veebisaiti, rääkimata toodete/teenuste internetis müümisest.

Kogemuste, oskuste ja teadmiste puudumine võrguühenduseta ettevõtte käivitami takistab väikeettevõtete omanikke sageli oma e-poode ehitamast. Ja kõik need, kellel on e-kaubanduse kauplused, ei ole võrdselt tõhusad oma kauplustesse liikluse suunamisel, pilkupüüdvate poe esinduste tegemisel, mitmel veebikanalil müümisel jne.

Kuid BigCommerce’iga saate oma poe kiiresti veebis käivitada ja seda hõlpsalt kasvatada.

Siin on mõned peamised funktsioonid, mis teevad BigCommerce võimas tööriist oma veebipoe töökorrastami.

1- Teie veebipoe kiire seadistamine

Suur põhjus, miks väikeettevõtete omanikud oma poe veebis avamist edasi lükkavad, on see, et e-poe loomine on näiliselt aeganõudev. Ja neile, kellel pole kodeerimisest nullteadmisi, tundub see ülesmäge lahing.

BigCommerce aitab aga väikeettevõtete omanikel veebipoe kiiresti ja lihtsalt tööle panna. Ja parim osa on see, et teil pole vaja kodeerimisteadmisi.

Olenemata sellest, kas tegemist on võrguühenduseta võrguga kolimisega või kiirete poe muudatustega, muudab BigCommerce’i leheehitaja asjaajamise lihtsamaks väikeettevõtete omanike jaoks, kellel puuduvad kodeerimisalased teadmised. Selle intuitiivne pukseeritav disain aitab kaupmeestel oma poode kiiremini üles ehitada ja kauplust kiiresti kohandada.

Lisaks saate enne avaldamist kõike eelvaadet vaadata, mis tähendab, et saate tegeliku tunde saami vaadata erinevate seadmete disainivärskendusi.

2- Suurenenud liiklus teie veebipoes

Asjakohane liiklus tähendab rohkem kvalifitseeritud müügivihjeid. Ja rohkem kvalifitseeritud müügivihjeid toovad kaasa rohkem müügivõimalusi.

Oluline on valida e-kaubanduse platvorm, millel on täiustatud SEO funktsioonid, et anda teile konkurentide ees eelis. BigCommerce’iga on teil võimalus valida otsingusõbralike teemade hulgast ja täielik kontroll URL-ide, päisemärgendite ja metaandmete kohandamise üle. Selle tulemusel saate optimeerida oma e-poe lehti, järgides valdkonna parimaid SEO tavasid.

Lisaks muudab BigCommerce kõik teie eStore’i lehed krüpteerituks. See tähendab, et ostlejad tunnevad end teie e-poodi sirvides turvaliselt, kuna neil on tabalukk, mida kuvab saidiülene HTTPS.

Veelgi enam, saate hõlpsasti integreerides hõlpsasti müüa Amazonis, Google’is, eBays ja Facebookis.

Siin on mõned muud esiletõstmised:

  • Sadade oma klassi parimate rakenduste lihtne integreerimine
  • Sisseehitatud ajaveeb sisuturunduse võimsuse ärakasutami
  • Hüljatud ostukorvi säästmise tööriista aktiveerimine, et sihtida kliente, kes lahkusid ostukorvist meili teel
  • Klientide segmenteerimine paremaks turundu

Lühidalt öeldes pakub BigCommerce teile maailmatasemel turunduslahendusi liikluse suurendami ja klientideni jõudmi.

3- Suurenenud müük

Kassakogemus mängib klientide ostude sooritamisel olulist rolli.

BigCommerce võimaldab teil konversioonide parandami rakendada lihtsat ühelehelist kassast.

Veelgi enam, platvorm varustab teid ka paljude täiustatud funktsioonidega, mis muudavad kassaprotsessi sujuvamaks, nagu näiteks külaliste kassa, mobiili optimeerimine ja kiire konto loomine kiiremaks kassaks.

Lisaks suurendab Google AMP teie veebipoe lehe kiirust ja jõudlust mobiilseadmetes, suurendades kasutajakogemust, mis toob kaasa rohkem müüki.

Kas ma olen unustanud mainida, et BigCommerce parandab oma toodete filtreerimisfunktsioonidega otsingu tõhusust?

4- Lihtsustatud e-kaubanduse haldamine

Veebipoe pidamine ei tohiks teie vaimset ja füüsilist tervist kahjustada. BigCommerce on muutnud poodide haldamise väikeettevõtete omanike jaoks lihtsaks. Tänu täiustatud funktsioonidele saate nüüd säästa aega ja raha, samal ajal kui oma e-poodi edukalt käitate.

Järgmised on BigCommerce’i põhifunktsioonid, mis aitavad teil kiiremini kasvada ilma vaimse stressita.

  • Lihtne oma varude haldamine kohalike tööriistadega
  • Isikupärastatud ostukogemuste loomine
  • Lihtsalt kasutatavad kolmandate osapoolte integratsioonid tarnehalduse parandami

Samuti pakub platvorm teile vabadust valida makselüüsi integratsioone ilma tehingutasudeta. Nüüd saate valida 65 maksevärava integratsiooni hulgast, et pakkuda oma klientidele maksmise paindlikkust.

5- Tööstusharu juhtivad teadmised

Veebipoe omamine on üks asi ja edukas on teine ​​asi. Kuna üha rohkem ettevõtteid hakkab veebis müüma, peate teistest silma paistmi olema mänguga kursis.

BigCommerce’i kõige olulisem eelis on see, et ta jagab oma ala juhtivaid teadmisi väikeettevõtete omanikega, et neid toetada.

On olemas kogukonna foorumid, veebiseminarid, õpetused ja juhendid, mis aitavad teil teha teadlikke otsuseid. Lisaks saate kasutada isikupärastatud saidiauditeid ja BigCommerce’i ekspertide kohandatud nõuandeid kasvatada oma äri võrgus.

Kui teil on tehnilisi probleeme, on ettevõte saadaval ööpäevaringselt vestluse, e-posti ja USA-põhise telefonitoe kaudu.

Kokkuvõtteks…

Poe veebis viimine on midagi, mida te ei saa praegusel ajal edasi lükata. Kuna üha rohkem ettevõtteid kasutab oma kauplusi veebis, kaotate võidujooksu, kui te sama ei tee.

BigCommerce oli võimsate sisseehitatud tööriistadega muutnud veebimüügi lihtsaks. Nad pakuvad a tasuta prooviperiood ja üks kuu tasuta et hinnata, kas see sobib teie vajadustega, nii et pole põhjust, miks te ei peaks seda proovima.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga