Kinnisvarainvesteeringud rahavoo jaoks 5 sammuga

Paljud inimesed investeerivad kinnisvarasse rahavoo eesmärgil. Rahavoogude investeerimist peetakse tegelikult parimaks viisiks raha teenimiseks enamus edukad investorid, kuna see võimaldab neil realiseerida usaldusväärset tuluvoogu ja saavutada rahaline sõltumatus. Sel põhjusel püüavad nad alati leida parimat sissetulekut tootvat vara, kus vähegi võimalik, et saavutada oma eesmärki rikkust kasvatada.

Kui olete kinnisvarainvesteeringute maailmas uustulnuk ja mõtlete, kuidas rahavoogude nimel kinnisvarasse investeerida, siis see juhend on teile. Jätkake lugemist, et teada saada, mis on üüri rahavoog ja kuidas rahavoo nimel kinnisvarasse investeerida.

Mis on rahavoog kinnisvaras?

Rahavoog kinnisvaras on kinnisvarainvesteeringu igakuise üüritulu ja selle igakuiste kulude vahe. Kui kinnisvara üüritulu on suurem kui selle kulud, nimetatakse seda positiivse rahavooga kinnisvaraks. See on kinnisvarainvestori jaoks optimaalne juhtum, kuna see tähendab, et pärast kõigi kinnisvarakulude tasumist jääb raha kasumisse. Kui aga kinnisvara kulud ületavad renditulu, nimetatakse seda negatiivse rahavooga kinnisvaraks. Sel juhul kaotab investor raha teenimise asemel raha.

Nüüd, kui teil on aimu, mis on rahavoog, vaatame, kuidas saate rahavoo nimel kinnisvarasse investeerida.

Kinnisvarainvesteeringud rahavoo jaoks 5 sammuga

1. toiming: leidke parim üüriturg

Asukoht mängib üürikinnisvara tulususes suurt rolli. See määrab kinnisvara hinna, renditulu, rendikulud ja loomulikult rahavoo. Seega, kui rääkida rahavoo saamise eesmärgil kinnisvarainvesteeringutest, siis esimese sammuna peaksite tegema uuringuid, et leida üürikinnisvaradele tulus turg. Kuid ärge piirake otsingut oma linna või osariigiga. Teil võib olla parem investeerida kinnisvarasse väljaspool osariiki, eriti kui teie kohalik turg ei ole kinnisvarainvesteeringute jaoks tugev. Seega uurige kindlasti erinevaid turge, olenemata nende lähedusest.

Ärge jätke otsimisel kinni kuumadest kinnisvaraturgudest, kuna need teenivad kõrgemat üüritulu. Ärge unustage, et need turud on seotud kõrgemate kinnisvarahindadega ja seega ei pruugi teie üüritulust alati piisata kallite kinnisvarakulude katmiseks. Positiivse rahavooga kinnisvara leidmiseks peaksite otsima taskukohaste koduhindadega turgu, kuna see vähendab teie hüpoteeklaenu makseid – millel on ka suur mõju kinnisvara rahavoogudele.

Lisaks taskukohastele kinnisvarahindadele peaksite otsima ka kõrge üürinõudlusega eluasemeturgu. Soovite leida asukohta, mis köidab aastaringselt palju üürnikke, nt ülikoolide (meelitab üliõpilasi), töökohtade (meelitab koolilõpetajaid) või kuumade turismikohtade (turiste meelitab) läheduses. See tagab kõrge ja ühtlase üüritulu. Seega leidke kindlasti kinnisvaraturg, mis meelitab ligi vähemalt ühte kindlat üürnike rühma.

Teised tegurid, mis viitavad kasumlikule üüriturule, on rahvastiku kasv, töökohtade kasv, majanduskasv ja madalad kinnisvaramaksud. Seetõttu peate hoolikalt uurima, et leida turg, mis pakub kõiki neid elemente. Aja säästmiseks oleme koostanud nimekirja parimatest kohtadest, kus rahavoo eesmärgil kinnisvarasse investeerida.

2. samm: tuvastage parim naabruskond

Pärast tipptasemel üürituru leidmist on järgmiseks sammuks rahavoo nimel kinnisvarainvesteeringute tegemisel leida parimaid investeerimisvõimalusi pakkuv naabruskond. Nagu võib-olla teate, ei ole kõik linnaosad ühesugused. Kinnisvara hinnad ja renditulu on naabruskonnati erinevad ning sellest tulenevalt on ka üürikinnisvara rahavoog olenevalt piirkonnast erinev. Seetõttu peate tegema naabruskonna analüüsi, et leida parim naabruskond rahavoogude kinnisvarainvesteeringute jaoks.

Parim viis selleks on kasutada Mashvisori kinnisvara soojuskaarti. See on tööriist, mis võimaldab teil näha, kuidas erinevad linnaosad vastavalt teie määratud filtrile toimivad. Peate lihtsalt sisestama soovitud linna nime ja valima ühe järgmistest filtritest:

 • Börsi hind
 • Renditulu (traditsiooniline või Airbnb)
 • Cash on Cash Return (traditsiooniline või Airbnb)
 • Airbnb täituvus

Seejärel tõstab soojuskaart esile linnaosad, millel on kõrge roheline positsioon, ja need, mis on punaselt madalad. Rahavooinvesteeringute jaoks parima naabruskonna leidmiseks peate kaardil tuvastama piirkonna, kus on suhteliselt madalad koduhinnad ning kõrge üüritulu ja täituvus.

3. samm: alustage kinnisvarainvesteeringute otsimise protsessi

Kui olete rahavooinvesteeringuteks sobiva naabruskonna leidnud, võite liikuda kolmanda sammu juurde: üürikinnisvara otsimine. Kuid enne, kui saate üüripinda otsima hakata, peaksite paika panema oma investeerimiseesmärgid. Esiteks peaksite otsustama oma eelarve üle. Hinnake oma säästude ja sissetulekuallikate põhjal, kui palju saate endale lubada üürikinnisvara eest maksta, ilma et riskiksite oma hüpoteeklaenu tasumata jätmisega. Järgmisena peaksite välja selgitama, millist tüüpi kinnisvara on piirkonnas, kuhu investeerite, kõige ihaldatum. Näiteks kui me räägime koolipiirkonnast, siis võib tekkida suur nõudlus ühepereelamute järele. . Sel juhul peaksite positiivse rahavooinvesteeringu tagamiseks sihtima seda tüüpi kinnisvara.

Kui olete oma investeerimiseesmärgid seadnud, võite lõpuks hakata otsima müüdavat üüripinda. Siin saate kasutada kinnisvaraotsijat. See on tööriist, mis otsib teie otsingukriteeriumide alusel automaatselt kõrge investeeringutasuvusega kinnisvarainvesteeringuid. Kõik, mida pead tegema, on seada järgmised filtrid:

 • Asukoht
 • Eelarve
 • Üüristrateegia (traditsiooniline või Airbnb)
 • Kinnisvara tüüp
 • Magamistubade ja vannitubade arv

Seejärel kuvab kinnisvaraotsija loendi kõige paremini toimivatest üüriobjektidest, mis vastavad teie filtrivalikutele.

4. toiming: analüüsige müüdavaid rendipindu

Nüüd, kui olete leidnud müügiks hulga kinnisvarainvesteeringuid, on järgmine samm analüüsida neid kõiki, et teha kindlaks parim positiivse rahavooga kinnisvara. Seda etappi kinnisvarainvesteeringute protsessis rahavoogude nimel nimetatakse üürikinnisvara analüüsiks ja see võimaldab investoritel hinnata, kui palju investeeringutasuvust nad võivad igalt kinnisvaralt teenida.

Selle analüüsi tõhusaks tegemiseks vajate veel ühte olulist kinnisvarainvesteeringute tööriista: kinnisvarainvesteeringute rahavoogude kalkulaatorit. Selle tööriista abil saate hõlpsalt hankida kõik numbrid, mida vajate leitud kinnisvara tasuvuse hindamiseks. Need on tegelikult ajaloolise ja ennustava analüüsi põhjal hõlpsasti arvutatavad. Kõik, mida pead tegema, on täpsustada oma finantseerimisviis ja sisestada sularaha sissemakse. Seejärel annab Mashvisori kalkulaator teile iga üüritava kinnisvara kohta automaatselt järgmised numbrid:

 • Renditulu (traditsiooniline ja Airbnb)
 • Rendikulud (traditsiooniline ja Airbnb)
 • Cash on Cash Return (traditsiooniline ja Airbnb)
 • Piirmäär (traditsiooniline ja Airbnb)
 • Täituvus (traditsiooniline ja Airbnb)
 • Ja muidugi rahavoog (traditsiooniline ja Airbnb)

Seejärel saate nende arvude põhjal hõlpsasti võrrelda erinevaid teid huvitavaid kinnisvarainvesteeringuid ja lõpuks otsustada, milline neist on parim rahavooga kinnisvara.

5. samm: viige läbi võrdlev turuanalüüs

Pärast müügiks kasumliku üürikinnisvara leidmist on viimane samm veenduda, et hind, mida kavatsete kinnisvara eest maksta, on mõistlik. Ja selleks peate tegema veel ühe (ja lõpliku) analüüsi: võrdleva turuanalüüsi (CMA). See hõlmab 2 või 3 kinnisvara leidmist, mis on sarnased sellele, mille ostmist kaalute ja mis müüdi viimase paari kuu jooksul. Kinnisvarainvesteeringute maailmas on need kinnisvarad tuntud kui kinnisvara võrreldavad objektid. Võrreldavate objektide müügihinnad annavad teile ettekujutuse teie sihtobjekti õiglasest turuväärtusest.

Võrreldavad kinnisvaraobjektid on kinnisvarainvesteeringu ostmisel väga olulised, kuna need aitavad investoritel vältida oma üüride eest ülemaksmist ja negatiivse rahavoo tekkimist. Võrreldavate leidmiseks võite taas kasutada Mashvisorit. Peate lihtsalt klõpsama teid huvitaval rendipinnal ja Mashvisor näitab teile kõiki selles piirkonnas saadaolevaid võrreldavaid objekte.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga