Kuidas parandada oma ettevõtte krediidiskoori 13 sammuga

13 võimalust oma ettevõtte krediidiskoori parandami

Kui teie ettevõtte krediidiskoor vajab tööd, vaadake üle need 8 strateegiat, mis aitavad teie oma tugevdada.

Kontrollige regulaarselt oma ettevõtte krediidiaruannet

Internetis pole oma isikliku krediidiskoori hankimi puudust saitidest, kuid te ei pruugi teada, kuhu oma ettevõtte krediidiskoori otsida. Meie artiklis on kolm saiti, kust saate täna oma skoori saada: Kust kontrollida oma ettevõtte krediiti. Kui leiate vigu, vaidlustage need kohe. Vale teave võib mõjutada teie ettevõtte juhtimist.

Finantpertide vahel on endiselt arutelu selle üle, kui sageli peaksite oma ettevõtte krediidiaruannet kontrollima. Mõned eksperdid ütlevad, et kord aastas kontrollimine on hea, samas kui teised soovitavad kord kvartalis või igakuiselt kontrollida. Olenemata sellest, kui sageli otsustate kontrollida, ei mõjuta see teie ettevõtte krediidiskoori – vastupidiselt levinud arvamusele ei lange krediidiskoorid iga kord, kui neid kontrollite.

Teatage ebaõigest teabest

Alati on võimalus, et ettevõtte krediidiaruannet avades leiate ebaõiget teavet, mis kahjustab teie krediidiskoori. Saate selle teabe edastada kolmele kommertskrediidibüroole, millest igaühel on oma aruandlusprotsess. Selle protsessi kaudu saate parandada oma krediidiajalugu, maksete ajalugu ja muid tegureid, mis mõjutavad teie väikeettevõtete laenude, ettevõtete krediitkaartide ja ettevõtte kindlustuse intressimäärasid.

Makske oma arved õigeaegselt

See samm on mõttetu. Laenuandjad või müüjad ei taha teha koostööd ettevõttega, mis venitab arvete tasumisel. Kasutage neid strateegiaid, et vältida hilinenud maksmist ja trahve.

 • Tehke iga arve kohta nimekiri
 • Uurige välja, millal teie maksed tuleb tasuda
 • Lisage oma maksed kalendrisse
 • Otsustage, kui palju soovite maksta
 • Seadistage võimalusel automaatsed maksed
 • Töötage välja käsitsimaksete süsteem
 • Registreeru meeldetuletuste saami

Kui te ei saa õigeaegselt makset teha, vaadake, kas saate läbi rääkida, et teie ettevõttest krediidibürood ei teataks.

Vähendage oma krediidikasutuse määra

Krediidikasutusnormi selgitab krediidisait The Balance kui teie krediitkaardijääkide ja krediidilimiitide suhet. See mõõdab teie kasutatava krediidilimiidi suurust. Näiteks kui teie saldo on 300 dollarit ja teie krediidilimiit on 1000 dollarit, on teie selle krediitkaardi krediidikasutus 30%. Mida madalam on teie krediidikasutus, seda parem.

Kasutage rohkem krediiti

Kuigi ärikrediidi parandami on kõige parem hoida oma krediidikasutusmäär madalal, ei saa te ärikrediiti luua ilma krediiti kasutamata. Mida rohkem krediidikontosid regulaarselt kasutate, seda lihtsam on oma ettevõtte krediiti koguda. Sellegipoolest, kui te ei maksa oma arveid õigeaegselt, on teil raskusi hea ettevõtte krediidiskoori saavutamisega, nii et oma skoori parandami kasutage krediiti ainult nende ostude jaoks, mille eest teate, et saate seda katta.

Looge tarnijate juures krediidikontod

Kui töötate müüjate või tarnijatega, saate oma ärikrediiti luua, avades nende juures kontod. Enne seda veenduge, et nad teataksid maksetest krediidibüroodele. Nii kajastuvad teie õigeaegsed maksed teie krediidiaruannetes ja laenuandjatel on neile juurdepääs.

Lisage oma krediidifaili positiivsed maksekogemused

Krediitkaardi väljastajad ja laenuandjad, kellel on teie kontod, saadavad krediidibüroodele kontode värskendusi, sealhulgas teie praegust saldot, maksete ajalugu ja muid üksikasju. See teave lisatakse teie krediidiaruandesse ja seda kasutatakse teie krediidiskoori loomi, kui ettevõtted ja teie seda nõuavad.

Pange tähele, et mitte kõiki igakuiselt tasutud arveid ei teavitata krediidibüroosid regulaarselt. Näiteks telefoni-, kaabli- ja kindlustusmaksed ei aita luua positiivset krediidiajalugu, isegi kui maksate õigel ajal. Kui aga jätate need maksed täitmata (mitu kuud viivist), võidakse hilinenud maksed lisada teie krediidiaruandesse ja kahjustada teie edusamme hea krediidiskoori loomisel.

Positiivse teabe lisamine oma krediidiaruandesse võtab aega, seega proovige olla protsessiga kannatlik.

Vaidlusta kõik vead ja päringud

Kui te pole hiljuti oma krediidiaruannet üle vaadanud, on nüüd õige aeg. Wall Street Journali uuringus leidis 25 protsenti väikeettevõtete omanikest, kes kontrollisid oma ettevõtte krediidiaruandeid, vigu, mis asetasid nad riskantsemasse kategooriasse.

On põhjus, miks teie krediidiaruanne võib olla vale. Erinevalt tarbijakrediidist ei kuulu äriaruanded õiglase krediidi ja aruandluse seaduse alla.

Kui olete oma aruande üle vaadanud ja avastasite ebatäpsusi, võtke kohe ühendust Experiani, Equifaxi ja D&B-ga, et aruannet parandada.

Vältige kontode sulgemist

Kui maksate ära ja tühistate vanad krediitkaardid, võite oma ettevõtte krediidiskoori vähendada. Selle põhju on asjaolu, et teie kaartidel võib olla hea ajalugu, kuid nüüd, kui te need kaotate, eemaldate automaatselt head krediidiaastad, mis aitasid kaasa teie ettevõtte praegusele heale skoorile. Hoidke oma vanad krediitkaardid avatuna. Isegi kui maksate mõne krediitkaardi ära, ärge sulgege seda ükskõik mis olukorras, kuna see võib teie ettevõtte krediidiskoori tõsiselt kahjustada.

Parandage oma isiklik krediit

Mõned laenuandjad kontrollivad nii isiklikku kui ka ärikrediiti, seega on oluline hoida ka see skoor kõrge. FICO isiklik krediidiskoor on ettevõtte Fair Isaac Corporation loodud isiklik krediidiskoor. See esitatakse 3-kohalise numbrina, mis on tuletatud teie krediidiajaloo üksikasjalikust teabest. Teie isiklik skoor võib mõjutada selliseid asju nagu autolaenud ja hüpoteegid, kuid siin uurime, kuidas see arv mõjutab teie võimet saada ärilaenu.

Teie isiklik krediidiskoor on arv, mis näitab teie krediidivõimet ja annab laenuandjatele teada raha laenamise võimalikust ohust. Teisisõnu, kui tõenäoline on, et maksate laenatud raha tagasi. Teie FICO skoor on tavaliselt laenuandjate esimene üksikasjalik ülevaade krediidivõimelisuse kindlakstegemi. Oluline on märkida: krediidipäring võib teie skoori langetada.

Siin on hea uudis. Kui teie isiklik skoor ei ole madala kuluga laenu saami piisavalt kõrge, VÕITE seda numbrit tõsta. Tehke need sammud võimalikult kiiresti.

 • Tasuge oma võlad õigeaegselt ja vastavalt kokkuleppele. Võlad võivad hõlmata krediitkaarte, automakseid, teie hüpoteeki, muid ärilaene jne.
 • Jätkake oma krediitkaartide kasutamist, kuid makske need iga kuu ära
 • Ärge jõudke oma krediidilimiidi lähedale
 • Viimase abinõuna avage uued kontod

Tegelege oma aruandes olevate kohtuotsuste, kinnipidamisõiguste või muude mustade märkidega

Krediidiaruandlusagentuurid peavad seitsme aasta pärast eemaldama teie krediidiajaloost enamiku halvustavaid elemente, sealhulgas hilinenud maksed, maksejõuetused, sissenõudmised ja arestid. Kui teil on mustad märgid, tehke kõik endast oleneva, et vaidlustada ja lasta need eemaldada.

Hoidke käibevõlg madalal

Käibevõlg on krediitkaartide pakutav võlg ja see on tavaliselt lihtne viis krediidi saami. Distsipliini kasutamisel võib see olla kasulik tööriist. Mida madalam on teie igakuine saldo, seda madalam on teie kasutusprotsent.

Ettevõtlusmaksude, tegevuslubade, kindlustuspoliiside ja muu osas jääge seaduste paremale poolele

Enamik väikeettevõtteid vajab nii föderaal- kui ka riigiasutuste litsentside ja lubade kombinatsiooni. Nõuded ja tasud sõltuvad teie äritegevusest, asukohast ja valitsuse eeskirjadest. Lisateavet SBA-st.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga