Hiver ja e-posti areng

Ramon Ray võttis ühendust Niraj Ranjan Routiga, Hiveri – ettevõtte, mis on pühendunud e-posti äritegevuse paremaks muutmisele, kaasasutaja ja tegevjuht. Niraj alustas elektriinsenerina ja töötas 6-7 aastat koodi kirjutajana programmeerijana. “See oli siis, kui käivitusviga mind põhimõtteliselt hammustas,” naeris ta.

Ta alustas oma esimest ettevõtet 2008. aastal, juhtis seda paar aastat ja seejärel alustas sellega, mida me täna tunneme Hiver. Niraj ütleb, et sellest ajast alates on nad olnud ettevõte ja meeskond, kes on “omamoodi kinnisideeks e-posti paremaks muutmisest”. Kuigi tootega on selle loomisest saadik palju muutunud, on püsima jäänud nende soov aidata inimestel meili teel oma tööd paremini teha. Viimase 2,5 aasta jooksul on nad suutnud lahendada e-postiga seotud ühe võtmeprobleemi – jagatud postkastid ja koostöö meeskondade jaoks.

Juhtimine ja delegeerimine

Hiverisse palkades otsib Niraj kedagi, kes täidaks teatud ülesande lõpmatult paremini, kui ta oleks saanud hakkama, kui ta oleks seda ise proovinud. Kui saate selle inimese, kes suudab seda tööd palju paremini teha kui sina, tunnete lõpuks rohkem usaldust selle talle delegeerimisel.

“Asi, mida me kõik asutajate ja tegevjuhtidena peame suutma teha, on suutma enesekindlalt delegeerida.”

Kui delegeerite enesekindlalt, annate inimesele, kelle delegeerisite, kindlustunde mitte ainult teha tööd hästi, vaid teha ka hästi vigu.

Mis on meili probleem?

Niraj ütleb, et peame esitama küsimuse: “Kas probleem on meil?” Nirajile on e-post töö. Suhtlemine on töö. See on suurem osa sellest, mida me elatise nimel teeme ja me peame oma tööd hästi tegema. “Peame e-postiga paremini hakkama saama, see on esimene asi, millega peame leppima.”

Niraj ütleb, et üks e-posti probleeme on see, et me kulutame sellele aega, millele me tegelikult ei kavatsenudki aega kulutada. Paljud meilid, mille lugemi kulutate aega, kuid te ei võta midagi ette. Ta küsib, mida saaksime teha, et minimeerida e-kirju, mis lihtsalt kulutavad meie aega, lisamata väärtust. Näiteks Niraj ütleb, et e-kiri saadetakse igale teie 25-liikmelise meeskonna liikmele. Kui kõik 25 inimest istuvad seda meili lugema ja selle järgi tegutsemi on vaja ainult ühte inimest, on ülejäänud 24 raisanud oma aega selle lugemi. Ta ütleb, et Hiveriga on nad loonud viisi, kuidas suunata see e-kiri inimesele või inimestele, kellel on vaja teada, ja panna see inimene vastutavaks meilis nõutud toimingute eest.

Hiver võimaldab teil näha meili olekut. Kui see on avatud, ootel, lahendatud jne. ja kellele see on määratud. See võimaldab teil postkastis liikuda ja avada ainult seda, mis on teie jaoks asjakohane. Kui keegi taotleb meili, on kõik teised kasutajad selle suhtes pimedad, seega pole see isegi tähelepanu kõrvalejuhtimi.

Täiendav või konkureeriv

Hiveris kasutavad nad meeskonnatöö tööriistu, nagu Slack. Kuid ta väidab, et e-post on professionaalse suhtluse jaoks endiselt hädavajalik. Siin on põhjus:

  1. Meil on palju rohkem struktuuri kui Slackil. Slack ehitati kiireks suhtlu.
  2. E-post on sünkroonne. Kui te Slacki puhul ei vasta, kaob sõnum. Kuid võite saata meili ja keegi saab seda lugeda päevi hiljem.
  3. Kõigil on meil. Kui soovite kirjutada kellelegi teises ettevõttes, peate kasutama e-posti. Isegi kui soovite suhelda oma ettevõtte mõne muu osakonnaga, kasutate tõenäoliselt e-posti. Meil ületab ühelt meeskonnalt teisele piire, mida sellised programmid nagu Slack ja Microsoft Teams teha ei suuda. Slack on parem oma meeskonna piires töötami.

Näpunäiteid Narajilt

Väga raske on püüda saavutada töö- ja eraelu tasakaalu, paigutades töö ja elu nendesse “veekindlatesse ja puhastesse ruumidesse”. Tööd imbuvad teie ellu ja elu imbuvad teie töösse. Niraj ütleb, et see, mida ta on õppinud, on see, et “selle asemel, et püüda oma tööd ja elu obsessiivselt eraldada kaheks erinevaks osaks, saate sellega palju paremini hakkama, kui olete rahul sellega, et üks mõjutab teist. .” Ta ütleb, et see tähendab, et see on okei, kui talle helistab kolleeg, kui ta on oma lastega, kuid see tähendab ka seda, et on okei, kui ta koosolekul viibib oma naiselt.

Suhtlemine on 60-70% Niraji tööst. Ta ei otsi nullpostkasti, kuid tal on süsteem, kus ta näitab tärni abil, millised meilid vajavad rohkem tema tähelepanu. Seejärel pöördub ta kord või kaks päevas nende meilide juurde tagasi ja proovib oma tärniga tähistatud meilid nullini viia. Kuid Niraj ütleb, et ühtset postkastistrateegiat pole olemas. Kõik sõltub sellest, millist tööd te teete. Keegi, kes on turunduse postkastis, näeb välja teistsugune kui see, kes on personali- või IT-valdkonnas.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga