Kui soovite alustada ettevõtet, alustage siit

Palo Alto Software’is olen ümbritsetud ettevõtjatest.

Meie LivePlan kliendid on ettevõtjad, meie asutaja ja töötajad on juhtinud ja müünud ​​ettevõtteid, Bplansi lugejad on ambitsioonikad ettevõtjad (või tegelikud ettevõtjad) ja kuna müün oma käsitsi valmistatud ehteid, meeldib mulle mõelda, et mul on tiitlile väga väike pretensioon.

Sellegipoolest on ikka veel palju meid, kaasa arvatud mina, kes ei tunne end valmis astuma sammu ja alustama täiskohaga ettevõtet ning see ei tulene sellest, et soovides juurde.

Enamasti on see tingitud enesekindluse puudumisest.

Ja see enesekindluse puudumine tuleneb teabe puudumisest, teave, mis meie arvates annab meile tõuke, et “mine võta need kinni!”

Bplansi tegevtoimetajana on mul olnud õnn õppida äriteavet meie jagatud sisu kaudu; läbi intervjuud LivePlani klientidega ja teised ettevõtete omanikud; ja tänu suurepärasele mitteametlikule juhendamisele inimestele, kes meeldivad Tim Berry, Noah Parsons, ja ülejäänud Palo Alto Software’i juhtkond.

Tänu nendele paljudele õppetundidele ja mõnele praktilisele praktikale (mis veel on Startup Weekend jaoks?), olen suutnud koostada loendi tasuta veebikursustest, videotest, veebiseminaridest ja muudest kasulikest ressurssidest, mis peaksid andma teile kindlustunde, et alustada ja alustada.

Kuulake, kuidas Peter ja Jonathan arutlevad koomiksimaailmas käivitusprotsessi üle Bplani ametliku taskuhäälingusaate The Bcast kolmandas osas:

Neid läbi töötades pidage meeles, et ennekõike peate kõigepealt uskuma endasse ja teadma, et pool igaühe edust tuleneb sellest, et nad lihtsalt pidasid vastu.

Kui midagi ei tea, siis küsi. Kui ebaõnnestute, proovige uuesti.

Ignoreeri hääli, mis ütlevad, et sa ei saa seda teha, ning võimenda end teadmiste ja enesekindlusega, mis ütleb: „Jah, sa tõesti suudad”.

Asjad, mida pead teadma enne ettevõtte asutamist:

1. Tunne ennast, tunne oma nägemust

„…see, milline äri teile sobib, ei sõltu mitte turust ega sellest, mis on kuum, vaid sellest, kes te olete. Nii et vaadake peeglisse.” – Tim Berry

Parim viis alustada on alustada iseenda tundmaõppimisest.

Milles sa hea oled ja mida sulle teha meeldib? Mida teeksite, kui raha poleks takistu? Mida sa teed, mis teeb sind õnnelikuks, lihtsalt sellepärast, et teed seda?

Unustage hetkeks logistika ja keskenduge küsimuste esitamisele, mis aitavad teil oma kirge leida. TEDx on ideaalne koht alustami, eriti kui olete väsinud üldise sisu lugemisest:

 1. Kuidas õppida kõike – Josh Kauffman
 2. Kuidas teada saada oma elu eesmärk viie minutiga – Adam Leipzig
 3. Kuidas leida oma kirg ja sisemine võrratus – Eugene Hennie
 4. Jätkake oma kirge – Jeff Sheets

Väike sisekaemus ei tee ka paha.

2. Alusta oma äriidee läbitöötamist

Tehke oma uurimistööd ja kinnitage oma ideed:

Tõenäoliselt kavatsete seda teha samal ajal, kui kirjutate oma äriplaani.

Seetõttu soovitame tungivalt alustada tähega a ühe lehekülje kõrgus esiteks. See on äriplaani lahja formaat – formaat, mis võimaldab teil käivitusfaasis edenedes kõige kiiremini kohaneda. Veelgi olulisem on see, et see võimaldab teil ideedega enne alustamist mängida.

Selle jaotise läbimisel peate silmas pidama või välja mõtlema järgmisi põhiasju:

 • Teie ettevõtte identiteet
 • Probleem, mida lahendate
 • Teie lahendus probleemile (teie toode või teenus)
 • Teie klient
 • Võistlus
 • Müügikanalid, mida kasutate oma sihtklientideni jõudmi
 • Teie turundustegevus
 • Sinu meeskond
 • Teie ärimudel (või kuidas te raha teenite)
 • Verstapostid
 • Partnerid ja ressursid

Hea veebikursus juhendab teid nende sammude kaudu. See hõlmab kõike alates tegevuse läbiviimisest turu- ja tööstusuuringud ja oma äriidee kinnitamine, otse aidates teil täpsustada oma missiooni või visiooni.

Seal on palju suurepäraseid taskuhäälingusaateid, millest õppida.

Üldised ärikursused, mis aitavad teil oma ideed uurida ja kinnitada:

Mõned parimad kursused, millega oleme kokku puutunud, on tegelikult taskuhäälingusaated.

Meil on ulatuslik nimekiri head äripodcastid siin, nii et kui see on teie õppimisstiil, minge nautima oma heli. Siin on mõned minu lemmikud:

Podcasti käivitamine

Mis puutub taskuhäälingusaadetesse ja käivitamise kiirkursustesse, siis see Alex Blumbergi kursus on tõesti parim. Alex on sündinud jutuvestja ja juhatab teid läbi mõnikord häguste vete, millega saate kokku puutuda, kui viite oma äri ideest loomiseni.

Kuidas luua startup

Kui teile taskuhäälingusaated ei meeldi, on see sariettevõtja Steve Blanki omatempoline videokursus teie jaoks. See on üles ehitatud mudelile, mille poolest Steve on kuulsaks saanud – kliendiarendusprotsess. Tegelikult on isegi a treiler mis aitab teil otsustada, kas alustada või mitte!

Bcast

Ükski nimekiri poleks täielik ilma meie enda taskuhäälinguta. Kui eelistate õppimisel lõbusat ja informatiivset lähenemist, on see hea koht alustami. Bcastis arutame turunduse, müügi ja ettevõtluse uusimaid suundumusi. Intervjueerime regulaarselt ka ärieksperte, et aidata teil sellest maksimumi võtta. Pidage seda ebapiisavaks viisiks oma ettevõtte käivitamise ja kasvatamise kohta õppimi.

Kui taskuhäälingusaated seda teie eest ei tee:

Olen praktiline õppija, mitte “kuulaja” ja õppimi pean ma tegelikult välja tulema ja asju tegema. Võib-olla olete samamoodi.

Kui see nii on, soovitan tungivalt osaleda sellistel üritustel nagu Startup Weekend (kuigi see on palju rohkem tehnoloogiakeskne) ja muud kogukonnaga seotud sündmused. Kontrollige Eventbrite ja Kokku saama et saada lisateavet selle kohta, mis teie piirkonnas on saadaval. Võite küsida ka oma kohalikust kaubanduskojast.

Midagi muud, mis on mul aastate jooksul aidanud mõista põhilisi ärikontseptsioone, on katse alustada oma väikest kõrvalettevõtet ehete valmistamisega.

Olen esimene, kes tunnistab, et see pole tegelikult kunagi ära võetud – peamiselt seetõttu, et olen palju rohkem huvitatud uute asjade proovimisest kui sama vana toote loomisest, mis tegelikult müüb (igav!), kuid see on mulle selle kohta kohutavalt palju õpetanud. turu-uuringute tegemine (see ebaõnnestus mul), turundus (õppisin seda ja nüüd teen seda “tööna”) ja sihikindlus.

Niisiis:

Proovige välja tulla ja inimestega rääkida. Ausalt küsides, mida inimesed teie ideest arvavad ja mida nad tahavad, on parim viis aru saada, kas olete tabanud midagi, mis töötab.

Seda teeb meie COO Noah Parsons ütleb meile regulaarselt, ja see on täpne nõuanne, mille Joe Marushack, RAINi käivitusjuht ja tegevdirektor Eugene meile 2014. aasta Startup Weekendil andis.

Samuti võite leida mentori, kes teid protsessis aitab. Meil on suurepärane juhend selle kohta, kuidas seda teha.

Proovige ka selliseid tööriistu nagu Survey Monkey. Nad lubavad teil seda teha turu-uuringuid hõlpsalt läbi viia see peaks aitama teil oma ideed kinnitada. Lisaks on mõned suurepärased turu-uuringu tööriistad:

Lahku

Mõnikord on oluline jagada näiliselt tohutu äri alustamise ülesanne väiksemateks komponentideks.

On palju raamatuid, mis seda hästi teevad – kuigi sageli on see väga pikk – ja mõned head veebipõhised kontrollnimekirjad, mis seda ka teevad.

Kuna oleme Bplansis juba palju head sisu loonud, oleme loonud meie enda käivitamise kontrollnimekiri. See sisaldab kõike, millele peate mõtlema, alates idee väljamõtlemisest kuni poe avamiseni.

Oma mõtete äriplaani vormistamine tasub end ära.

3. Pange oma idee paberile ja kirjutage oma äriplaan

Alustami ei pea te oma äriplaani olema “kivisse raiutud” (oi, kui arhailine), kuid millegi olemasolu aitab teil keskenduda ja hiljem raha otsida.

Samuti tasub teada, et juba “äri planeerimine” muudab teid edukamaks. Ilma naljata, tegime uurimistööd.

Üldiselt soovitame a “lahje plaan” vanamoodsa 40-leheküljelise äriplaani asemel. Lisateavet selle kohta, kuidas see välja näeb, leiate meie artiklist äriplaani kirjutamine tunniga.

See tähendab, et kui soovite ikkagi luua a täispikk äriplaan, Lisateavet selle tegemise kohta leiate siit Bplansist. Lisaks on neid sadu tasuta äriplaanide näidised läbi vaadata, kui ideedest napib.

Kui selle kõige lugemine tundub lihtsalt liiga palju tööna, võite kasutada Rakendus LivePlan kaardistada nii oma säästliku plaani (või üheleheküljelise sammu, nagu me seda nimetame) kui ka täispika äriplaani. Meie isejuhitav tööriist aitab teil ka prognoosida finants- ja hallata oma ärimõõdikuid kui olete valmis.

Oleme nii kindlad, et teile see tarkvara meeldib ja näete, kui väärtuslik on see teie ettevõtte haldamisel hoida. Pakume isegi 35-päevast raha tagasi garantii.

4. Õppige oma ettevõtte seaduslikuks muutmise läbi ja lõhki

Nüüd on teie idee liikuma pandud ja on aeg hakata bürokraatiat vähendama.

Sa tahad registreerige oma ärinimi, esitama ettevõtte maksu ID, valida ettevõtte struktuur, ja veenduge, et teil on kõik paberid korras.

Soovitame tungivalt rääkida advokaadiga selle faasi alguses. Nad aitavad teil välja selgitada, milline ärilitsentsid ja load peate taotlema, samuti aitama teil mõista muid õigusvaldkondi, näiteks seda, kas teil on vaja taotleda või mitte kaubamärgi-, autoriõiguse- või patendikaitse.

Nolo ja LegalZoom on kaks suurepärast ressurssi, mis sisaldavad teavet kõige seadusliku kohta. Lisaks suurepärastele tasuta nõuannetele, mida nende saitidelt leiate, pakuvad nad ka selliseid teenuseid nagu juriidiline ja maksunõustamine, küsimustikku, mis aitab teil välja selgitada millist tüüpi ettevõtte peaksite moodustama, küsimustik, mis teid abistab valida endale sobiv kaitsetüüp, a hulk vabasid vorme, advokaadi kataloog, ja palju muud.

Vaadake Ryan Robertsi suurepärast nimekirja 25 Startup Law Resources. See on eriti hea, kui olete huvitatud riskikapitali rahastamisest ja ingliinvesteeringutest.

Mida edasi teha

Teie ettevõtte järgmised etapid hõlmavad rahastuse saamist (jah, meil on selleks juhend), teie ettevõtte turundamine ja poe avamine.

Kui soovite ettevõtte asutamise kohta rohkem teada saada, vaadake üle Bplansi käivitamise kontrollnimekiri. Saate ka ise versiooni välja printida, kui kerite selle lehe lõppu.

Kui otsite mõnda kursust, andke meile sellest teada. Anname endast parima, et suunata teid parima materjali poole, isegi kui see pole meie oma!

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga