Kaupmehe sularaha ettemaksed: täielik juhend

Kaupmehe sularaha ettemakse eelised ja puudused

Enne veebi hüppamist ja kandideerimist on oluline olla teadlik plussidest ja miinustest. Siin on nimekiri ülevaatami.

Eelised

Lihtne taotlemisprotsess

Pole vaja koostada äriplaani ega koguda hunnikut dokumente. Enamik MCA pakkujaid nõuab esialgu ainult ettevõtte omaniku sotsiaalkindlustusnumbrit, ettevõtte maksu ID-d ja üldist ettevõtteteavet. Kui olete taotlemisprotsessiga edasi liikunud, peate võib-olla esitama 2+ kuud krediitkaarditöötlusandmeid, 2+ kuud ettevõtte pangakonto väljavõtteid ja tõendeid krediitkaartide aktsepteerimise kohta 2+ aastat.

Kvalifitseerumine on lihtne

Erinevalt pangalaenudest on seda lihtne kvalifitseeruda isegi madala krediidiskooriga. Kaupmehe sularaha ettemakse taotlus tähendab, et te ei pea potentsiaalsetele laenuandjatele nii palju dokumente esitama. Plaanige koguda 4–6 kuu pangaväljavõtteid ja muud finantsdokumentatsiooni. Olenevalt laenuandjast võib tekkida vajadus esitada ka oma maksudeklaratsioonid, saadaolevate arvete aruanne ja kasumiaruanded.

Kiire pöördumine

MCA on üks kiireimaid saadaolevaid ettevõtete rahastamise liike. Enamiku ettevõtete omanike keskmine läbilaskeaeg on vaid paar päeva. Kuna otsus on kaalutud tulude ja müügiandmete põhjal, on paberimajandus piiratud, mis kiirendab otsustusprotsessi.

Puudused

Kõrged kulud

APR-id võivad olla kolmekohalised. See on üks kõige kallimaid võimalusi väikeettevõtete omanikele, kes vajavad kapitali.

Makse ei ole püsiv

MCA tagasimakse toimub igapäevase krediitkaardimüügi kaudu, mis võib kõikuda. See muudab rahavoogude juhtimise keeruli.

Võid sattuda võlatsüklisse

MCA rahalised vahendid võivad teid ületada, kuid suured kulud võivad tühistada kõik teie kasvuplaanid. Võimalik, et peate täitmata jätmise vältimi isegi MCA-d ikka ja jälle välja võtma.

Igapäevased maksed võivad teie rahavoogu kahjustada

SmartBiz® klient Terry Trumbull, ettevõtte Terry Trumbull Meats omanik, oli oma ettevõtet aastaid ise rahastanud, kuid otsis alternatiivseid rahaallikaid. Ta võttis lõpuks lühiajalise laenu, mis nõudis igapäevaseid makseid 25 päeva kuus. “See kahjustas minu rahavoogusid ja see ei aidanud minu üldiste finantseesmärkide saavutamisel,” ütles ta.

MCA lepingud on keerulised

Kuigi paberimajandust on vähe, võivad MCA lepingud olla keerulised, kuna tagasimakse struktureeritakse sageli nii ettevõtte tulevaste nõuete protsendina, mis on kindlaksmääratud perioodi jooksul, kui ka kokkulepitud fikseeritud tagasimaksesummana sama perioodi jooksul. Seda eeldusel, et kaupmehel on õigus vähendada makseid, kui ta dokumenteerib, et märgitud nõuete protsent oli väiksem kui sama perioodi püsimaksed.

Teine klient ja restorani Wicked Chicken omanik Matt McClean tuli SmartBizi, et leida igapäevaste maksete jaoks parem lahendus. „Enne kui SmartBizi leidsin, võtsin ma nn maffialaenu. See maksis naeruväärselt palju raha ja nõudis igapäevaseid makseid … nii et hakkasin otsima parema intressimääraga laenu.

McClean kaalus alternatiive ja kvalifitseerus ® turu pangast odava SBA laenu saami 10-aastase tähtaja ja madalate kuumaksetega.

Kaupmehe sularaha ettemaksete alternatiivid

Kui vajate ärieesmärkide saavutami lisavahendeid, on teil ka muid võimalusi uurida, kas teil on korralik krediit ja ettevõtte finantsseisund. Enne laenuandjaga koostööd alustamist vaadake kindlasti üle klientide tagasiside. Otsige arvustusi väikeettevõtete omanikelt, kes on teie kaalutava ettevõttega koostööd teinud.

Äri krediidiliin

Ärikrediidiliin on pöörduv liin, mida saate vastavalt vajadusele kasutada. Maksate ainult selle raha eest, mida kasutate. Krediidiliine saab pikendada suur pank, väike kohalik pank või alternatiivne veebilaenuandja. Vahendite kasutamine on paindlik, kindlaid kuumakseid pole, kontol olevalt kasutamata rahalt intressi ei võeta. Kui maksate laenatud summa tagasi, on need vahendid kohe uuesti saadaval.

Avansiraha

Sularaha ettemaks on teatud tüüpi lühiajaline sularahalaen, mis on saadaval teie krediitkaardi pakkuja kaudu. Krediitkaardiga saab pangas või sularahaautomaadis sularaha välja võtta, kuid summa tuleb tagasi maksta koos intressidega. See võib olla mugav, kui vajate kiiret sularaha, kuid nagu MCA-d, on see kallis.

Väikeettevõtete halduse laenud

SBA laen on valitsuse tagatisega väikeettevõtete laen, millel on pikaajaline ja madala intressimääraga intressimäär. Small Business Administration (SBA) on valitsusasutus, mis garanteerib osaliselt SBA laenud, muutes need laenuandjatele atraktiivsemaks.

SBA laenudel on erinevad intressimäärad olenevalt laenuandjast, kellega koos töötate. SBA kehtestab nende laenude eest võetava maksimumsumma. SBA laenudega on seotud mitu tasu. Kuid isegi pärast tasusid on SBA laenud tunduvalt taskukohasemad kui enamik alternatiivseid rahastamisvõimalusi ja alternatiivseid laenuandja võimalusi.

Et teada saada, kas teie ettevõte on SBA laenu saami heas seisukorras, registreeruge tasuta tööriista SmartBiz Advisor® kasutajaks. SmartBiz Advisor aitab teil õppida, kuidas pangad teie ettevõtet tavaliselt hindavad, ja soovitab viise, kuidas aidata teil oma krediidi- ja finantsseisundit parandada, et teil oleks parem võimalus rahastust taotleda, kui seda vajate. Lisateavet leiate siit:

SBA laenuabi: mis on SmartBiz Advisor?*

Panga tähtajalised laenud

Tähtajaline laen on levinud viis väikeettevõtte rahastami. Lühidalt öeldes saavad laenuvõtjad ette ühekordse makse, seejärel maksavad nad teatud perioodi jooksul tagasi koos intressiga. Tavalise tähtajaga laen makstakse tagasi ühe kuni viie aasta jooksul. Seda tüüpi laene väikeettevõtetele pakuvad traditsioonilised pangad, krediidiühistud ja veebilaenuandjad ning need võivad olla heaks võimalu ettevõtete laienemi ja neile, kes vajavad raha kiiremini kui muud laenutooted. SmartBiz teeb meie turul koostööd pankadega, et hõlbustada pangatähtajalisi laene. Selle rahastamisvõimaluse kohta lisateabe saami külastage veebisaiti: Panga tähtajalised laenud.

Kvalifitseerumine madalaima kuluga fondidele

Kui vajate raha käibekapitali jaoks, kõrge intressiga võla refinantseerimi või muudeks äriehitamise algatusteks, uurige enne MCA arveldamist oma võimalusi. Finantperdid hoiatavad, et MCA võib teha rohkem kahju kui kasu.

Teie parim valik madalate kuludega pikaajaliste fondide saami on säilitada tugev krediidiskoor. Laenuandjad vaatavad riski hindami üle nii teie isikliku kui ka ettevõtte krediidiskoori.

Krediidiskoorid on võtmetähtsusega, kui soovite saada madalaima kuluga vahendeid pikima tähtajaga. SmartBizi väikeettevõtete ajaveebis on palju ressursse, mis aitavad teil oma tulemusi mõista ja parandada.

Kokkuvõtteks

Sularaha ettemaksete tööstus on konkurentsivõimeline, seega tehke enne otsuse tegemist kindlasti ringi. Otsige tõeliste klientide arvustusi ja kaaluge positiivseid ja negatiivseid külgi. Kuna sularaha ettemaksed on kallis viis teie ettevõtte rahastami, veenduge, et laen on oma kulusid väärt ja et teil on võimalus katta nii oma ettevõtte kulud kui ka laenu.

Samuti veenduge, et olete oma muid võimalusi üksikasjalikult uurinud. Isegi kui pank on teile keeldunud, ei tähenda see, et muud võimalused, nagu SBA laen või pangatähtajaline laen, poleks saadaval.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga