Kuidas ja millal vormi 8832 esitada

5. Määrake olemi tüüp

6. küsimuses saate valida, kuidas soovite oma ettevõtet äriarvestuse jaoks klassifitseerida. Kui teie LLC asub USA-s, valige lahter A, et klassifitseerida oma LLC ettevõtteks C, lahter B seltsingu jaoks või lahter C üksikettevõtjaks.

Kui teie LLC asub teises riigis, valige kast D, et nimetada see ettevõtteks, lahter E seltsingu jaoks või lahter F füüsilisest isikust ettevõtjana. Sel juhul peate täitma ka küsimuse 7, kuid kui teie LLC asub USA-s, võite küsimuse 7 vahele jätta.

6. Pöörake tähelepanu valimiskuupäevale

Küsimuses 8 määrate kuu, kuupäeva ja aasta, millal soovite uue maksuklassifikatsiooni jõustuda. See kast tõstab esile küsimuse, millal esitada vorm 8832. Kuupäev, mille taotlete uue liigituse alustami, peab olema üks:

 • Kõige rohkem 75 päeva enne vormi esitamise kuupäeva või
 • 12 kuud pärast vormi esitamise kuupäeva

Kui soovite, et teie uus klassifikatsioon jõustuks selle vormi esitamise hetkel, võite 8. küsimuse tühjaks jätta. Võite küsida ka klassifitseerimise alguskuupäeva rohkem kui 75 päeva enne esitamise kuupäeva, kuid see nõuab lisatööd,

7. Esitage oma kontaktandmed

Määratud kontaktisiku nime ja ametinimetuse ning telefoninumbri sisestami kasutage kahte viimast ala, mis on tähistatud numbritega 9 ja 10.

8. Nõusoleku ja allkirjastamise vorm

Selles jaotises peate koguma allkirju järgmistelt inimestelt:

 • Iga isik, kes on vormi 8832 esitamise ajal teie ettevõtte omanik
 • Soovi korral vähemalt üks teie LLC ametnik, omanik või liige, kellele olete volitanud maksuvalimisi korraldama

Paljudel juhtudel on nende allkirjade kogumine teie viimane samm, kuid mitte alati. Kui soovite, et teie uus maksude klassifitseerimine algaks rohkem kui 75 päeva enne vormi 8832 esitamist, peate täitma ka II osa.

9. Vajadusel täitke vormi 8832 II osa

Vormi 8832 II osas võite taotleda, et IRS annaks teie uue maksuklassifikatsiooni rohkem kui 75 päeva enne faili esitamise kuupäeva. Seda nimetatakse hiliste valimiste leevendami. Kvalifitseerumi peate täitma neli tingimust:

 1. Kui esitasite esimest korda vormi 8832, lükati teie taotlus tagasi, kuna esitasite taotluse hilja.
 2. Kas aasta föderaalse maksu esitamise tähtaeg ei ole veel möödas või te pole kunagi varem maksudeklaratsiooni tähtaega jätnud.
 3. Kuupäev, mil soovite oma uue klassifikatsiooni kehtima hakkamist, on kõige rohkem kolm aastat ja 75 päeva enne vormi 8832 esitamist.
 4. Teil on vormi esitamise viivitami mõistlik põhjus.

Vormi 8832 hilinenud valimiste leevendamise mõistlikud näited hõlmavad peamiselt kahte sündmuste kategooriat:

 • Teie LLC ei suutnud vormi 8832 õigeaegselt esitada
 • Teie raamatupidaja või muu maksuspetsialist ei esitanud vormi 8832 õigeaegselt

IRS ei pea ammendavat loendit vormi 8832 hilinenud valimiste leevendamise mõistlike põhjuste näidetest, kuid võib kindlalt eeldada, et väljaspool neid kahte kategooriat võib teil olla vaja erilisi põhjendusi, et teie hilinenud abitaotlus kinnitataks.

Kas ma pean muutma oma tööandja identifitseerimisnumbrit, kui muudan oma maksuklassi?

Jah. Pärast klassifikatsiooni muutmise kinnitamist peate taotlema uue EIN-i. Lugege, kuidas oma EIN-i muuta SmartBizi väikeettevõtete ajaveebis: Uus töötaja paberimajandus: olulised vormid ja sammud.

Kui kaua võtab aega IRS-i vormi 8832 täitmine?

Vorm 8832 täidetakse kiiresti. Vorm on ainult kolm lehekülge pikk ja võib-olla ei pea te kogu vormi täitma. Vormi 8832 täitmi kulub tõenäoliselt kõige rohkem 10 minutit. Allkirjade hankimine võib võtta kauem aega, sõltuvalt sellest, kui kaua kulub allkirjade kogumi, kuigi elektroonilise allkirja rakendused võivad seda protsessi kiirendada.

II osa täitmine võib võtta veel 10 minutit, kuna selleks peate üksikasjalikult selgitama, miks te taotlete hiliste valimiste leevendust. Otsus muuta oma maksuklassifikatsiooni võib olla kuude pikkune kaalutlus.

Millal peaksin vormi 8832 esitama?

Tehniliselt ei ole vormi 8832 esitami tähtaega ja vastus sellele küsimusele on lõppkokkuvõttes ettevõtteti erinev. Nagu selles ajaveebis varem mainitud, võib uus maksuklassifikatsioon jõustuda hiljemalt 75 päeva enne vormi esitamise kuupäeva või 12 kuud pärast vormi esitamise kuupäeva.

Vormi 8832 plussid ja miinused

Kui kasutate oma LLC korporatsiooniks klassifitseerimi vormi 8832, võib teile kasulik olla järgmine:

 • FIE maksud puuduvad. Kui liigitate oma LLC ettevõtteks, siis olete selle ettevõtte palgal. Seega ei ole te füüsilisest isikust ettevõtja ega pea maksma füüsilisest isikust ettevõtja makse.
 • Tööhõive- ja aktsiisid. LLC võib endiselt vastutada föderaalse tööhõive ja aktsiisimaksude eest. Ettevõtteid maksustatakse nende maksukategooriate puhul tavaliselt madalamate määradega kui üksikettevõtjaid või seltsinguid.

Puuduste hulka kuuluvad:

 • Läbiv maksustamine puudub. Füüsilisest isikust ettevõtja või seltsinguna kantakse kõik maksud, mida teie LLC tasuma peab, teile. Tulge maksustamise aeg, seega peate esitama maksudeklaratsiooni ainult enda kohta. Kui teie LLC-d maksustatakse ettevõttena, peate koostama maksudeklaratsioonid nii enda kui ka oma ettevõtte kohta.
 • Topeltmaksustamine. Samamoodi, kui teil on ettevõttena klassifitseeritud LLC, võib teil tekkida topeltmaksustamine. Võite maksta makse nii oma LLC sissetulekult kui ka oma LLC-lt makstavalt tulult. Mõne LLC omaniku jaoks võib topeltmaksustamise koorem kaaluda üles FIE maksude tasumata jätmise säästu.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga