Kus müüa digitaalseid tooteid ja nišitooteid

E-kaubanduse maailm kasvab iga aastaga.

Vapustav 45 protsenti ameeriklastest Eeldati, et tarbijad ostavad möödunud pühadehooajal veebist. Seda tüüpi kasvuga laieneb veebimüüjate käsutuses olev tööriistakomplekt iga päevaga. Alates toodete müügist Amazonis kuni lihtsate WordPressi pistikprogrammide installimiseni saab igaüks luua veebipoe.

Küsimus ei ole siis “Milline e-kaubanduse platvorm on kõige lihtsam või odavam?” Pigem on tegelik küsimus selles, „Milline e-kaubanduse platvorm on parim valik oma toodete müümi?”

Kui ettevõtted kaaluvad veebimüüki, keskenduvad nad sageli kõigepealt tootele. See on ilmselgelt ülioluline ja peate sellest õigesti aru saama. Ilma suurepärase tooteta ei müü te midagi. See on aga alles esimene samm veebimüügi suunas.

Teil on oma toote müümisel palju valikuid. Saate müüa oma toodet e-kaubanduse platvormil, müüa oma saidilt või liituda suurema turuga. Järgmine on lühijuhend, mis aitab teil otsustada, milline valik on teie ettevõtte jaoks parim.

Digitoodete müük

Seal on palju e-kaubanduse võimalusi, mis võimaldavad müüjatel luua oma e-pood ja lisada müügivõimalusi oma veebisaidil. See on ideaalne valik väiksematele ettevõtetele, kellel on lai valik digitooteid, nagu e-raamatud, videod, rakendused, ajakirjad ja taskuhäälingusaated. Otse oma veebisaidilt müümine võimaldab teil täiendavaid turundusvõimalusi, näiteks reklaamida oma ajaveebis erimüüki ja lisada postitusse müügivaliku.

Selz on suurepärane võimalus digitaalsetele müüjatele, kuna see on uskumatult mitmekülgne. Olemasolevate veebisaitide või ajaveebidega müüjad saavad hõlpsasti manustada müügivalikuid, hallates samal ajal müüki oma suhtluskanalite kaudu. Selz on kasutajasõbralik, taskukohane ja töötab selliste platvormidega nagu WordPress ja Blogger.

Erinevalt mõnest teisest teenusepakkujast töötleb Selz ka krediitkaarditehinguid teie nimel, seega pole vaja oma maksetöötlejat. Selzil on isegi võimalus avada a tasuta Facebooki pood ettevõtetele, kellel on suur sotsiaalmeedia jälgija.

Tervise- ja spordisait Fitwirr kasutab Selzit mitmesuguste treeningute müümi. Iga toote saab manustada Fitwirri saidile külgvidinana või lehele.

Järgnev on näide selle kohta, kuidas ühe toote saab veebisaidile manustada koos võimalusega otse saidilt osta ja toode saabub koheselt.

Müük võrgus ja väljaspool seda

Arusaam, et ettevõte vajab rohkem kui ühte kassaprotsessi, on aegunud.

Tänapäeval pole vahet, kas müüte veebis, võrguühenduseta või mõlemat. Saate kasutada sama kassasüsteemi kogu oma ettevõtte jaoks. See lihtsustab kogu protsessi ja võimaldab sujuvamat juhtimisviisi. Kui teil on kohalik ettevõte, kuid soovite oma tooteid veebis müüa, on olemas e-kaubanduse platvormid, mis saavad teha mõlemat.

Integreeritud müügi liider on Square, Inc. Nende võrguühenduseta ettevõtete jaoks mõeldud Square-lugeja on üsna äratuntav; aga Square on suurepärane võimalus ka kohalikele müüjatele, kes müüvad ka veebis.

Hr Todi pirukavabrik, väike pagariäri, millel on mitu asukohta New Jerseys, kasutab Square’i oma pirukate veebis müümi. Square, Inc.-l on võimalus luua veebipood ja linkida see ettevõtte veebisaidiga. See võimaldab Mr. Tod’s Pie Factory klientidel pirukaid osta ja mis tahes asukohta tarnida.

Nišitoodete müük

Kuna e-kaubandus on kasvanud, on nišimüüjate võimalused plahvatuslikult kasvanud.

Nüüd on mitu erinevat tüüpi turgusid, mis vastavad ühele konkreetsele nišile. Etsy, jõudis käsitöö, vanaaegsete esemete ja käsitsi valmistatud kaupade turuplatsile 1,93 miljardit dollarit brutokaupa müük eelmisel aastal. Sellel võimsal e-kaubanduse platvormil on üle 1,4 miljoni müüja ja hämmastavad 19,8 miljonit ostjat!

Nišituru osaks saamisel on nii plusse kui ka miinuseid. Sihtturule jõudmine on lihtne, kuna iga ostja otsib teie omaga sarnaseid tooteid.

Siiski on nii rahvarohkel turul raske silma paista. Nii et trikk on olla piisavalt ainulaadne, et juhtida kliendid teie toote juurde, isegi kui neil on miljon erinevat võimalust.

Uurige, kas teie tööstuses on nišiturgusid ja kas teil on mõtet nende platvormi kasutades müüa. Samuti pidage meeles, et nišituru kasutamine ei takista teil müümast ka otse oma saidilt.

Siin on mõned populaarsed valikud:

Ruby Lane müüb laias valikus antiik- ja vintage-tooteid. Vintage džinn, Ruby Lane’i kauplus, mis on spetsialiseerunud naisterõivaste ja aksessuaaride müügile.

Juhataja keskendub kasutatud, vanaaegsele ja ainulaadsele kunstile, moele ja kodukujundusele. Harakaväljad müüb kvaliteetseid kodutarbeid.

Zazzle, turg, mis kohandab müüjate kaupu (paberikaubad, t-särgid, lemmikloomakaubad, kodutarbed jne), on traditsioonilisest nišiplatvormist erinev lähenemine. Selle asemel, et müüa oma tooteid, kohandavad müüjad Zazzle tooteid ja loovad oma e-poe.

Näiteks Tõukogu on spetsialiseerunud kohandatud koeratõugude toodetele:

Oma ettevõtte jaoks õige e-kaubanduse platvormi valimine

Otsustamine, kuidas ja kus oma tooteid müüa, võib olla keeruline. Siiski tuleb meeles pidada, et te ei piirdu ühe valikuga. Kui otsustate müüa otse oma platvormilt, võite luua poe ka suuremal turul. Paljude nende poodide loomine on tasuta ja teilt võetakse tasu ainult siis, kui teete müügi.

Maine’is asuv äri Rough & Tumble, mis müüb käsitööna valminud nahast kotte, sai alguse a Etsy pood. Interneti-edu tõttu avasid nad oma kodulinnas kohaliku poe ja avavad nüüd lipulaeva suuremas linnas. Kuigi neil on uus kohandatud veebisait, kus tarbijad saavad otse sisseoste teha, on neil siiski oma Etsy pood. Nad ei piiranud oma kottide müügikohti ühe võimalusega, vaid laienesid kasvades, et hõlmata rohkem müügivõimalusi.

Eesmärk on otsustada, milline variant sobib teie ettevõttega kõige paremini.

Kuid ärge seadke oma edule piire; Valige e-kaubanduse platvorm, mis annab teile korraliku eduvõimaluse, ja kasvage sealt edasi. Pidage meeles, et õige e-kaubanduse platvorm avab uksed uutele turgudele ja aitab teie ettevõttel uusi kliente leida.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga