Kuidas luua ettevõtetele veebisaite

Veebisaitide tähtsus ettevõtetele

Veebisaidi omamine on oluline, kuna see võib teie ettevõttele mitmel viisil kasu tuua, näiteks suurendada teie ettevõtte usaldusväärsust. Stanfordi uuringu kohaselt teatas 75% osalejatest, et nad teevad oma veebisaidi kujunduse põhjal hinnanguid ettevõtte usaldusväärsuse kohta. Kasutajad soovivad, et ettevõtetel oleks veebisait, mis oleks nii visuaalselt atraktiivne kui ka hõlpsasti kasutatav mis tahes seadmes.

Veebisait võib samuti aidata teie ettevõttel klientidega suhteid luua, kuna see on koht, kus kliendid saavad rohkem teada teie ettevõtte loo, missiooni ja väärtuste kohta. Samuti saate luua oma veebisaidile ajaveebi jaotise, et avaldada kaasahaaravat ajaveebisisu, mis näitab teie ettevõtet oma valdkonna või niši mõtteliidrina ja meelitab otsingumootoritest teie veebisaidile veelgi rohkem inimesi.

Teie veebisait võib samuti aidata teil äritegevusel silma peal hoida. Leidke veebisaidi hostimise pakkuja, kes pakub veebisaidi analüüsi. On oluline, et saate jälgida selliseid mõõdikuid nagu veebisaidi liiklus, kasutajate käitumine ja veebimüük, et saaksite kindlaks teha, milliseid muudatusi peaksite oma veebisaidil tegema.

Kuidas veebisaiti luua

Tänu paljudele isetee-ise veebisaitide koostamise tööriistade või palgatud veebisaidi loomise teenuste valikutele on oma ettevõtte jaoks professionaalse välimusega veebisaidi hankimine soodsam ja lihtsam kui kunagi varem. Klientide silmis silma paistva veebisaidi loomi järgige neid samme.

1. Valige oma hostimise pakkuja

Teie ettevõtte veebisaidi arendamise esimene samm on hostiteenuse pakkuja valimine. Majutusteenuse pakkuja on ettevõte, mis haldab Interneti-servereid, mis võimaldab teie veebisaidil Internetis reaalajas käia. Kuigi paljudel veebisaitide koostajatel on hostimisvõimalused, võiksite otsida ettevõtet, mis pakub ainult hostimisteenuseid, kui soovite oma veebisaidi nullist üles ehitada või plaanite palgata kellegi, kes selle teie jaoks koostaks.
Siin on mõned veebisaitide koostajad, keda väikeettevõtete omanikud armastavad:

2. Hankige domeeninimi

Teie domeeninimi on veebiaadress või URL, mis suunab kasutajad teie ettevõtte veebisaidile. Professionaalse välimusega domeeninime valimine võib aidata teil meelitada oma veebisaidile rohkem külastajaid ja luua usaldusväärsust.
Valige domeeninimi, mis on lühike, meeldejääv ja teie ettevõtte jaoks asjakohane. See suurendab teie tõenäosust, et rohkem inimesi mäletab teie veebiaadressi ja külastab teie veebisaiti. Kui see on saadaval, on tavaliselt kõige parem valida domeen, mis sisaldab teie ettevõtte nime. Näiteks meie ettevõtte nimi on SmartBiz ja meie domeeninimi on www.smartbizloans.com. Vältige oma domeeninimes numbrite kasutamist, kuna need võivad teie veebiaadressi meeldejätmise tarbijate jaoks keeruli muuta.

Kui registreerite oma domeeninime registripidaja, näiteks GoDaddy või mõne muu hostiteenuse pakkuja või veebisaidi koostaja juures, peate esmalt otsustama, milline peaks olema teie nimelaiend. See on teie domeeninime lõpp pärast punkti, näiteks .com, .net või .org. Seejärel saate enne perioodi otsustada, mida soovite. Hostingi pakkujad ja veebisaitide koostajad annavad teile teada, kui soovitud domeeninimi on juba kellegi teise jaoks registreeritud. Kui olete otsustanud saadaoleva domeeninime kasuks, võite minna ettevõtte kassasse ja esitada oma makse. Domeeninime omandiõiguse säilitami jälgige kindlasti oma domeenimakseid.

3. Kujundage oma veebisait

Nüüd on teie veebisaidi loomise lõbus, kuid sageli aeganõudev osa. Selle asemel, et oma veebisait nullist üles ehitada, on palju lihtsam valida veebisaidi koostaja, kes teeb kogu tehnilise töö teie eest ära. Igal veebisaidi koostajal on erinevad võimalused ja hinnatasemed. Veebisaidid, nagu Squarespace ja Weebly, sobivad suurepäraselt inimestele, kellel pole veebisaitide kujundamise kogemust või pole üldse. Kui soovite veidi rohkem loomingulist vabadust, võib Wixi vabas vormis disain olla rohkem see, mida otsite. Paljudel veebisaitide koostajatel on ka hostimisvõimalused ning domeenide ostmine ja registreerimine, mis on sageli tõhusam kui ainult hostimisteenuseid pakkuva ettevõtte valimine.

Siin on mõned populaarsed veebisaitide koostajad:

Enamik veebisaitide koostajaid võimaldab teil valida paljude erinevate mallide hulgast, muutes veebisaidi sisu pukseerimise ja lohistamise lihtsaks. Mallis saate olemasoleva eksemplari asendada teie ettevõttele ainulaadse sisuga. Veebisaidi kujunduse malli valimisel kaaluge kõiki elemente, mida teie veebisait vajab. Näiteks kui teie ettevõte on keskendunud e-kaubandusele, vajate malli, mis võimaldab kaupu visuaalselt atraktiivsel viisil loetleda. Samuti, kui plaanite oma veebisaidil ajaveebi luua, valige mall, mis seda funktsiooni toetab.

Kui olete malli valinud, saate seda kohandada, et see sobiks paremini teie kaubamärgiga. Valige pildid ja värvid, mis on teie kaubamärgile ainulaadsed. Vältige fotode valimist, mida olete varem korduvalt näinud, ja kasutage teistest kaubamärkidest eristumi originaalfotosid.

Kui kasutate stockfotosid, pidage silmas erinevaid litsentsilepinguid, kuna mõned fotograafid võivad nõuda, et te oma tööd krediteeriksite.

Kui teie ettevõttel pole veel logo, on nüüd aeg see luua. Teie logo peaks sisaldama elemente, mis on otseselt seotud teie brändi ja pakutavate teenuste või toodetega. Kui vajate oma brändi jaoks lihtsat logo, leiate logode tegijad veebist. Kui vajate midagi keerukamat, peate võib-olla palkama oma logo loomi graafilise disaineri.

Hea logo järgib neid viit tõhusa logo kujundamise põhimõtet:

  • Lihtne: Teie logo peaks olema kergesti äratuntav.
    Meeldejääv: valige disain, mis paistab teie konkurentide seas silma ja on teie kaubamärgile ainulaadne.
  • Ajatu: Otsustage, kas teie logo näeb hea välja ka viie aasta pärast. Vältige selle liiga trendikaks muutmist ja valige klassikalisemad kujundused.
  • Mitmekülgne: Kasutate oma logo erinevatel turundusmaterjalidel ja -meediumitel. Veenduge, et saate selle suurust hõlpsalt muuta.
  • Asjakohane: Kujundage oma logo sihtrühmale.

Kui loote oma logo, asetage see oma veebisaidi päisesse ja jalusesse. Nii näevad külastajad teie logo kõigil teie veebilehtedel.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga