Kuidas käivitada 401K minu väikeettevõtte jaoks 7 sammuga

Milliseid samme on vaja väikeettevõtte 401K käivitami?

1. Tehke kindlaks, mis on teie ettevõtte eesmärk 401K plaani koostamisel

Teie põhjendus, miks te oma 401K plaani seadistate, määrab, kuidas soovite oma 401K plaani seadistada. 401K plaani eesmärgi saavutamine annab teile selge fookuse ja suuna, et te ei kalduks rajalt kõrvale, mis oleks aja ja ressursside raiskamine.

Nüüd, kui teate, mis on teie eesmärk ja olete oma eesmärgi seadnud, saate määrata, millist tüüpi 401K plaani soovite pakkuda.

2. Koostage plaan ja kaaluge selliseid üksikasju nagu:

 • Mis tüüpi sissemakseid on vaja?
 • Kuidas määratakse sobivus?
 • Kuidas jagatakse raha töötaja töölt lahkumisel?
 • Kas teie ettevõte lubab laenu anda töötaja 401K plaani alusel?

3. Enne 401K pakkuja valimist esitage mitu küsimust

Enne ettevõtte valimist, kellega oma 401K seadistada, otsige üles mitu potentsiaalset pakkujat ja esitage neile järgmised küsimused.

 • Kuidas investeerite raha meie kontodele? Hea 401 000 konto sisaldab suurt hulka varasid. See tähendab, et soovite, et kogu raha, mille panite oma 401K-sse, läheks aktsiatele, võlakirjadele, investeerimisfondidele ja indeksifondidele. Väheste investeerimisvõimalustega 401K plaan võib piirata teie investeeringute kasvu kiirust ja maandada ebaõigesti investeerimisega kaasnevaid riske.
 • Milliseid tasusid te küsite? 401K-ga kaasnevad sageli haldus-, arvestus-, investeerimis- ja muu tasud – võite isegi kohata tüütuid varjatud tasusid. Veendumaks, et te ei kaota oma hoiustest liiga palju, küsige kõigilt potentsiaalsetelt 401K pakkujatelt nende tasude kohta eelnevalt teavet.
 • Kuidas plaani haldamine toimib? Kuna jälgite kõigi oma töötajate pensionikontosid, vastutate plaani haldamise eest. Teatud plaanide puhul on administreerimine peaaegu täielikult vaba, kuid teiste puhul on teil teatud ülesanded, millega regulaarselt tegeleda. Küsige kõigilt potentsiaalsetelt pakkujatelt, mida peaksite ootama.

4 . Leia õiged partnerid/rekordipidajad

Registripidaja – Kirjepidaja teeb täpselt seda. Nad jälgivad kogu teie 401K plaaniga seotud teavet, näiteks registreeritud isikut ja sellega seotud raha. 2019. aasta parimad rekordipidajad The Balance’i andmetel on:

 • Charles Schwab
 • Töötaja usaldusisik
 • Paychex
 • ADP
 • Eesrind
 • T.Rowe Price
 • Fidelity Investeeringud
 • Ameerika fondid

Palgaarvestussüsteem – Teie palgasüsteem peaks töötama koos teie registripidajaga tagamaks, et töötajate palk jaotatakse õigesti nende 401K plaanile.

Kolmanda osapoole administraatorid (TPA) – TPA tegeleb teie 401K plaaniga seotud haldusülesannetega, nagu iga-aastased vormid, dokumendid ja palju muud. Sõltuvalt registripidajast ei pruugi te TPA-d vajada, kuna mõnikord pakuvad nad neid teenuseid.

401 000 nõustajat – Forusall.com andmetel aitab nõustaja teie ettevõtte jaoks 401K plaani koostamist lihtsamaks muuta. Nad saavad vastata teie ja teie töötajate küsimustele plaaniga seotud küsimustes. Nõustaja võib võtta ka TPA kohustusi. Nõustaja on hea ka seetõttu, et nemad võivad võtta teie investeeringute eest juriidilise vastutuse. Samuti aitavad need luua ja jälgida teie investeeringuid, näiteks investeerimisfonde.

5. Nimetage oma 401K plaani usaldusisik

Kui olete oma 401K plaani jaoks partnerid leidnud, pole te plaani koostamisega veel päris valmis. Samuti peate oma ettevõttes määrama kellegi, kes jälgib kõiki plaani varasid ja hoiab teid nende kasvu või kahanemisega kursis. See inimene on teie 401K-plaani usaldusisik.

6. Kontrollige veelkord, et teie palgaarvestusest arvatakse tõepoolest maha töötajate sissemaksed

Üks asi on leida palgasüsteem, mis suudab teie töötajate 401 000 sissemakse nende palgast maha arvata. Teine asi on tagada, et mahaarvamisi tehakse. Pöörduge oma palgaarvestustarkvara pakkuja poole ja veenduge, et olete oma mahaarvamised õigesti seadistanud. Võtke aega, et automatiseerida oma tööandja makseid, kui lubate ka need.

7. Tutvustage ametlikult oma lõplikku 401K plaani

Kui kõik ülaltoodud sammud on lõpule viidud, võite lugeda oma 401K plaani lõplikuks ja konkreet. Siiski on teil veel üks viimane samm astuda: veenduge, et teie töötajad teaksid teie plaanist.

Plaani üksikasjade tõhusaks edastami meeskonnale saatke e-kiri, mis sisaldab järgmist teavet.

 • Millised töötajad saavad panustada
 • Millal registreerimine algab ja kuidas töötajad saavad registreeruda
 • Kui palju, kui üldse, te tööandja-matšite
 • 401K põhitõed, nagu sissemaksete limiidid, isiklikud maksusoodustused, väljamaksed, tasud ja õiguste loomine (protsess, mille käigus tööandja sissemaksed muutuvad ametlikult töötaja rahaks)

Kas teie ettevõte peab tegema mittediskrimineerimise testi?

Kui otsustate kasutada traditsioonilist 401K või Roth 401K plaani, peate seda tüüpi testid läbi viima. Viiakse läbi mittediskrimineerimise test, et veenduda, et mis tahes sissemaksed ei too kasu ainult omanikele või kõrgelt tasustatud töötajatele. Läbiviidud teste nimetatakse tegelikuks edasilükkamise protsendiks (ADP) ja tegelikuks panuse protsendiks (ACP). Seda kasutatakse kõrgelt tasustatud töötajate ja mittetasustatavate töötajate töötasude edasilükkamise võrdlemi.

Need testid tuleb läbi viia igal aastal, kuid mõnele ettevõttele meeldib neid teha aastaringselt. Kui teie ettevõte juhtub testi läbi kukkuma, on mitu võimalust vigade parandami, et teie ettevõte läbiks. Üks populaarsemaid meetodeid on korrigeerivate jaotuste tegemine. See on siis, kui ettevõte maksab HCE-dele oma sissemaksed tagasi, kuni need läbivad.

Otsuse tegemine oma töötajatele pensioniplaani pakkumi on suur otsus. Väikeettevõtete omanikele mõeldud 401K plaani koostami vajalikud sammud võivad võtta aega. Siiski on see väga kasulik. Kui koostate oma töötajatele 401 000 plaani, tunnevad nad end väärtustatuna, mis suurendab tootlikkust. Samuti on palju maksusoodustusi, eriti väikeettevõtetele. Kui olete kindlaks määranud 401K plaani loomise eesmärgi, saate järgida oma plaani koostami vajalikke samme. Kui tagate oma plaani koostamisel õiged partnerid, säästate palju aega ja raha.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga