Ettevõtte parimad põhiväärtused: 9 hämmastavat soovitust

Põhiväärtused

1. Ausus

Sõna terviklikkus viitab üksikisiku või ettevõtte tugevusele ja aususele. Ausust määratletakse sageli kui õigete asjade tegemist isegi siis, kui kedagi teist läheduses pole. See on väärtus, mida kliendid ja teie töötajad peaksid ootama ning sisalduma teie põhiväärtustes.

Aususe kui ettevõtte põhiväärtuse rakendamine tähendab, et ettevõte jääb alati oma sõna taha, ei peta kunagi klienti ning on oma tehingutes alati aus ja aus. See ei tähenda, et ettevõte on eksimatu, kuid see näitab välismaailmale, et ettevõtet tasub usaldada ja uskuda oma võimetesse teha seda, mida ta ütleb, et ta kavatseb teha. Hea näide on Google’i vana moto “ära tee kurja”. Kuigi ettevõte on motost loobunud, on Google olnud usaldusväärne, stabiilne ega ole oma kasutajate usaldust kuritarvitanud. See on terviklikkus.

2. Pidev täiustamine

Toodete, teenuste või protsesside täiustamine peaks olema pidev protsess. Täiustused, mille poole teie ettevõte töötab, võivad aja jooksul kasvada või saavutada läbimurde kaudu. Edusamme tuleks alati tunnustada ja koos oma meeskonnaga tähistada. Saate täiustusi isegi oma klientidega jagada.

Ettevõtted, mis seisavad, jäävad sageli maha ja muutuvad aja jooksul vähem oluli. Kliendid peavad täiustuste puudumist märgiks, et ettevõte hoolib neist vähem ja rohkem turvalisusest ja riskide vältimisest. On tõsi, et ettevõtted peavad riski võtmisel säilitama konservatiivse lähenemisviisi, kuid see ei tähenda, et ettevõte ei peaks üldse riskima. Ettevõte, kes teeb eneseauditeid ja otsib valdkondi, mida ta saaks parandada, kui ettevõte, kes soovib olla ajakohane ja asjakohane. Selle eest tasub meelitada dünaamilisi kliente, kes soovivad jagada täiustuste ja muudatustega kaasnevat põnevust.

3. Innovatsioon

Kreeka filosoof Herakleitos kirjutas, et “ainus püsiv elus on muutumine”. See põhiväärtus peaks aitama teie meeskonnal püüda uuesti määratleda tipptaseme standardid, et jääda asjakoha ja muutuvate vajadustega sammu pidada. Loovat mõtlemist, mis tekitab uuendusi, tuleks julgustada ja premeerida.

4. Kvaliteet

Kliendid võivad leida madalama kvaliteediga tooteid kõikjalt, kus nad vaatavad, ja madalat kvaliteeti peegeldava hinnaga. Paljud on tüdinenud probleemidest, mida madalama kvaliteediga toode pakub, ning otsivad ettevõtteid, mis pakuvad koos valmistootega põhiväärtusena kvaliteeti. Ettevõte, mis seab kvaliteedi põhiväärtusena esikohale, meelitab ligi kliente, kes ei karda maksta hinda hästi toimiva toote eest ja teevad oma tööd kohe karbist välja. Samuti saavutate maine kõrgete kvaliteedistandardite poolest, mis aitab teie ettevõttel teistest silma paista. Iga ettevõtte omanik peaks olema uhke kõrge väärtusega toodete ja teenuste pakkumise üle. Kvaliteet tagab klientide rahulolu, suurenenud kasumlikkuse ja üldise kasvu.

5. Meeskonnatöö

Meeskonnatöö teeb unistuse teoks! Meeskonnatöö hõlmab teie ettevõtte kõigi osakondade töötajaid, kes töötavad koos, et maksimeerida tõhusust ja jõuda ühise eesmärgini. Möödas on ajad, mil üks inimene võttis enda juhitud rühma töö eest au. Töötajatel on hääl ja nad tahavad, et nende panused krediteeritaks, mitte keegi, kes pole tunnustust teeninud. Meeskonnatöö on kujunenud põhiväärtu ettevõtetele, kes tahavad olla dünaamilised ja uuenduslikud. See hõlmab tõdemust, et igaühel on oma projektis oma roll, keegi ei tööta üksi mullis ja igaüks annab oma panuse projekti suuremasse hüvangusse. Ettevõte, mille põhiväärtu on meeskonnatöö, meelitab ligi parimaid talente ja annab parimaid tulemusi. Meeskonnatöö eelised hõlmavad paremat efektiivsust, rahalist kokkuhoidu ja moraali kasvu.

6. Klientidele pühendumine

Ettevõtte pühendumine kliendile tähendab tipptasemel klienditeeninduse pakkumist. On ütlus, et “kliendil on alati õigus”. See on stenogramm tõsiasjast, et klient maksab teile selle eest, et teeksite tööd vastavalt nende spetsifikatsioonidele. Andke oma meeskonnale teada, kui oluline on arendada positiivseid tulemusi andvaid kliendisuhteid. Paljud ettevõtted kaotasid silmist vajaduse kliente rahuldada ja tarnisid tooteid, mis ei vastanud kliendi tellitule. Eesmärkide seadmine klienditeeninduse osas ei paranda ainult teie lõpptulemust – see on suurepärane viis aidata oma töötajatel mõista nende väärtust. Veenduge, et kõik töötajad oleksid hästi koolitatud ja oleksid klientide pühendumise osas samal lehel. See, kuidas te kliente kohtlete, võib teie äri muuta või lõhkuda.

7. Vastutus

Usaldusväärsus ja isiklik vastutus on aruandekohustuse tuum. See osa teie põhiväärtustest peaks näitama, et teie ja teie meeskond austate klientide, klientide, hankijate, tarnijate ja üksteise ees võetud kohustusi. Vastutustundlikud inimesed võtavad oma töö vastutuse ja parandavad viivitamatult vead.

8. Kirg

Meediamogul Oprah Winfrey ütleb: “Kirg on energia. Tundke jõudu, mis tuleneb keskendumisest sellele, mis teid erutab.” Inimesed, kes suhtuvad oma tegemistesse kirglikult, naudivad väljakutset tulla iga päev tööle. Kirglikud inimesed kasvavad pidevalt isiklikult ja professionaalselt.

9. Juhtimine

Juhtimine on kunst motiveerida meeskonda ühise eesmärgi saavutami. Ärikeskkonnas võib see tähendada töötajate suunamist ettevõtte vajadustele vastava strateegiaga. Juhid soodustavad inspiratsiooni ja ärgitavad tegutsema.

Kui mõtlete Amazonile, mõtlete tõenäoliselt Jeff Bezosele ja hämmastavatele muudatustele, mida ta jaekaubanduses tõi. Ta on hoidnud Amazoni juhtpositsiooni alates selle loomisest ja juhtinud ettevõtte hüppeliselt kõrgetele kõrgustele, mida keegi pole kunagi ette kujutanud. Olete oma ettevõtte juht samamoodi nagu Jeff Bezos ja teie juhtimisvõime paneb teie ettevõtte sukelduma või tõusma. Tehke oma juhtimisstandardid teatavaks ja pidage neist kinni nii palju kui võimalik. Kui teie ametnikud, juhid ja töötajad näevad, et panite oma raha sinna, kus teie suu on, teevad nad teie jaoks sama.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga