Kümme tööriista, mida saate oma tootlikkuse maksimeerimi juba täna kasutama hakata

Kõik tahavad olla produktiivsed. Tegelikult otsib enamik inimesi viise, kuidas saada rohkem produktiivsemad kui nad juba on. Just täna hommikul postitasime viisidest, kuidas olla produktiivne isegi teie puhkeajal ja pean ütlema, et olles ise Pomodoro tehnikat proovinud, võin kinnitada selle meetodi tõhusust.

Põhieeldus on see, et saate 25 minuti jooksul keskenduda isegi kõige pingelisemale või igavamale ülesandele. Kui olete huvitatud, siis siin on tasuta Pomodoro taimer, et saaksite seda proovida.

Millised on muud lihtsad ja ligipääsetavad tööriistad, mis aitavad teie tootlikkust suurendada? Mõtlesime sellele veidi ning leidsime mõned uuenduslikumad ja tõhusamad tööriistad, mida saate kohe kasutama hakata, et lühema ajaga rohkem ära teha.

Kõigevägevamate tegude nimekirjad

Ülesannete loendid on alati olnud minu jaoks number üks viis tootlikkuse maksimeerimi ning tänapäeval on rohkem rakendusi ja programme, mille abil saate valida oma vajadustele kõige paremini sobiva. Siin on kolm erinevat, kuid võrdselt tõhusat võimalust.

1. 2Tehke

See oli soovitus ühelt meie külalisautorilt Belle Beth Cooperilt. Ta kirjeldas seda kui “tõeliselt võimsat tegumihaldurit, mis suudab sammu pidada peaaegu kõigega, mida te ette võtate.” See on suur kindlustunne, kui te minult küsite.

2. Wunderlist

Mina isiklikult kasutan Wunderlisti ja leian, et selle äärmiselt sirgjooneline ja puhas liides on just see, mida vajan ülesannete loendi rakenduses. Koostage loendeid, määrake kuupäevi, valige kena rahustav taustpilt ja kontrollige asju. Vajadusel saate määrata meeldetuletusi, mis kuvatakse ka teie mobiilseadmes. Ma kasutan seda oma Macbookis ja iPhone’is.

3. WorkFlowy

Workflowy lähenemine on veidi erinev, kuna see on kõige paljast kontidest. Must-valge ja terav, see keskendub paljude alamhulkadega loendite ideele, mida saate vastavalt vajadusele sisse ja välja suumida, et saada erinevate ülesannete üksikasjalikumat jaotust.

Kui peate kirjutama ja Ainult Kirjutage

Need meist, kes kirjutavad palju, olgu sisuturundajad, blogijad või tudengid, oleme kõik mingil hetkel tabanud seina, kus meie keskkonna segajad lihtsalt takistavad head kirjutamist. Need on mõned suurepärased võimalused nendeks hetkedeks, kui peate lihtsalt end kirjutama ja süvenema kirjutamisprojekti.

4. Vana hea pliiats ja paber

Näib, et tänapäeval on linnas kõige rohkem kastis, kuid tegelikult on pliiatsiga paberile kirjutamine midagi, mida meie koopiatoimetaja siin Bplansis, Brianas, vannub. Selle üks selge eelis on see, et see on odav, põhimõtteliselt alati saadaval ja välistab tehnoloogia segavad tegurid.

Ja kui pliiats ja paber seda lihtsalt ei lõika:
5.WriteMonkey

WriteMonkey on täisekraanil töötav tekstiredaktor Windowsi jaoks, mis ei sega segajaid.

6. Ommwriter

Mulle meeldib Ommwriteris (Maci kasutajatele) kaks asja: see on ilus, kuna see põhineb ideel, et zen-kujutised ja minimalistlikud liidesed toovad kaasa suurema tootlikkuse (see kindlasti töötab minu jaoks) ja see on annetusvara, mis tähendab, et saate valida, kui palju selle eest maksate. seda.

Enda päästmine, iseenda eest

Me kõik saame ikka ja jälle natukene endalt päästa. Kui tekib kalduvus venitada, anda järele segajatele või süüa järjekordset küpsist, vajate mõnikord abikätt või kättesaadavat alternatiivi, et teid mängus hoida. Siin on mõned soovitused.

7. Lahti kinni jäänud

Unstucki eesmärk on tuua teid tagasi produktiivsele rajale, kui olete jäänud – arvasite ära – ummikusse. See on tasuta, saate alustada vähem kui 30 sekundiga (ma tean, ma tegin seda) ja see hüppab kohe sisse, esitades rea küsimusi selle kohta, miks olete ummikus, kuidas olete ummikus ja mis sellega kaasneb. Seejärel “diagnoosib” teie ummikud ja annab teile näpunäiteid, näiteid ja ressursse, kuidas teie probleem lahendada ja taas produktiiv saada.

8. A Life of Productivity Blog

Kas teid huvitab uusim moeröögatus või tootlikkuse trend? Võib-olla mõtlete hakata mediteerima või juua soylenti, et olla produktiivsem. Selle asemel, et kulutada aega selleks, et ise hunnikus erinevatel viisidel hüpata, vaadake Chris Bailey oma ajaveebis loonud eksperimentide ja andmete arvukust.

See ajaveeb on täis kasulikku teavet ja arvustusi mitmesuguste tootlikkust suurendavate tehnikate kohta. Säästate aega ja olete pikas perspektiivis produktiivsem, kui saate hinnata, mis teile sobib, tuginedes kellegi teise tegelikele kogemustele.

9. StayFocused

See Chrome’i laiendus on põhimõtteliselt enda eest säästmise määratlus: see blokeerib teatud aja möödudes ülejäänud päevaks saitide ajaraiskamise. Otse edasi, tõhus ja tasuta. Peaaegu vaikimisi saate oma aega paremini hallata (ja muutute produktiivsemaks).

10. Ajutervisliku toidu söömine

Uuring on käimas – on teatud asju, mida saate juba täna sööma hakata, mis parandavad teie aju tervist ja toimimist, et saaksite jääda teravaks ja produktiiv. Võib olla ahvatlev jõuda asjadeni, millest me teame, et need pole tervislikud, kuid hea uudis on see, et tervislikumad valikud on tegelikult lihtsalt leitavad asjad; arvatavasti on mõned neist praegu teie käeulatuses!

  • Mustikad
  • Tume šokolaad
  • Pähklid ja seemned
  • Roheline tee
  • Avokaadod
  • Täistera
  • Rohelised lehtköögiviljad
  • Kala

On näidatud, et neil kõigil on positiivne mõju aju tervisele ja need kaitsevad vananedes kognitiivse languse eest. Terve vaim on produktiivne vaim ja pole aega nagu praegu, et hakata oma teed sööma.

Mida olete leidnud, mis hoiab teid produktiivsena? Kas olete mõnda neist tööriistadest proovinud? Tahaksin kuulda teie kogemustest!

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga