Kuidas osta linnamaja investeeringut 7 sammuga

Kinnisvaraga raha teenimine on võimalik mitmel viisil. Tegelikult pakub USA eluasemeturg laiemat valikut valikuvõimalusi kui mis tahes muu sektor. Üheks selliseks võimaluseks on linnamaja ostmine investeeringuna. See läbiproovitud ja end tõestanud strateegia on alati toonud tohutut tulu ja kinnisvarainvestorid, kes üürivad ridaelamuid, loovad jätkuvalt järjepidevat rahavoogu. Mis siis täpselt on linnamajja investeering? Ja millised on linnamaja ostmise sammud? Selles artiklis tutvustame teid linnamaja ostmise protsessis ja jagame teiega väärtuslikke näpunäiteid, mis peaksid aitama teil vallamaja ostmist õppida.

Mis on linnamaja?

Enne linnamaja ostmise teemasse süvenemist peame esmalt määratlema, mis need kinnisvarainvesteeringud on. Lihtsamalt öeldes on linnamaja mitmetasandiline kinnistu, mis on ühendatud teise või kahe elukohaga. Kinnistud on eraldatud ühismüüriga ja mõnel võib isegi olla siseõued või eeshoovid. Neil on ridamajadega palju sarnasusi, kusjuures konfiguratsioon on nende kahe peamine erinevus. Nagu arvata võis, on ridamajad tavaliselt reas, samas kui ridaelamud ei piirdu ühe kindla konfiguratsiooniga. Siin on mõned linnakodudesse investeerimise eelised:

 • Nad pakuvad teile rohkem omandiõigust kui korterid
 • Linnamajad on üsna taskukohased
 • Nende kompaktne suurus muudab nende hooldamise lihtsaks
 • Ridaelamute kommunaalmaksed on tavaliselt madalad

Nüüd, kui olete nende üüritavate kinnisvarainvesteeringutega tuttav, tutvume linnamaja ostmise näpunäidete ja sammudega.

Kuidas osta linnamaja

Ridamajade leidmine, millesse investeerida, on suhteliselt lihtne. Tegelikult ei erine protsess peaaegu sammudest, mida peate tegema, kui investeerite muud tüüpi kinnisvarasse. Igal juhul leiate siit, kuidas osta linnamaja mõne lihtsa sammuga.

1- Määrake eelarve

Linnamaja ostmise väljamõtlemine algab kinnisvarainvesteeringute eelarve määramisest. See on oluline, et aidata teil oma rahaliste võimaluste piires püsida. Siin on see, mida peate enne linnamajja investeerimist kindlaks määrama:

 • Kui palju olete nõus sissemaksena panema
 • Rahasumma, mille olete nõus remondiks ja võimalikuks renoveerimiseks kulutama
 • Sularahavarud, mida saate eraldada tulevaste kulude ja ootamatute kulude katteks
 • Maksimaalne igakuine hüpoteeklaenu makse, millega saate hakkama, arvestades teie sissetulekut ja eeldatavat rahavoogu.

Nende muutujate kindlaksmääramine võimaldab teil keskenduda kinnisvarainvesteeringute otsingule just teile sobivatele linnamajadele.

2- Valige hea asukoht

Asukoha otsimisel tuleb arvestada paljude teguritega. Ridaelamute puhul peaksite kaaluma üürikinnisvara ostmist, mis asub tiheda liiklusega teel või suure maantee lähedal, kuna need omadused tõmbavad üürnikke tõenäolisemalt ligi. Loomulikult soovite keskenduda ka linnaosadele, kus on kõik olulised mugavused. See hõlmab kõike alates koolidest ja haiglatest kuni kaubanduskeskuste ja restoranideni. Ütlematagi selge, et need naabruskonna mugavused suurendavad piirkonna atraktiivsust ja tagavad potentsiaalsete üürnike pideva sissevoolu.

Teine võimalus, mida peaksite kaaluma, on kasutada spetsiaalset tööriista, mis aitab teil leida ideaalse asukoha, kuhu investeerida. Näiteks võite kasutada kinnisvara soojuskaarti, et tuvastada kaardil kõige paremini toimivad piirkonnad. Tänu visuaalsete näpunäidete ja kinnisvaraandmete kombinatsioonile suudab see tööriist pakkuda teile täpseid tulemusi, mis vastavad teie investeerimiseesmärkidele.

3. Leidke müüdavad ridaelamud

Müügil olevate linnamajade leidmiseks on mitu võimalust. Teie esimene võimalus on lihtsalt palgata kinnisvaramaakler, kellel on seda tüüpi kinnisvaratehingutega palju kogemusi. Tegelikult saavad hea sidemega agendid hõlpsasti oma võrgustikku kasutada, et aidata teil leida ideaalseid kinnisvarainvesteeringuid. Kui aga tunnete, et agendi abi otsimine pole praegu vajalik, peaksite kaaluma Mashvisori kinnisvaraotsija kasutamist. See kõrgelt arenenud tööriist kasutab tipptasemel AI-tehnoloogiat ja masinõppe algoritmide komplekti, mis kuvab teile nimekirja teie valitud asukohas müüdavatest kõige paremini toimivatest kinnisvarainvesteeringutest. Neile, kes plaanivad väljaüürimiseks ridaelamut osta, võib kinnisvaraotsija kasutamine oluliselt lihtsustada ja tõhustada kinnisvarainvesteeringute otsimise protsessi.

4- Hinnake potentsiaalsete investeeringute elujõulisust

Ridaelamuinvesteeringute analüüsimine on kasumi tagamiseks ülioluline. Tegelikult on kinnisvarainvesteeringu analüüsi läbiviimine see, mis võimaldab hinnata kinnisvara potentsiaali ja hinnata sellega kaasnevaid kulutusi. Parim viis selleks on kasutada kinnisvarainvesteeringu kalkulaatorit. See tarkvararakendus aitab teil määrata mitmesuguseid olulisi mõõdikuid, nagu rahavoog, piirmäär ja raha tagastamine.

5- Kindel rahastamine

Kinnisvarainvesteeringute rahastamise sulgemine peaks olema teie üks esimesi prioriteete. Õnneks pakutakse teile rahastamismeetodi valimisel palju võimalusi. Tegelikult on linnaelamutesse investeerides saadaolevad hüpoteegid praktiliselt identsed tavaliste ühepereelamute jaoks väljastatavate laenudega. See hõlmab tavapäraseid hüpoteeklaene, erafinantseerimist, müüjate rahastamist ja ühisrahastamist. Ja kui soovite teada, kuidas osta linnamaja ilma sissemakseta, kontrollige kindlasti, kas teil on õigus saada teatud eriprogramme, nagu VA laenud ja mereväe föderaallaenud.

6- Laske kinnisvarainvesteeringut hinnata ja kontrollida

Kui olete valinud linnamaja, mida soovite osta, peate läbi viima professionaalse kodu ülevaatuse ja hindamise. See on ülioluline, et hinnata tulevase kinnisvarainvesteeringu tegelikku väärtust ja tagada küsitava hinna vastavus selle hetkeseisule. Veelgi olulisem on see, et ülevaatus võib paljastada mõningaid probleeme, mis võivad ajendada müüjat madalama pakkumisega nõustuma.

7- Lõpetage tehing

Protsessi viimane osa on tehingu lõpetamine. See samm hõlmab paljude dokumentide allkirjastamist ja maakleri või kinnisvaraadvokaadi kohalolek on väga soovitatav. Siin on mõned asjad, mida peaksite linnamajja investeerimise sulgemisel jälgima:

 • Vaadake lõputeave üle ja veenduge, et kulud jaguneksid teie ja müüja vahel.
 • Vaadake üle oma hüpoteegi tingimused.
 • Võtke võtmed kätte kohe pärast sulgemist.

Alumine rida

Nagu näete, on linnamajad ideaalne valik kinnisvarainvestoritele, kes kõhklevad korterite ja ühepereelamute vahel. Need üüripinnad pakuvad mõlemast maailmast parimat ja kasvav nõudlus nende järele teeb neist hea investeeringu tulevikku.

Et alustada oma linna ja valitud naabruskonna parimate ridaelamuinvesteeringute otsimist ja analüüsimist, .

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga