Kuidas osta lühikeseks müüki 5 sammuga

Lühikeseks müügi ostmine on kinnisvarainvestoritele suurepärane võimalus omandada USA eluasemeturul tulusat kinnisvara aadressil a suurepärane tehing.

Niisiis, mis on lühikeseks müük?

Lühikeseks müük toimub siis, kui kinnisvaraomanik võlgneb tasumata hüpoteegi eest rohkem, kui kinnisvara väärt on. Seejärel nõustub hüpoteeklaenuandja, et kinnisvara müüakse võlgnetava raha “lühikese” eest. Kuigi see tähendab, et laenuandja jääb kahjumisse, peetakse lühikeseks müüki tavaliselt kõigi asjaosaliste jaoks paremaks võimaluseks võrreldes sulgemisega. Sulgemine toimub siis, kui laenuandja omandab kinnisvara tasumata hüpoteegi tõttu.

Lühikeseks müügi ostmise eelised

Lühikeseks müügiinvesteeringust kasu saate järgmiselt.

 • Madal hind – Nagu varem mainitud, nõustuvad laenuandjad lühikeseks müügiga, et katta osa tasumata hüpoteegi jäägist. See tähendab, et ostjad saavad tavaliselt omandada lühikese müügiga kinnisvara turuväärtusest madalama hinnaga.
 • Paremad finantseerimistingimused – Laenuandjad soovivad tavaliselt lühikeseks müüdavat kinnisvara kiiresti müüa, et vältida suuremaid kulusid ja võlgade kogunemist. Selle tulemusena pakuvad nad tõenäoliselt ostjatele paremaid finantseerimistingimusi – näiteks madalaid intressimäärasid –, et muuta kinnisvaratehing atraktiivsemaks.
 • Tasuta omakapital – Kuna lühikeseks müügiks mõeldud kodud on tavaliselt alla turuväärtuse müüdavad fiksaatorid-pealsed, saavad ostjad kinnisvarainvesteeringule kohe omakapitali lisada. Vaid mõne remondi- ja renoveerimistöödega saate kodu väärtust drastiliselt tõsta.

Lühikeseks müügi ostmise miinused

Kuigi lühikese müügi ostmine on viis, kuidas ostjad saavad suurepäraseid kinnisvaratehinguid, on sellel oma osa puudusi:

 • Sõltub hüpoteeklaenuandja nõusolekust – Traditsioonilise kinnisvaramüügi puhul peab heakskiidu andma ainult majaomanik. Lühikeseks müügiks peab aga nõusoleku andma ka laenuandja. See muudab protsessi veelgi keerulisemaks.
 • Pikk protsess – Kui kaua kulub lühikeseks müügiks ostmine? See varieerub sõltuvalt sellest, kui kaua kulub heakskiidu saamiseks. Laenuandjal või laenuandjatel võib lühikeseks müügi heakskiitmiseks kuluda üks kuu kuni üks aasta. Seega, kui soovite üürikinnisvara kiiresti osta, ei pruugi lühikeseks müük olla teie jaoks parim valik.
 • Kinnistu müüakse “sellisena” – Kas saate lühikese müügi hinna üle kaubelda? Vastus on eitav. Lühikeseks müügi ostmine tähendab kinnisvara ostmist sellisena, nagu see on. Te ei saa hinna üle läbirääkimisi pidada mis tahes vajalike remondi- ja paranduste põhjal.
 • Alternatiivkulu – Lühikeseks müügitehingu poole püüdlemine kuude kaupa võib tähendada teiste suurepäraste kinnisvarainvesteeringute võimaluste kasutamata jätmist.

Lühimüügi ostmine: 5 lihtsat sammu

Lühikeseks müügiks ostmine hõlmab järgmisi samme:

1. Läbiviimine a lühikese müügi kinnisvara otsing

Kinnisvarainvesteeringute otsing on esimene samm lühikeseks müügi ostmisel. Aga kuidas leida lühikeseks müüki? Nende leidmiseks on mitu kohta:

 • Avalikud registrid – Lühikeseks müügiks olevate kinnisvarakuulutuste olemasolu saate kontrollida omandiõigusega ettevõtetelt, riiklikelt või kohalikelt nimekirjapakkujatelt ja maakonna registribüroolt. Kuigi sellised kirjed ei sisalda tavaliselt kinnisvara kirjeldusi ega fotosid, sisaldavad need üksikasju, nagu kinnisvaraomaniku kodu ja aadress, samuti laenuandja nimi.

Seotud: Lühimüügi nimekirjad: kust investorid neid leiavad

 • Kinnisvara hulgimüüjad – Lühikeseks müügiloenditele pääsete juurde oma piirkonna hulgimüüjate kaudu.
 • Kinnisvaramaaklerid – Kuna agendid töötavad koos müüjate, ostjate ja laenuandjatega, saavad nad tavaliselt esimesena teada, kui kodu on sunnitud sulgema.
 • Mashvisori kinnisvaraturg – See on suurepärane koht nii noteeritud kui ka turuvälise kinnisvara leidmiseks üle kogu USA. Kaasas on atribuutide filtrid, mille abil saate oma kriteeriumidele vastavaid valikuid kitsendada. Lühikeseks müügiks mõeldud kinnisvara analüüsimine Marketplace’is on Mashvisori kinnisvarainvesteeringu kalkulaatori abil lihtne. Saate analüüsida lühikeseks müügi investeerimispotentsiaali selliste näitajate alusel nagu täituvus, rahavoog, ülemmäär ja raha tulu.

2. Tehke oma kinnisvara hoolsusanalüüs

Kui olete tuvastanud mõned kasumlikud kinnisvarainvesteeringud, mis vastavad teie kriteeriumidele, peate lisateabe saamiseks läbi viima uuringu. Palgake professionaalne koduinspektor, kes viiks enne pakkumise tegemist kodu põhjaliku ülevaatuse läbi. Hankige ligikaudne hinnang selle kohta, mida tõenäoliselt kulutate kinnisvarainvesteeringu renoveerimiseks või remondiks.

Tehke kinnisvaramaakleri abiga võrdlev turuanalüüs, et teada saada, kui palju müüdi lähikuudel sarnaseid lühikeseks müüke viimastel kuudel. See annab teile aimu, millist pakkumist kinnisvarale teha. Vaadake ka kinnisvarakomplekse, et proovida välja selgitada, kui palju omakapitali saate sõltuvalt teie pakkumisest ostmisel.

Teie hoolsus peaks hõlmama ka kinnisvara pandiõiguse ja koormamise kontrollimist. Selle teabe saate tiitliotsinguga.

3. Tehke oma kinnisvarainvesteeringute finantseerimine korda

Lühimüügi ostmisel on kiire liikumise võimalus väga oluline. Kui tehing on heaks kiidetud, võib müüja laenuandja soovida tehingu lõpetada juba 20 päeva pärast. Kui te ei maksa sularahas, peate saama hüpoteegi eelkinnituse võimalikult varakult. Kui olete võimeline rahastama lühikeseks müüdavat kinnisvara, näitab see pangale ja müüjale, et kavatsete kinnisvara ostmist tõsiselt võtta. Samuti annab see teile eelise teiste potentsiaalsete ostjate ees, kes samale kinnisvarale pakkumisi teevad.

4. Tehke pakkumine lühikese müügiga kodu kohta

Kui teie rahastamine on paigas, jätkake ja tehke agendi abiga pakkumine. Tehingu saamise võimaluste suurendamiseks veenduge, et teie hind oleks noteerimishinnale võimalikult lähedal. Kui laenuandja naaseb vastupakkumisega, peaksite olema eelnevalt otsustanud maksimaalse hinna, mida olete nõus maksma. Kui nad ei ole nõus teie figuuri vastu võtma, kõndige lihtsalt minema.

5. Sulgege tehing

Lühikeseks müügi sulgemisega tegelevad omandiõigusega ettevõtted ja muud arveldusagendid. Kaasatud paberimajandus on peaaegu sarnane traditsioonilise müügi puhul kasutatavaga. Müüja laenuandja määrab tähtaja, mille jooksul peate tehingu lõpuleviimiseks kohal olema.

Järeldus

Kuigi igaüks saab õppida lühikeseks müüki ostma, peaksite kõigepealt teadma, millega te tegelete. Kui sisenete sellesse pimesi, võite kaotada palju aega ja raha. Tehke kindlasti koostööd kvalifitseeritud kinnisvaramaakleriga, kes teab, kuidas lühikeseks müük töötab. Selline agent aitab teil protsessis navigeerida ja suurendab tehingu sõlmimise võimalusi.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga