Kuidas leida rahavooga investeerimisobjekte

Rahavoogu kinnisvarainvesteeringute ostmine on üks parimaid viise kinnisvaraga raha teenimiseks. Kuigi investeerides kallinemine on endiselt elujõuline, positiivne rahavoog on varajasem viis kinnisvaraga raha teenida. See teeb sellest tulusa investeeringu algajatele kinnisvarainvestoritele.

Positiivse rahavooga kinnisvarainvesteeringud toovad rohkem üüritulu kui kogu üürikulu. See tähendab, et iga kuu jääb teile veidi kasumit, mida saate kasutada isiklike vajaduste jaoks või reinvesteerida. Seega, mida suurem on üürikinnisvara rahavoog, seda parem. Kui mõtlete kinnisvarainvesteerimisele, peaksite kaaluma positiivse rahavooga kinnisvara ostmist.

Kuigi rahavooga kinnisvarainvesteeringute ostmine võib olla tulus, võib nende leidmine olla keeruline. Et saaksite teada, kuidas leida rahavooga kinnisvarainvesteeringuid, peate mõistma tegureid, mis toovad positiivse rahavoo, ja samme, mida järgida. Rahavoogu kinnisvarainvesteeringute leidmiseks tehke järgmist.

Kuidas leida rahavooga investeerimisobjekte

1. Leidke hea kinnisvaraturg

Asukoht on kinnisvarainvesteeringute puhul kõige olulisem tegur, kuna see dikteerib enamiku kinnisvarainvesteeringu aspekte, sealhulgas noteerimishind, kulud, üürnike kogum, kinnisvaraseadused, täituvus ja optimaalne üüristrateegia. Kinnisvarainvesteeringu ostmise koht mõjutab teie rahavoo potentsiaali kõige rohkem. Seetõttu on esimese asjana parima rahavoo investeeringu otsimisel leida sobiv asukoht.

Kui vajate positiivse rahavooga kinnisvara jaoks head investeerimiskohta, peate võib-olla uurima isegi neid piirkondi, mis pole teile lähedal. Rahavooga kinnisvarainvesteeringute jaoks on hea asukoht soodsate hindadega müüdavatele kinnisvarainvesteeringutele. See tähendab, et teie hüpoteeklaenu maksed on väiksemad, suurendades seega teie rahavoogu.

Hea asukoht kinnisvarainvesteeringuteks peaks olema ka hea tööturg, madal kuritegevuse tase, hea infrastruktuur, koolid ja muud sotsiaalsed mugavused. Sellised piirkonnad meelitavad sinna elama rohkem inimesi, suurendades seeläbi eluasemenõudlust. Suureneva nõudluse korral on vabade ametikohtade määr madalam. Üürileandjad saavad ka tõsta üürihindu ja teenida rohkem üüritulu.

Parimate kinnisvaraturgude leidmiseks tuleks vaadata ka kinnisvaraandmeid. Mashvisori blogist leiate täpsed linnaandmed, mis aitavad teil teha paremaid investeerimisotsuseid. Saate vaadata rendiandmeid, nagu keskmine renditulu, keskmine Airbnb täituvus ja palju muud. Keskenduge asukohtadele, kus on madal hinna ja üüri suhe ning madalad korduvad kulud, nagu kinnisvaramaksud ja kindlustuskulud.

2. Leidke oma kinnisvaraturul parim naabruskond

Kui olete leidnud potentsiaalselt kasumliku kinnisvaraturu, on järgmiseks sammuks naabruskonna analüüs. Selle analüüsi eesmärk on välja selgitada teie linna parimad piirkonnad rahavoogude investeerimise jaoks. Parim viis naabruskonna analüüsi kiireks ja tõhusaks läbiviimiseks on kasutada Mashvisori soojuskaardi analüüsi tööriista.

Tööriist võimaldab teil otsida parimaid linnaosasid mis tahes USA eluasemeturul järgmiste näitajate alusel:

  • Kinnisvara keskmine hind
  • Airbnb ja traditsiooniliste üüripindade üüritulu
  • Airbnb ja traditsiooniliste üüripindade eest raha tagasi
  • Airbnb täituvus

Rahavoogu kinnisvarainvesteeringute ostmisel peaksite keskenduma suhteliselt kõrge üüritulu ja madalate koduhindadega linnaosadele. Nagu varem mainitud, vähendavad madalad koduhinnad teie hüpoteeklaenu makseid ja suurendavad teie rahavoogu. Ka kõrge täituvus võib viidata sellele, et piirkonnas leidub rahavooga kinnisvara.

3. Kitsendage oma kinnisvarainvesteeringute otsingut

Nüüd, kui olete leidnud tulusa naabruskonna, on aeg leida piirkonnas rahavooga kinnisvarainvesteeringuid, mis vastavad teie kriteeriumidele. Otsustage soovitud kinnisvarainvesteeringu tüüp ja omadused ning hakake otsingut piirama. Oma naabruskonna analüüsist peaks teil olema ülevaade sellest, mis oleks selles piirkonnas kõrge investeeringutasuvus. Mashvisori kinnisvaraotsija abil saate otsida rahavoogudega kinnisvarainvesteeringuid, mis on müüdavad mis tahes USA eluasemeturul, mis vastavad teie eelarvele ja kriteeriumidele.

Seotud: 2020. aasta parima kinnisvarainvesteeringute leidja

4. Viige läbi kinnisvarainvesteeringute analüüs

Nüüdseks peaks teil olema mõned potentsiaalselt positiivse rahavooga kinnisvarainvesteeringud, mis vastavad teie kriteeriumidele. Järgmine samm on iga müüdava kinnisvarainvesteeringu põhjalik analüüs. Mashvisori kinnisvarainvesteeringu rahavoogude kalkulaatoriga saate teada iga kinnisvarainvesteeringu rahavoo ja positiivse rahavoo jaoks optimaalse üüristrateegia. Meie rahavoogude kalkulaator annab teile ka kuvatava rahavooga seotud üüritulu ja igakuised kulud, mida saate lisada või muuta.

Oma kinnisvaraturu analüüsi ja kinnisvarainvesteeringu analüüsi hõlbustamiseks juurdepääsu saamiseks kõikidele Mashvisori tööriistadele, registreeruge kohe tasuta 7-päevaseks prooviperioodiks!

5. Töötage koos kinnisvaramaakleriga

Kui otsite algaja kinnisvarainvestorina positiivse rahavoo sissetulekuga kinnisvara, on soovitatav teha koostööd kinnisvaramaakleriga. Kogenud agent ei aita teil mitte ainult leida õiget kinnisvarainvesteeringut, vaid aitab teil ka pidada läbirääkimisi parima ostuhinna üle. Olles asjatundlikud läbirääkijad, võivad nad noteerimishinda oluliselt langetada. See suurendab veelgi teie potentsiaalset rahavoogu.

Alumine rida

Kuigi rahavooga kinnisvarainvesteeringute leidmine nõuab palju uurimistööd ja teadmisi, on see seda väärt. Kui soovite oma uute tuluobjektidega positiivset rahavoogu teenida, järgige kindlasti neid lihtsaid samme. Positiivse rahavooga üürikinnisvara leidmine pole aga veel lõpp. Peate ikkagi hoidma positiivset rahavoogu. Seda saad teha, leides võimalusi igakuiste kulude vähendamiseks ja/või renditulu suurendamiseks. Näiteks sõeluge üürnikke hoolduskulude vähendamiseks, tagage, et teie üürnikel on hea meel käibe vähendamiseks jne.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga