Kõik, mida ettevõtte omanik peaks teadma

Näited orgaanilisest kasvust

Paljud kliendid kasvavad sisemiste orgaaniliste kasvustrateegiate kaudu. Siin on mõned:

Uute toodete või teenuste lisamine

Asha Waterstreet omab New Yorgi osariigis asuvat kauplust Tasteful Additions, mis müüb poes ja veebis gurmeesoolasid ja -äädikat. Äri läks hästi, kuid Waterstreet teadis, et suudab täiendavate toodetega müüki suurendada. SmartBizi turu panga kaudu saadud SBA laenu odavate vahenditega lisas ta oma valikusse luksuslikud kehatooted ja lauanõud. Senised kliendid ostsid rohkem kaupa ja meelitati juurde uusi kliente.

Müügi ja levitamise parandamine

SmartBizi klient Randy Jacques omab Lõuna-Utahis asuvat The Tree Guy’t. Kui tema äri kasvas, mõistis Jacques, et vajab nõudlusega sammu pidami lisavarustust. Ta kasutas SBA laenu vahendeid seadmete ostmi ja laieneb edukalt üle osariigi.

Brändi ja reklaami suurendamine

SmartBizi kliendid Mary Grupka ja Lisa Scibetta omavad New Yorgis kunstistuudioid Painting with a Twist (PWAT). PWAT-il on kogukonnas suurepärane maine ja suurepärased suulised soovitused. Kuid Grupka ja Scibetta teadsid, et saavad oma peamist demograafilist teavet täiendava turundusega paremini sihtida. Nad kasutasid SBA laenu vahendeid traditsioonilisema kanaliturunduse ja loominguliste ürituste käivitami, et tutvustada oma kaubamärki uuele vaatajaskonnale.

Orgaanilise kasvu tekitamise strateegiad

Kui otsite orgaanilist kasvu, saate kasutada palju strateegiaid. Siin on vaid mõned:

Tuvastage ja turustage oma sihtrühm

See on oluline ja see peaks olema teie esialgses äriplaanis kindlalt paika pandud. Kõigile ei saa edukalt turundada. Tehke kindlaks, kes teie toodet soovib või vajab, ja tehke kindlaks, kuidas nende tarbijateni jõuda. Kui teie sihtklient on üle 60-aastane, võiksite sotsiaalmeedia vahele jätta ja keskenduda meiliturundusele või traditsioonilisematele meetoditele. Kui sihite vanemaid, uurige informatiivse sisuga ajaveebi pidamist.

Keskenduge oma ainulaadsele müügipakkumisele (USP)

Väga vähesed ettevõtted on ainulaadsed. Oma USP tuvastamine ja sellele keskendumine on eriti oluline, kui teie toode või teenus sarnaneb teistega teie tööstuses. Vaadake tõhusaid USP-sid hiiglaslikelt kaubamärkidelt, nagu Avis ja FedEx. Isegi tiheda konkurentsiga on need ettevõtted end teistest teistest eristanud.

Jagage KPI-sid oma meeskonnaga

Kui jagate oma meeskonnaga ja annate neile teada oma ärieesmärgid, tunnevad nad end väärtustatuna ja on tõenäolisemalt kaasatud töötaja. Tõenäoliselt tajuvad teie töötajad, kui asjad ei lähe nii hästi või millal on. Ausus on parim poliitika. Jagage väljakutseid, kuid eesmärkide saavutamisel ja KPI-de saavutamisel jagage kindlasti ka võite. Kui soovite rohkem ideid töötajate kaasami orgaanilise kasvu poole püüdlemisel, vaadake üle 9 tõhusat viisi töötajate tulemuslikkuse parandami.

Kasutage nii traditsioonilist kui ka digitaalset turundust

Ettevõtted, mis saavutavad eduka orgaanilise kasvu, kasutavad nii traditsiooniliste kui ka digitaalsete turundusstrateegiate kombinatsiooni.

Traditsiooniline turundus viitab mis tahes tüüpi ajaproovitud kampaaniatele, mille edukuse määr on tõestatud. Meetodite hulka kuuluvad trükireklaamid, stendid, tele-, ajalehe- ja raadioreklaamid. Kuigi reklaamtahvel võib olla kättesaamatus kohas, on olemas kulutõhusad traditsioonilised viisid, kuidas oma ettevõte välja tuua. Lihtsalt flaierite postitamine või jagamine võib teie brändi kogukonnas tõsta ja uusi kliente tuua.

Digitaalne turundus hõlmab reklaamimist sotsiaalmeedia platvormidel, sihitud veebisaidi haldamist, ajaveebi loomist, meilisõnumit ja mobiilirakendusi. Meie artikkel Digitaalne turundus teie väikeettevõttele aitab teil leida parimad kanalid, mida kasutada.

Uurige oma turgu

Te ei saa ellu viia edukat orgaanilise ärikasvu plaani, kui te ei tea, kellele oma uusi või täiustatud tooteid või teenuseid sihite. Hinge Marketingi andmetel kasvavad ettevõtted, kes võtavad oma kasvuplaanidesse regulaarseid turu-uuringuid, kaks korda kiiremini kui teised ettevõtted. Hinge Marketingi meeskond soovitab seda uuringut läbi viia vähemalt kord kvartalis, kuigi kui teil on ressursse sagedamini uurimi, ei tee see tõenäoliselt haiget.

Kui olete oma vaatajaskonna klientide või klientide kohta rohkem teada saanud, saate kasutada nende eelistusi ja vajadusi, et teavitada oma tootearenduse ja optimeerimise valikuid. Näiteks kui teil on tantsustuudio, võiksite sihtida tuhandeaastaseid naisi või vanemaid, kelle lapsed on tantsust huvitatud. Kui aga teie turu-uuring paljastab vanema rahvahulga, kes on tantsutundidest huvitatud, oleks mõistlik pakkuda tunde ka vanematele inimestele. Tulemu võib olla orgaaniline kasv.

Järgige alateenitud nišše

Jätkates ülaltoodud tantsustuudio näitega, kui keskendute oma teenustele avastatud vanemale rahvahulgale, võite olla ainulaadses olukorras, et näha oma tulude kasvu. Kuna orgaaniline kasv sõltub suuresti uute klientide leidmisest, võib laienemine nišiteenustele, näiteks vanematele rahvatantsutundidele, eristada teid kohalikest konkurentidest. Kuna on tõenäoline, et vähesed (kui üldse) teie piirkonna tantsustuudiod pakuvad neid tunde, võib sellele nišile keskendumine suunata rohkem inimesi – ja raha – teie teele.

Kinnitage oma kvalifikatsioon kindlalt

Kui teil on raskusi uute klientide leidmisega, võite neid leida, näidates, et teie ettevõte on nende vajaduste rahuldami kõige paremini kvalifitseeritud. Põhjalik sisuturunduse strateegia võib selle eesmärgi saavutada – mida rohkem su ettevõte mingil teemal blogisid postitab, seda rohkem nähakse teda selle valdkonna eksperdina. Navigeerimiskavatsusega otsivad müügivihjed võivad teie ajaveebidesse komistada ja neile teadmata sattuda teie müügilehtri algusesse. Seejärel saate oma uusi müügivihjeid kasvatada ja loodetavasti neid klientidena kindlustada – ja iga kord, kui seda teete, teie ettevõte kasvab.

Viimased mõtted

Orgaaniline kasv ei ole salapärane. Lähenege seda tüüpi sisemisele kasvule põhjalikult uuritud ja süstemaatiliselt. Tutvuge oma tööstusega, et teha kindlaks, mida teie konkurendid teevad, mis töötab ja mis ei tööta, on suurepärane esimene samm. Te ei pea jalgratast uuesti leiutama ega pimesi komistama strateegiates, mis on keerulised või ei too tulemusi. Järjepidevus ja uuringud võivad aidata ettevõtjal saavutada orgaanilise kasvu eesmärke.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga