Kuidas osta investeeringuks laudisega maja

Probleemsed kinnisvarad ja mahajäetud majad võivad olla tohutu kinnisvarainvesteering, mis annab märkimisväärset tulu. Tegelikult, need omadused kipuvad olema nende tegeliku sisemise väärtusega võrreldes väga alahinnatud ja nende arvukus muudab kasumliku leidmise üsna lihtsaks. Eelkõige laudisega majad on teatud linnaosades sama levinud kui hästi hooldatud kinnistud. Aga mis on laudmaja? Kuidas leida laudadega maja omanikku? Ja kas laudisega majja investeerimine on mõistlik samm? See ajaveeb annab teile vastused kõigile neile küsimustele ja näitab teile, kuidas osta mõne lihtsa sammuga laudisega maja.

Mida tähendab majja lahkumine?

Maja katmine viitab laudade paigaldamisele kinnistu sissepääsule ja akendele viisil, mis takistab tuule ja muude väliste elementide sissepääsu. Tavaliselt tehakse seda selleks, et kaitsta tühja või mahajäetud kinnisvara skvotteride ja rüüstajate eest. Mõnel juhul saab maja laudadega kinni panemist kasutada ka asustatud kodu kaitsmiseks tormikahjustuste eest.

Nüüd, kui teate, mis on laudisega maja, käsitleme eeliseid, mida need alternatiivsed kinnisvarainvesteeringud võivad kinnisvarainvestorile pakkuda.

Laudmajja investeerimise eelised

Laudmaja ostmisel on palju plusse. Allpool on lühike ülevaade peamistest plussidest, mida sellelt kinnisvarainvesteeringult oodata võite.

1- See on lihtsaim viis turuväärtusest madalama kinnisvarainvesteeringu maandamiseks

Olenemata sellest, kas teil on tegemist panga või eraomandi omanikuga, on hea võimalus sõlmida hea kinnisvaratehing laudadega kaetud majas. Nagu arvata võis, on need kinnisvarad sageli ülejäägid või kohustused nende omaniku ees. Selle tulemusena on nad valmis vara võimalikult kiiresti maha laadima ja vähem tõenäoliselt kõrget hinda vastu pidama.

2- Saate teenida kõrget investeeringutasuvust

Laudisega maja ostmine on kõige tõhusam viis kiire kasumi teenimiseks. Kuni haldate oma kulusid hoolikalt, võimaldab parandamise ja ümberpööramise strateegia rakendamine teil teenida kõrget investeeringutasuvust. Lisaks võite kinnisvara väärtuse kasvust kasu saada, kui investeerite kõrge hinnatõusupotentsiaaliga piirkondadesse. Ja kui soovid ellu viia kinnisvara ostmise ja hoidmise strateegiat, võib hea naabruskonna korral hea tulu tuua ka kinnisvarainvesteeringu korrastamine ja välja üürimine.

3- Teil on vähem konkurentsi

Laudmaja madal hind ei sõltu ainult omaniku valmisolekust vara kiiresti maha laadida. Tegelikult on peamine tegur ostjate suhteline vähesus. See on tingitud kahest põhjusest. Esimene on see, et tavaostjad võtavad väiksema tõenäosusega riski osta kinnisvara, mis võib vajada palju kulukat remonti. Teine seisneb tõsiasjas, et raskustesse sattunud kinnisvara tavapärase rahastamise saamine ei ole nii lihtne kui traditsiooniliste investeeringute rahastamine. Järelikult juhivad nõudlust peamiselt sularahaostjad ja vähesed kogenud kinnisvarainvestorid, kes otsivad kõrget ROI-d.

Nüüd uurime, kuidas teada saada, kellele kuulub laudadega kaetud kinnisvara, ja kirjeldame selle ostmiseks vajalikke samme.

Kuidas osta laudadega maja mõne lihtsa sammuga

Kasumlik kinnisvarainvesteerimine eeldab täielikku arusaamist eluasemeturust, kuhu kavatsete siseneda. Laudmajade puhul kohtate tavaliselt kahte tüüpi kinnisvara: pangale kuuluvaid kodusid ja eraomanikule kuuluvaid kinnistuid. Siit saate teada, kuidas saate mõlemasse valikusse investeerida.

1- Tehke kindlaks kinnisvara omanik

Laudmaja ostmise esimene samm on välja selgitada, kellele see kuulub. Kui kodu omab pank või mõni muu äriüksus, peaks see protsess olema lihtne. Kui aga tegemist on eraomanikuga, peate rohkem kaevama. Tegelikult nõuab kinnisvaraomaniku teabe leidmine sageli sadade avalike dokumentide läbi sõelumist. Õnneks on olemas mugavam alternatiiv: Mashboard. See tööriist võimaldab teil mõne minutiga teada saada, kellele kuuluvad turuvälised kinnisvarad. Lihtsalt lisades põhiteabe, nagu kinnisvara tüüp, aadress (valikuline), sihtnumber ja linn, annab Mashboard teile kõik asjakohased omandiõiguse andmed, sealhulgas meilid ja telefoninumbrid.

Alustage Mashvisori 14-päevast tasuta prooviperioodi kohe.

2- Viige läbi kinnisvarainvesteeringute analüüs

Järgmine samm peaks olema laudadega kaetud maja investeeringute analüüsimine. See on kriitilise tähtsusega, et määrata kindlaks, kas tuluvara on võimeline teenima kasumit. Kinnisvarainvesteeringu analüüsi läbiviimiseks on mitu võimalust, kuid lihtsaim variant on kinnisvara lisamine Mashvisorisse ja kinnisvarainvesteeringu kalkulaatori kasutamine. See tööriist käivitab mõne sekundiga täieliku investeeringutasuvuse ja kuluanalüüsi. Lisaks annab see paljude muude väärtuslike mõõdikute hulgas juurdepääsu müügi- ja rendikuludele. Tööriista muud lisafunktsioonid hõlmavad naabruskonna analüüsi ja optimaalse strateegia soovitust.

3. Võtke ühendust omanikuga

Pärast kinnisvarainvesteeringu potentsiaali hindamist on järgmise sammuna võtta ühendust omanikuga. Kui see kuulub pangale või äriüksusele, pöörduge nende poole ja uurige, kuidas saate majale pakkumise esitada. Kui tegemist on eraomanikuga, kasutage Mashboardist kogutud omandiõiguse andmeid ja võtke temaga otse ühendust, et näha, kas ta on kinnisvara müügist huvitatud.

4- Hankige professionaalne hinnang

Kui omanik on avaldanud huvi kinnisvara müügi vastu, peaksite viivitamatult palkama hindaja, kes määrab laudadega kaetud maja väärtuse. See võimaldab teha pakkumise, mis on kooskõlas kinnisvarainvesteeringu väärtusega. Lisaks sellele kontrollige, et kinnisvara konstruktsiooni terviklikkus ei kahjustaks.

5- Tehke pakkumine

Viimane samm on pakkumise tegemine laudisega maja kohta. Hindamine ja ülevaatus peaksid andma teile selge ülevaate, millist tüüpi pakkumist teha. Olge siiski valmis pingelisteks läbirääkimisteks, sest müüja püüab saada võimalikult kõrget hinda olenemata maja seisukorrast. Koostöö kinnisvaramaakleriga muudab selle kinnisvaratehingu palju sujuvamaks.

Mis puudutab arestimist ja panga omanduses olevat laudadega kaetud maja, siis on protsess olenevalt olukorrast erinev. Üldjuhul omandavad kinnisvarainvestorid need kinnisvarad enampakkumise teel. Kuid mõnel juhul püüab pank maakleri kaudu maja maha laadida. Pöörduge panga varade osakonna poole, et kontrollida, kas selline tehing on saadaval.

Alumine rida

Kui olete kunagi laudadega kaetud majast mööda sõitnud ja näinud võimalust, millest te pole kindel, kuidas seda ära kasutada, teate nüüd samme, mida peate tegema. Niikaua kui järgite ülaltoodud juhendit, peaks laudisega majja investeerimine kulgema sujuvalt.

Et alustada oma linna ja valitud naabruskonna parimate kinnisvarainvesteeringute analüüsimist, .

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga