Kuidas leida positiivse rahavooga mitmepereelamuid

Mitmepereelamusse investeerimine võib olla suurepärane võimalus kinnisvaraga raha teenida. Olgu selleks siis dupleks, tripleks või fourplex, seda tüüpi kinnisvara võib aidata teil saavutada järjepidevat tuluvoogu ja isegi saavutada rahalist sõltumatust. See aga ei tähenda, et võite lihtsalt leppida mis tahes müüdava mitmepereelamuga. Peate kindlasti leidma sellise, mis lubab positiivset rahavoogu. Positiivne rahavoog tähendab raha jäämist kasumiks pärast kõigi kinnisvarakulude tasumist, kasutades kogutud üüri.

Niisiis, kuidas leida müügiks positiivse rahavooga mitmepereelamuid? Seda näitame teile selles artiklis. Jätkake lugemist, et saada teada kõik sellega seotud sammud ja kõik vajalikud kinnisvarainvesteeringute otsimise tööriistad.

1. Leidke mitmepere üürimiseks hea kinnisvaraturg

Enne kui saate isegi hakata otsima positiivse rahavooga mitmepereelamuid, peate esmalt tegema mõned uuringud, et leida hea kinnisvaraturg mitmepereelamute ostmiseks. Kuigi teil võib olla mugavam osta kinnisvarainvesteeringut oma kohalikult eluasemeturult, on võimalik, et teie elukoht ei ole parim mitme pere turg. Seega leidke aega erinevate turgude uurimiseks, olenemata nende lähedusest.

Mis teeb aga hea mitme pere turu? Noh, parimatel mitme pere turgudel on tavaliselt mitmeid ühiseid omadusi. Esiteks taskukohasus. Positiivse rahavooga mitmepereelamuid on kõrgete kuludega turul peaaegu võimatu leida, peamiselt kallite kodude ostmisega kaasnevate kõrgemate hüpoteeklaenumaksete tõttu. Seega, kui soovite leida positiivse rahavooga mitmepereelamuid, peaksite otsima taskukohaste kinnisvarahindadega turgu, kuna see vähendab teie hüpoteeklaenu makseid.

Teine omadus, mis parimatel kinnisvaraturgudel on ühine, on nõudlus mitmepereelamute järele. Lõppude lõpuks soovite oma mitmepereelamule üürnikke, et saaksite tagada püsiva üüritulu ja katta oma kulud. Seetõttu peaksite otsima turgu, kus mitmepereelamud on kõige nõutumad.

2. Tehke kindlaks parim naabruskond

Kui olete oma eluasemeturu välja valinud, peate leidma naabruskonna, mis pakub parimaid võimalusi rahavoogudesse investeerimiseks. Tegelikult ei ole kõik linnaosad head kinnisvarainvesteeringute asukohta. Kinnisvarahinnad ja renditulu on naabruskonnati erinevad, samuti on üürikinnisvara rahavoog erinev. Seega tuleb positiivse rahavooga mitmepereelamute leidmiseks teha naabruskonna analüüs kogu linna piirkondades ja selgitada välja parim naabruskond rahavoo investeeringuteks.

Kuidas teha naabruskonna analüüsi kiiresti ja tõhusalt? Kasutage Mashvisori soojuskaardi analüüsi tööriista. See on kinnisvarainvestori parim sõber positiivse rahavooga mitmepereelamute leidmisel. Peate lihtsalt sisestama soovitud linna nime ja saate ülevaate kõigist sealsetest linnaosadest. Kui klõpsate nupul „Uuri andmeid”, näete erinevaid filtreid, mis pärast valimist tõstavad linnaosad esile erinevate värvidega, sõltuvalt nende investeerimispotentsiaalist. Kasutades erinevaid teile saadaolevaid filtreid, saate seejärel analüüsida linna naabruskondi järgmiste mõõdikute alusel.

 • Börsi hind
 • Traditsiooniline ja Airbnb üüritulu
 • Traditsiooniline ja Airbnb Cash on Cash Return
 • Airbnb täituvus

Et leida naabruskondi, kust leiate positiivse rahavooga mitmepereelamud, mängige ringi filtritega, et näha, millised piirkonnad kaardil on kõrgel kohal (rohelisega esile tõstetud) ja millised madalad (punasega esile tõstetud). Kui registreerute Mashvisoriga ekspertplaani saamiseks, saate määrata ka mitme pere kinnisvara otsingufiltri. Nii näete soojuskaardil ainult müügis olevaid mitmepereelamuid. Soovite leida müüdava mitmepereelamuga piirkonda, kus on suhteliselt madal noteerimishind ja kõrge üüritulu, täituvus ja sularaha tagastamine. See kombinatsioon viitab positiivse rahavooga mitmepereelamutele.

3. Kitsendage kinnisvarainvesteeringuid

Siinkohal olete leidnud hea naabruse rahavoogude investeeringuteks, kus võib-olla on müügilolev kümneid kinnisvarainvesteeringuid. Nüüd on teie kui kinnisvarainvestori ülesanne kitsendada kinnisvarad nendele, mis sobivad teie kinnisvaratüübiga (st mitmeperekinnisvara), teie eelarvega ja muude oluliste kriteeriumidega. Selleks saad kasutada Mashvisori üürikinnisvara leidmise tööriista.

See tööriist leiab teie otsingukriteeriumide alusel teie valitud asukohas kõrge ROI-ga kinnisvarainvesteeringuid. Kõik, mida pead tegema, on määrata oma otsingukriteeriumid, kasutades erinevaid saadaolevaid filtreid. Need filtrid hõlmavad järgmist:

 • Omandi tüüp: Vaikimisi näitab Mashvisor teile kõiki teie valitud asukohas leiduvaid kinnisvarainvesteeringuid, alates korteritest kuni ridaelamute ja ühepereelamuteni. Asjade kitsendamiseks seadke filter ainult mitmepereelamutele.
 • Eelarve: määrake oma eelarve vahemik, et kinnisvarainvesteeringute otsing piires hoida. Tööriist filtreerib välja kõik mitmepereelamud, mis on teie sihthinnast liiga kõrged.
 • Üüristrateegia: valige üüristrateegia, mida soovite pärast mitmepereelamu ostmist kasutusele võtta: traditsiooniline (pikaajaline) rentimine või Airbnb (lühiajaline) rentimine.
 • Magamistoad ja vannitoad: määrake magamistubade ja vannitubade arv, mida soovite oma mitmepereelamusse paigutada.

Kui olete kõik need filtrid määranud, kuvab üürikinnisvara leidja teie kriteeriumidele vastavate kõige paremini toimivate mitmepere kinnisvarainvesteeringute loendi.

4. Analüüsige kinnisvarainvesteeringuid

Teie kinnisvaraotsing pole veel lõppenud. Paljude teie kriteeriumidele vastavate mitmepereelamute leidmine ei garanteeri, et saate kinnisvarasse positiivse rahavoo investeeringu. Peate siiski tegema mitme pere rahavoogude analüüsi, et leida kõige suurema kasumipotentsiaaliga kinnisvara. Ja selle analüüsi tegemiseks vajate veel üht Mashvisori tööriista: mitme pere investeeringute kalkulaatorit.

Mitme pere investeeringute kalkulaator on ilmselt kõige olulisem tööriist positiivse rahavooga mitmepereelamute leidmiseks. See annab teile kõik numbrid, mida vajate mitme pere kinnisvara tasuvuse hindamiseks. Selle kasutamiseks klõpsake huvipakkuval kinnisvara kirjel ja teid suunatakse otse Mashvisori kalkulaatorisse. Valige oma rahastamisviis (sularaha või hüpoteeklaen) ja kui kasutate laenu, täpsustage oma laenuandmed. Pärast selle teabe sisestamist arvutab kalkulaator kohaliku eluasemeturu ajalooliste ja prognoositavate andmete põhjal järgmised väärtused:

 • Üürikulud: Kalkulaator annab täpsed hinnangud kõigi igakuiste üürikulude kohta, mis on seotud mitme pere kinnisvara ostmise ja väljaüürimisega, olgu see siis traditsioonilise üürimise või Airbnb üürimise korral. Kõik need väärtused on kohandatavad, mis tähendab, et saate neid kohandada nii, et see sobiks analüüsiga teie konkreetse olukorraga.
 • Üüritulu: Investeeringukalkulaator annab ka täpse prognoosi igakuise üüritulu kohta, mida mitme pere kodu oodatakse nii pikaajalise üürimise kui ka lühiajalise üürimise korral. Ka siin saab rendimäära kohandada, kui arvate, et teil on parem hinnang.
 • Rahavool: Kalkulaator arvutab välja üürikinnisvara rahavoo, lahutades üüritulust rendikulud. Siit saate teada, kas teie sihtobjekt on rahavoo mõttes hea investeering. Pidage meeles, et parimad rahavooinvesteeringud on positiivse rahavooga omadused.
 • Investeeringutasuvus: Lõpuks annab kalkulaator hinnangu tulumäära kohta, mida võite mitmepereelamult oodata. Selle arvutatavad ROI mõõdikud hõlmavad traditsioonilist ja Airbnb sularaha tagastamist, traditsioonilist ja Airbnb piirmäära ning traditsioonilist ja Airbnb täituvust.

Seejärel saate selle analüüsi saada teiste müüdavate mitmepereelamute kohta ja lõpuks otsustada, millisel neist on parim kasumipotentsiaal.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga