Kas peaksite investeerima hukatud kinnisvaradesse?

Olenemata sellest, kas elate Washingtonis, Los Angeleses, Las Vegases, San Diegos, Chicagos või Seattle’is, olete tõenäoliselt kohanud majad, mille eeshoovis hoiatav silt, et kinnistu on hukka mõistetud. See juhend selgitab, mis on hukkamõistetud omadused ja kas peaksite sellesse investeerima või mitte.

Mida see tähendab, kui kinnisvara on hukka mõistetud?

Vara mõistetakse hukka, kui valitsusasutused otsustavad, et see ei sobi elamiseks. Kui hukkamõistetud kodus elab keegi, peavad nad välja kolima.

Ühepereelamu, korterelamu, mitmepereelamu või korter võidakse hukka mõista mitmel põhjusel:

  • Kinnistul on kommunaalteenused (elekter, gaas ja vesi) katkestatud.
  • Kinnistu on olnud pikka aega vaba (tavaliselt 60 päeva või rohkem).
  • Kodu ülevaatus paljastab konkreetsed ohud (nt hallitus), mis muudavad kinnisvara elamise ebaturvaliseks.
  • Kinnistu asub kohas, mis on eraldatud avalike mugavuste jaoks, nagu veehoidla, park või kiirtee. Sellisel juhul on föderaal-, osariigi- või kohalikul omavalitsusel õigus vara arestida (vastavalt eminentdomeeni põhimõtetele). Seejärel saavad nad seda muuta või lammutada, et sillutada teed avalikkusele kasulikele projektidele.

Vara arestimisel avalikuks kasutamiseks tuleb vara omanikule kahju õiglaselt ja õiglaselt hüvitada. Rikkumise korral saab vara kehtetuks tunnistatud staatusest eemaldada, kui kinnisvaraomanikud teevad vajalikud parendused.

Niisiis, kas peaksite investeerima hukka mõistetud kinnisvaradesse? Karistatud kinnisvara ostmine on üürikinnisvara investeerimisstrateegia, mida tasub kaaluda. Võite leida odavaid maju müügiks, osta need alla turuväärtuse, renoveerida ja seejärel muuta need üürikinnisvaraks. Neid kinnisvarainvesteeringuid kasutades saate rakendada ka kinnisvara investeerimisstrateegiat.

5 näpunäidet C-sse investeerimiseksKinnisvarad müügiks

Kahjustatud omadused ei ole riskideta. Kui soovite ühte investeerida, järgige neid 5 nõuannet:

Hukkamõistetud majade leidmiseks on palju strateegiaid. Võite sõita mööda linnaosasid, otsides lagunenud hooneid või maju, millel on silt “hukkamõistu”. Siiski võib olla keeruline kindlaks teha, kas hoone mõistetakse hukka lihtsalt mööda sõites. Seetõttu peaksite suhtlema naabrite, töövõtjate, kinnisvaramaaklerite ja teiste inimestega, kes võiksid teile potentsiaalse kinnisvaratehingu osas juhtnööre anda.

Teise võimalusena võite vaadata oma kohaliku omavalitsuse hukkamõistetud kinnisvara nimekirja, külastades nende kontorit või külastades nende veebisaiti. Kuna see teave on aga kättesaadav ka teistele kinnisvarainvestoritele, seisate tõenäoliselt silmitsi teiste pakkujatega tugeva konkurentsiga, kui soovite investeerida hukkamõistetud kinnisvaradesse.

Kaaluge ebatavalisi laene hukatud vara rahastamiseks

Enamik traditsioonilisi laenuandjaid, nagu pangad, laenavad ainult kinnisvarainvesteeringu hetkeseisundi põhjal. Vara korrastamise kulud tavaliselt laenu sisse ei kuulu. Karistatud vara rahastamiseks oleks soovitatav teha koostööd eraraha laenuandjaga. Paljud ebatraditsioonilised laenuandjad pakuvad laenu, mis põhinevad maja väärtusel pärast ehitamist või taastusravi. Need laenud on sageli seatud lühiajaliseks, muutes need ideaalseks kinnisvara parandamiseks ja ümberpööramiseks.

Tehke kindlaks koormised, kinnipidamisõigused ja muud probleemid

Enne kui kiirustate hukkamõistetud vara tehingut sõlmima, esitage endale järgmised küsimused:

Enne punktiirjoonele alla kirjutamist veenduge, et pealkiri oleks selge. Ärge unustage kontrollida, kas kinnisvarainvesteering on tsoneeritud eluruumiks.

Eelistage remonti

Kahjustatud kinnisvarasse investeerimisel on väga oluline otsustada, millistele remonditöödele keskenduda. Koduinspektorid, töövõtjad ja kinnisvaramaaklerid võivad aidata teil otsustada, milline on kõige ökonoomsem viis hukatud maja remontimiseks. Idee on kulutada nii vähe kui võimalik, et suurendada oma võimalusi teenida head investeeringutasuvust pöördelt või rahavoogudest, kui üürite selle välja. Vajalikud asjad, nagu koodi jõustamine, struktuuri- ja ohutusküsimused, tuleks asetada teie prioriteetide loendi ülaossa.

Müüa või välja üürida

Hukkamõistetud maja parandamise lõpptulemus ei pea olema täiuslik. See peaks olema müügiks või väljaüürimiseks piisavalt hea. Kui olete kinnisvarainvesteeringu elamiskõlbulikuks renoveerinud, võite hakata seda turustama.

Siin on mõned näpunäited oma kinnisvarainvesteeringute noteerimiseks müügiks sellistel saitidel nagu MLS (Multiple Listing Services) ja Mashvisor Property Marketplace:

  • Kirjeldage kinnisvarainvesteeringut täpselt – Lisage kindlasti üksikasjad, nagu vannitubade, magamistubade, rõdude, verandade ja ruutmeetrite arv.
  • Kirjeldage piirkonda – Potentsiaalsetel ostjatel on huvi saada rohkem teavet selle piirkonna kohta, kus kinnisvara asub. Mainige naabruskonna mugavusi, mis köidavad nende tähelepanu, nagu rongijaamad, basseinid, pargid, kaubanduskeskused, haiglad ja kohalikud koolid.
  • Jäta punase lipu sõnad välja – Sellised sõnad nagu „fixer“, „TLC“ või „cosmetic“ võivad teie kinnisvarainvesteeringu kohta negatiivse sõnumi edasi anda.
  • Kasutage õiget õigekirja ja grammatikat – See muudab teie kirjelduse hõlpsasti loetavaks.
  • Kasutage suurepäraseid fotosid – Suurepärase kirjaliku kirjeldusega peaksid kaasnema selged fotod teie kinnisvarainvesteeringust. Lisage kindlasti fotod, mis näitavad kõiki teie kinnisvara ruume. Kasutage nurki, mis muudavad teie kinnisvara avatud ja avaraks.

Kui soovite kinnisvarainvesteeringut välja rentida, peaksite enne selle ostmist läbi viima analüüsi, et veenduda, et see suudab luua positiivse rahavoo. Mashvisor pakub kinnisvarainvestoritele üürikinnisvara analüüsimise tööriistu, sealhulgas üürikinnisvara kalkulaatorit, mille abil saate hinnata kinnisvarainvesteeringu üüritulu, kulusid, rahavoogu, raha tootlust ja täituvust. Proovige seda kohe, registreerudes Mashvisori kasutajaks ja sisestades selle analüüsimiseks hukka mõistetud vara aadressi.

Mõned lõpusõnad

Kui ostate hukkamõistetud kinnisvara õigel viisil, võite saada hea kinnisvarainvesteeringu, mis loob positiivse rahavoo.

Suurim risk hukatud kinnisvara müügiks ostmisel on aga see, et remondikulud võivad lõpuks olla kinnisvara väärtusest palju suuremad. Kui kodu mõisteti tõsiste konstruktsiooniprobleemide tõttu hukka, kaotate tõenäoliselt kinnisvara renoveerimisel palju raha.

Lisaks võib hukkamõistetud vara ostmine kaasa tuua täiendava vastutuse, kui kodu probleemid puudutavad naabreid. Näiteks kui näriliste nakatumise probleem mõjutab lõpuks naaberelamuid, võetakse vastutusele hukkamõistetud vara omanik.

Enne hukkamõistetud maja ostmist kaaluge hoolikalt plusse ja miinuseid, et teha kindlaks, kas investeering on tõesti väärt.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga