Kinnisvara ostmiseks tellimata pakkumise tegemine

Edukad kinnisvarainvestorid on kinnisvarainvesteeringute soetamisel alati tuginenud ainulaadsetele strateegiatele. Tegelikult võib ebaproportsionaalselt palju tulusaid investeeringuid leida turuväliste müügitehingute ja muude tehingute puhul, mis ei hõlma tavapärast noteerimisviisi. Sellise lähenemisviisi suurepärane näide on kinnisvara ostmiseks tellimata pakkumise tegemine. Kuidas siis täpselt toimivad pealesunnitud koduostupakkumised? Kuidas teada saada, kellele maja kuulub? Ja milline on ideaalne kinnisvaraturunduse strateegia, mida peaksite rakendama, kui helistate maja ostmiseks? Jätkake lugemist, kui jaotame kinnisvarainvesteeringute ostmise protsessi pealesunnitud pakkumise kaudu ja juhendame teid läbi sammude, mis aitavad teil tuvastada parimad kinnisvaratehingud mis tahes kinnisvaraturul.

Täielik juhend an Utellitud pakkumine kinnisvara ostmiseks

Omavolilise pakkumise tegemine kinnisvara ostmiseks pakub kinnisvarainvestorile palju eeliseid. Lisaks võimalusele sõlmida alla turuväärtusega tehing, ei kaasne nendesse turuvälistesse kinnisvaraobjektidesse investeerimisega samu probleeme, mis on omased traditsioonilise ostu sooritamisele. Konkurents on ju praktiliselt olematu ja müügiagendi puudumine võib kergesti läbirääkimised teie kasuks kallutada. Siin on sammud, mida peate tegema kinnisvara ostmiseks tellimata pakkumise tegemisel.

1- Tehke kindlaks ideaalne naabruskond

Enne kinnisvarainvesteeringute ja koduomanike otsimist peaksite keskenduma naabruskonna leidmisele, mis pakub palju kinnisvarainvesteeringute võimalusi. Hea piirkond, kuhu investeerida, peaks uhkeldama paljude oluliste mugavustega, nagu korralikud koolid ja hea ühistranspordisüsteem. Lisaks peaksite otsima valdkondi, mille väärtus on tõusvas joones ja mis on majanduslikult tõusuteel. Proovige kasutada Mashvisori Heatmap Analysis Toolit, et leida investeeringuks hea naabruskond.

2- Looge kinnisvarainvesteeringute sihtloend

Järgmine samm kinnisvara ostmiseks soovimatu pakkumise tegemisel on leida kodu, millesse investeerite. Selleks on mitu võimalust. Lihtsaim viis on sõita teatud naabruskonnas ringi ja luua potentsiaalsete investeeringute sihtloend. Teine võimalus on teha koostööd kinnisvaramaakleriga, kes aitab teil läbi viia vähem kui ideaalse kinnisvarainvesteeringu ja suure potentsiaaliga kinnisvarainvesteeringute valimise protsessi. Lisaks võib agent aidata teil otsustada, kui palju maja eest pakkuda. Te ei tohiks seda sammu liiga keeruliseks ajada, kuna kinnisvaraloendi koostamine on mõeldud teie valikute suurendamiseks.

3. Uurige välja, kellele iga kinnisvara kuulub

Pärast sihtnimekirja koostamist peate leidma iga kinnisvara kohta majaomaniku andmed. Üldiselt on see tüütu protsess, mis hõlmab teie poolt üsna palju kaevamist. Kuid õnneks on olemas tööriist, mis suudab kõik raskused teie eest ära teha. Ma räägin muidugi Mashboardist. See suurepärane tööriist aitab teil mõne minutiga tuvastada iga kodu omaniku. Tegelikult antakse teile hulgaliselt olulisi majaomanike andmeid, nagu meilid, telefoninumbrid ja täpsed aadressid. Mashboard võimaldab isegi otsest kontakti omanikega spetsiaalse armatuurlaua kaudu, kus saate kohandada ja saata meilimalle.

Ja kui teil on probleeme aadresside loendi koostamisega, saate selle asemel otsida majaomanikku konkreetses asukohas, kasutades Mashboardi. Nii saate investeerida kinnisvarasse kõikjal.

4- Tehke oma kinnisvarainvesteeringute finantseerimine korda

Levinud viga, mida paljud algajad kinnisvarainvestorid teevad, on see, et nad jätavad enne kinnisvara ostmiseks soovimatu pakkumise tegemist oma rahastamise korda tegemata. Tegelikult peate enne kinnisvara ostmiseks soovimatu pakkumise tegemist saama laenu eelkinnituse. Ilmselgelt ei kehti see teie kohta, kui plaanite sularahaga sissetulekuga kinnisvara osta. Aga kui te seda ei tee, peate ostlema ja rääkima mitme hüpoteeklaenu pakkujaga, et veenduda, et saate ideaalse rahastamispaketi.

5- Valmistage ette pakkumiskiri

Nüüd, kui olete koostanud kinnisvarainvesteeringute sihtnimekirja koos õigete majaomaniku andmetega, on teie järgmiseks sammuks kinnisvarapakkumise kirja koostamine. See on lihtsalt füüsiline kiri, mis kirjeldab teie kavatsusi kinnisvara osta. Veelgi olulisem on see, et see on teie turundusstrateegia keskne osa, kuna hea kiri võib olla erinevus eduka pakkumise ja ebaõnnestunud pakkumise vahel. See tähendab ka seda, et peaksite kirja kirjutamiseks pingutama, selle asemel, et käsitleda seda lihtsa pakkumise esitamisena. Siin on punktid, millele peate pakkumise tegemisel tähelepanu pöörama:

  • Selgitage, miks soovite kinnisvara osta
  • Proovige luua majaomanikuga suhe, jagades midagi isiklikku
  • Lisage kogu teave, mis puudutab teie laenu staatust ja sissemakset
  • Märkige oma ettenägematud asjaolud (kodu hindamine, professionaalne ülevaatus jne…)

Hea kiri peaks katma umbes ühe lehekülje ning see peab olema kirjutatud selges ja kokkuvõtlikus keeles. Kirjeldage kindlasti kõiki oma pakkumise üksikasju ja vältige ebaselgust, mis võiks heidutada omanikku kaalumast teie soovimatut kinnisvara ostupakkumist.

6- Tehke mitu pakkumist

Soovimatu kinnisvara ostupakkumise tegemise edu võti on mitme pakkumise esitamine. Tegelikult ei anna enamik pealesunnitud pakkumisi soovitud vastust. Seetõttu on oluline jätkata pakkumiste tegemist, et suurendada oma võimalusi tehingu sõlmimiseks. Saatke igale oma nimekirjas olevale omanikule kavatsuste avaldus kinnisvara ostmiseks ja ärge kartke koostada Mashboardi abil uus nimekiri, kui teie esialgsed jõupingutused ebaõnnestuvad.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga