Looge taskuhäälingusaateid nagu Ramon [ Seven Steps That Ensure Success ]

Ramon Ray, Smart Hustle Media asutaja, kannab mitut mütsi. Ta asutas neli ettevõtet (müüs neist kaks), kirjutas enimmüüdud raamatuid ja intervjueeris endist USA presidenti. Ramon on väikeettevõtete kasvu autor. Oma kõnedega inspireerib ta publikut üle maailma.

Lisaks ülaltoodud asjadele on Ramon Ray tuntud ka tähtede taskuhäälingusaadete intervjuude läbiviimise poolest. Ta on Smart Hustle Podcasti jaoks intervjueerinud juhtivate ettevõtete asutajaid ja kasvu häkkereid. Keap, eBay, Bill.com, Clover on vaid mõned ettevõtted, mida nimetada.

Kui soovite teada, kuidas Ramon produtseerib taskuhäälingusaateid, mis hoiavad publikut köites, siis olete õiges kohas. Inimesena, kes on mõnes intervjuus protsessis osalenud, tean, kuidas Ramon neid taskuhäälingusaateid toodab.

Järgmised on seitse sammu, mida Ramon järgib edu toovate taskuhäälingusaadete loomi.

1. Planeerige intervjuu

Öeldakse – hästi alustatud on poolik. Smart Hustle Podcasti edukate intervjuude loomi rakendab Ramon Ray samm-sammult protsessi. Ja esimene samm on intervjuu ajastamine.

Ramon kasutab Calendlyt külalistega intervjuude parandami. Ja ta küsib eelnevalt külaliste ootuste ja juhiste kohta, et intervjuud õigel teel hoida.

Enamik neist taskuhäälingusaadete intervjuudest on kavandatud väikeettevõtete omanike abistami. Seega teavitab Ramon külalisi eelnevalt, et neilt oodatakse näpunäiteid ja nippe, mida nad on oma ettevõtte kasvatami järginud.

Kui anda külalistele teada, mida te intervjuudelt ootate, aitab see külalistel intervjuudeks paremini valmistuda.

2- Salvestage intervjuu

Ramon salvestab alati videointervjuud. Nüüd mõtlete kindlasti, miks on taskuhäälingusaadete loomi vaja videointervjuusid.

Noh, Ramon on väikeettevõtete kasvuekspert. Ja nagu iga teine ​​kasvuekspert, mõistab ta sisu väärtust. Seega on tal plaan sisu ümber otstarbekas kasutada.

Intervjuuvideod teisendatakse helifailideks, mis laaditakse üles taskuhäälinguplatvormidele. Ja videofailid laaditakse üles Smart Hustle’i YouTube’i kanalile.

Tavaliselt salvestab Ramon videoid Zoomi kaudu. Kuid platvorm ei oma tähtsust. Saate valida mis tahes platvormi, mis teile sobib.

3- Looge Asana projekt

Sisu loomisel, mida publik rõõmsalt tarbib, tuleb edu läbi meeskonnatöö.

Kui videointervjuu on tehtud, loob Ramon Asana projekti ja meeskond võtab selle sealt edasi. Jah, sa lugesid õigesti. Ramon kasutab Asanat, et mängu tipus püsida.

Kui Ramon loob Asana projekti, saavad kirjanik, heliredaktor, kujundaja ja sisutoimetaja projektiga tutvuda.

Murelikud meeskonnaliikmed tagavad taskuhäälingusaadete õigeaegse tootmise tähtaegadest kinnipidamise.

4- Looge pilt

Olgu see siis blogipostitus või videointervjuu, visuaalid mängivad publiku tähelepanu köitmisel kriitilist rolli. Pole üllatav, et inimesed ütlevad – pilt on väärt tuhat sõna.

Publiku tähelepanu köitmi reklaamib Ramon igale podcastile esiletoodud pildi. Mida peaksite oma taskuhäälingusaate pildil olema?

Siin on elemendid, mida Ramon sageli esiletoodud piltidel on:

  • Peapilt Ramonist ja külalistest
  • Taskuhäälingusaadete nimi
  • Taskuhäälingusaadete väärtuspakkumine

Peate oma taskuhäälingusaadete esiletoodud piltides kasutama kindlaid fonte ja värve. See aitab teil luua oma vaatajaskonnas kaubamärgi kuvandit.

5- Laadige üles SoundCloudi ja muudele platvormidele

Kui esiletoodud pilt on valmis, laaditakse helifail SoundCloudi üles.

Lisaks SoundCloudile laadib Ramon podcaste üles ka Stitcheri, iTunesi ja Amazoni muusikasse.

Taskuhäälingusaadete üleslaadimisel peaksite veenduma, et olete heli normaliseerinud. See tähendab helifaili helitugevuse suurendamist punktini, kus see on nii vali kui võimalik, ilma heli moonutamata.

6. Kirjutage artikkel intervjuu põhjal

Ramon usub sisu võimsuse täielikku ärakasutamist. Kui taskuhäälingusaade on reaalajas, kirjutatakse Ramonile artikkel, milles tuuakse esile intervjuu peamised õpitulemused. See aitab Ramonil jõuda taskuhäälingusaadete intervjuude jaoks suure publikuni.

Samuti on artiklitel potentsiaal otsingutulemustes järjestada, mis suurendab võimalusi saada liiklust otsingumootoritest.

Siin on mõned näpunäited taskuhäälingusaadete intervjuude põhjal artiklite kirjutami:

  • Kirjutage kaasahaaravaid artikleid selge sissejuhatuse, sisu ja järeldusega
  • Kasutage oma artiklis tsitaate intervjuust
  • Lisage artikli lõppu podcasti link
  • Muutke oma artikkel piisavalt huvitavaks, et julgustada publikut taskuhäälingusaadet vaatama

Samuti veenduge, et teie artikkel ei näeks välja nagu teie intervjuu igav kokkuvõte.

7- Hankige ajastatud sotsiaalne koopia

Sisu loomine ilma selle reklaamimise plaanita on turunduspatt. Ükskõik kui hea sisu on, see ei liiguta nõela, kui te seda ei reklaami.

Oma taskuhäälingusaadete ulatuse suurendami reklaamib Ramon neid sotsiaalmeedias mitu korda erinevate juppidega.

Iga taskuhäälingusaate artikliga loob kirjanik peamiste sotsiaalmeediaplatvormide jaoks 4–5 postitust ja ajastab need korrapäraste ajavahemike järel. Selle tulemusel näeb taskuhäälingusaadete artikleid rohkem inimesi.

Ramon kasutab sotsiaalmeedia postituste ajastami CoSchedule’i.

Kokkuvõtteks,

Kaasamist soodustavate taskuhäälingusaadete loomine nõuab aega ja vaeva. Ramonil on suurepärane meeskond, kes töötab maagia loomisel sünkroonis.

See aga ei tähenda, et te ei saaks meeskonna puudumisel podcaste luua. Kui teil on aega ja teadmisi mitme ülesandega ise hakkama saami, saate neid samme järgides kahtlemata luua täiuslikke taskuhäälingusaateid.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga