Kuidas oma konkurentsist silma paista

3. Töötage välja ainulaadne turundusviis

Väga spetsiifilise vaatajaskonna olemasolu võimaldab teil luua ainulaadseid sõnumeid. Näiteks saate nišiturunduse sõnumis kasutada teatud moesõnu või järeldusi, mis laiaulatusliku kampaania puhul ei töötaks. Näiteks kui teie postkasti sattunud pühademeili teemarida “Lase voolata, laske voolata, laske voolata” oli teie postkasti jõudnud meili teemarida, võiksite mõelda: “Ah?!?”. Kui teil on aga joogapraktika, saate selle kohe kätte, kuna “Flow” on väga spetsiifiline tunnitüüp. See on nutikas sõnademäng, mis võib teie avamismäära suurendada.

Lisaks sõnumitele ja piltidele valige oma vaatajaskonnani jõudmi õiged viisid. Kas teie sihtklient tunneb sotsiaalmeediat või reageeriks paremini otsepostitustele? Nagu iga turundusalgatuse puhul, on oluline testida ja näha, kas traditsiooniline turundus või digitaalne turundus töötab teie jaoks kõige paremini. Analüüsige kogutud asjakohaseid andmeid, et leida toimivad ja mittetoimivad strateegiad.

4. Investeerige PPC reklaami

Pay Per Click reklaam (PPC) sobib suurepäraselt nišitoodete või -teenuste jaoks. See on eriti edukas, kui seda kasutatakse koos kvaliteetsete ainulaadsete märksõnadega. PPC-ga esitate reklaame võrgus ja kui palju selle reklaami eest maksate, sõltub sellest, kui palju inimesi sellel klõpsas. Tuntuim PPC platvorm on Google Ads. Saate sihtida reklaame teatud riikides, piirkondades või linnades või oma ettevõttest või poest teatud kaugusel asuvatele klientidele.

5. Pööra suurt tähelepanu konkurentidele

Konkurentide, samuti nende tugevate ja nõrkade külgede tuvastamine aitab teil täpselt mõista, kuidas teie nišš on ainulaadne. Siin on küsimused, millele peaksite vastama pärast nii suurte kui ka väikeste ettevõtete uurimist:

  • Kes müüb teie omaga samu või sarnaseid tooteid või teenuseid?
  • Kas teie konkurendid on viimase 6 kuu jooksul uute toodete või teenustega laienenud?
  • Millised on võistluse tugevad ja nõrgad küljed?
  • Milliseid turundus- ja müügistrateegiaid iga konkurent oma eesmärkide saavutami kasutab?
  • Kuidas nende veebisait välja näeb ja toimib?
  • Milline on teie valdkonna üldine turuväljavaade?

Tõenäoliselt koostasite enne käivitamist oma äriplaani jaoks konkurentide analüüsi. Enne turundusprogrammide käivitamist on aeg uuesti üle vaadata ja vaadata üle oma praegune tööstusmaastik.

6. Laiendage oma äri, haarates kinni uutest võimalustest

Kui teie sissetulek kasvab ja olete valmis laienema, otsige uusi võimalusi ja haarake neist kinni, enne kui on liiga hilja. See võib tähendada kauba hulgiostmist, et vähendada oma üldkulusid, uute seadmete ostmist tootlikkuse suurendami või mõne teise väikeettevõttega ühinemist. Täiendav viis rahvarohkes tööstuses silma paista on funktsioonide vähendamine või lisamine. Näiteks võib keemiline puhastus lisada rätsepatööd või rõivaste parandamist, et aidata neil oma kogukonnas teistest keemilisest puhastustööst kaugemale jõuda.

Odavate vahendite lisamine võib aidata teie laienemist. Hoidke oma krediidiskoor kõrgel ja otsige madala intressimäära, pika tähtaja ja madalate kuumaksetega laenu. Külastage täna, et saada teada, kuidas me aitame väikeettevõtete omanikel usaldusväärsete pangapartnerite võrgustiku kaudu taotleda SBA-laene ja pangatähtajalisi laene.

7. Kuulake alati oma kliente

Oma klientide selge mõistmine on teie ärieesmärkide saavutami võtmetähtsusega. Siin on strateegiad, mida saate kasutada oma klientide paremaks tundmaõppimi ja asjakoha sihtimi.

Google Analytics

Google Analytics on tasuta statistikatööriist, mis põhineb paljudel andmetel ja on nüüd Internetis kõige laialdasemalt kasutatav veebianalüütika teenus. Klientide tundmaõppimi keskenduge jaotisele Vaatajaskond. Saate teavet, nagu vanus, sugu, geograafiline asukoht, keel ja sageduskäitumine. Mida rohkem teavet teil on, seda paremini saate teha otsuseid selle kohta, kuidas klientideni jõuda ja neid õnnelikuks teha.

Kliendiküsitlused

Küsitlused annavad teile teada teie klientide demograafilise teabe, meeldimised ja mittemeeldimised.

Sellest artiklist selgub, mis töötab ja mis mitte, et vältida väärtusliku aja ja energia raiskamist: tõhusa kliendiuuringu juhised ja vastunäidustused. Küsitluse koostami vaadake üle PC Magazine’i parimate veebiküsitluse tööriistade loend.

Head vanaaegsed vestlused

Põhjalikud isiklikud vestlused aitavad ettevõtete omanikel mõista kliente nii, nagu ükski küsitlus pole kunagi suutnud. Kui soovite oma klientidest põhjalikku ülevaadet saada, pole paremat võimalust kui võtta telefon ja nendega vestelda.

Kasutage sotsiaalmeediat

Kui postitate oma sotsiaalmeediakanalitesse, aitavad vanade, praeguste ja potentsiaalsete klientide kommentaarid teil oma nišipublikut tuvastada.
Ärge unustage veebiarvustusi. Sellised saidid nagu Yelp, TrustPilot ja Google Reviews koguvad kommentaare, kaebusi ja kiitusi. Ärge laske oma sotsiaalmeedia platvormidel soiku jääda – astuge sinna sisse ja pange plakatitesse kaasa. Kui see pole teie roolikambris, andke teisele meeskonnaliikmele sotsiaalmeedia haldamine või palkage väljastpoolt sotsiaalmeedia konsultant.

Korraldage üritus

Kas teil on kogukonnas füüsiline asukoht? Kaaluge ürituse korraldamist, et suhelda oma praeguste klientidega. Nagu enamik väikeettevõtete omanikke, eeldate ilmselt, et sellised üritused on mõeldud ainult suure eelarvega ettevõtetele. Üritust korraldavad nišiettevõtted võivad aga tõsta bränditeadlikkust, parandada müüki ja kasvatada oma kliendibaasi. Tegelikult, isegi kui teil on ainult väike turunduseelarve, võib ürituse korraldamine teie ettevõttele palju kasu tuua. Lugege oma väikeettevõttele ürituse korraldamise seitset eelist: 7 võimalust, kuidas ürituse korraldamine teie väikeettevõttele kasuks saab.

8. Pakkuge parimat võimalikku klienditeenindust

Tõenäoliselt saate teada, kui oluline on klienditeenindus, kui uurite kliente. Tipptasemel teenindus on nišituru jaoks oluline. Saate oma teenust isikupärastada nii, nagu seda ei saa teha suured konkurendid. Microsofti aruande kohaselt ütleb 54% kõigist tarbijatest üle maailma, et neil on kõrgemad ootused klienditeenindusele kui aasta tagasi. Parima võimaliku klienditeeninduse kogemuse pakkumine peaks olema iga väikeettevõtte omaniku peamine prioriteet.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga