Edu võtmed on mõtteviis ja mentor

David Neagle jagab Ramon Ray’ga, et noore täiskasvanuna, kellel polnud isegi keskkooliharidust ja kes oli abielus mõne lapsega, mõistis ta, et oli „loonud olukorra, kus [he] tal oli palju rohkem vastutust kui võime seda vastutust täita. Ta ei olnud abikaasa, isa ega hooldaja, kes ta tahtis oma pere jaoks olla. David jagab, et oli 2 asja, mis ajendasid teda olukorda muutma, mentor ja mõtteviis.

Esiteks koges ta surmalähedast kogemust, mis andis talle elu kiireloomulisuse tunde. “Kuid mind üllatas see, et pärast seda ei muutunud midagi.” Loogiline, et David arvas, et ta peab kooli tagasi minema, et olukorrast välja tulla, kuid tal ei olnud selleks aega ega raha. Taavet palus, et Jumal annaks talle suuna.

Muutke oma suhtumist

David ütles, et kuulis oma peas väikest häält, mis ütles: “Muuda oma suhtumist.” Järgmi pidi ta välja mõtlema, kuidas just seda teha. Niisiis, ta ütleb, et võrdles oma suhtumist eduka ettevõtte omanikuga, mehega, kellele kuulus ettevõte, mille heaks ta töötas. Ta ütleb, et ta tundis ära järgmist:

  • Ta armastas seda, mida ta tegi.
  • Ta tegi iga tööd oma parimate võimaluste piires.
  • Ta kohtles kõiki täieliku austusega.

David ütles: “Olgu, seda ma teengi.” David soovis muutusi oma elus rohkem kui midagi muud ja ta oli valmis selle nimel tegema kõik, mis vaja. Niisiis muutis ta oma suhtumist ja ütles, et 30 päevaga tema sissetulek kolmekordistus. David ütles, et see äratas temas uudishimu ja ta hakkas mõtlema, mida ta saaks saavutada, kui ta tegelikult teaks, mida teeb. David hakkas teadmisi otsima raamatutest, konverentsidelt ja seminaridelt.

Juhiistmelt… Juhiistmele!

Mõne aastaga sai David ettevõttes veoautot juhtimast ettevõtte üle riigi laiendamise eest vastutavaks. Ja ta tegi seda ilma täiendava hariduseta peale ettevõttes läbitud juhtimiskursuse.

Edaspidi ja oma mentori abiga asutas David oma ettevõtte, aidates teistel, kuidas saada oma ettevõte väga lühikese aja jooksul üle 7-8 numbri, millel on kindel struktuur, mida nad saaksid tegelikult skaleerida. David teeb seda, teadvustades inimestele oma potentsiaali, et nad saaksid seda kasutada, ning seejärel andes neile kindla äristruktuuri ja tehnikad, et nad saaksid välja töötada ja soovitud äri üles ehitada.

Mõtteviisi muutus võib põhjustada läbimurde

“Mõtteviis on kõige raskem osa,” ütleb David, et on töötanud ettevõtetega, mis teenivad kümneid miljoneid dollareid ja nad jäävad jänni ega tea, miks nad takerduvad. Ta ütleb, et pärast seda, kui oli nendega umbes päeva töötanud ja välja mõelnud mis neil peas toimub et ta saab nad ümber pöörata ja siis läheb nende äri niisama käima.

“See, et me mõtleme teatud viisil ja usume millessegi, ei tähenda tingimata, et see on tõsi.” Selleks, et keegi kogeks oma elus midagi teistsugust, peab David enda sõnul nende uskumuste süsteemi aeglaselt muutma. David ütles, et sageli pole see raske oskuste, vaid mõtteviisi probleem.

Otsust langetama

“Meie suurim jõud on meie võime valida. Just see teeb meid jumalasarna… me oleme loodud selle näo järgi.

Kaks jõudu, mis annavad meile selle pildi, on:

  • Võimalus kasutada oma kujutlusvõimet – saame teavet universumist ja saame selle järjekorda viia.
  • Me otsustame keskenduda sellele pildile ja mitte millelegi muule. Kui me seda teeme, võtame midagi “mittemillestki” füüsili. Seda nimetatakse energia muundamise igave seadu.

David ütleb, et edu pole midagi muud kui teadlikkus. “Meil on võime vastu võtta teavet, mis ei vasta tõele, muuta see oma reaalsu… ja seejärel edastada seda ühelt põlvkonnalt teisele. Me nimetame seda teadmatu.” David küsis inimeselt: “Mida sa tahad?” ja siis öelge neile, et nad langetaksid otsuse, millest te ei tagane, ja järgige seda.

Leidke mentor

Teine asi, mida ta kellelegi ütleks, on see hankige mentor ja kuulake neid. Mentori valimi valige keegi, kes on edukas – “miili võrra ees ja on tulemuste põhjal tõestanud, et on sellega hakkama saanud.” Lähenege oma potentsiaalsele mentorile selle nurga alt, kuidas saate ka neile kasulik olla. “Sa annad selleks, et saada,” ütleb David. Võti on arendada ennast selleni, et sul on tõesti midagi väärtuslikku, mida kõigile anda.

David lisab, et „raha kulutades õige mentor on parem kui mis tahes raha, mille kulutate kolledžiharidusele. David ütleb, et nad elavad pärismaailmas ja on rakendanud ideid, mis on neid edukaks teinud.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga