Lõplik juhend mahajäetud kinnisvara ostmiseks

Mahajäetud kinnisvara ostmine võib olla suurepärane kinnisvarainvesteeringute strateegia. Inimesed, kes soovivad kinnisvaraga raha teenida, saavad seda teha alustage väikeselt ühe mahajäetud majaga, mis teenib tulu. Isegi kogenud kinnisvarainvestorid otsivad alati mahajäetud kinnisvara. Need sobivad suurepäraselt maja ümberpööramiseks või üürikinnisvara investeerimisstrateegia elluviimiseks. Pole tähtis, millist strateegiat järgite, soovitame investeerida mahajäetud majadesse.

Kuidas aga osta mahajäetud maja? Kas need kinnisvarad on müügiks koos kinnisvaramaakleriga? No ei. See pole nii lihtne, mistõttu oleme koostanud ülima juhendi, mis aitab teil õppida seda tüüpi kinnisvarainvesteeringuid ostma. See artikkel käsitleb mahajäetud majadesse investeerimise mõningaid erinevaid aspekte:

 • Mahajäetud majade tuvastamine
 • Mida teada enne mahajäetud kinnisvara ostmist
 • Kuidas leida mahajäetud maju müügiks
 • Kuidas teada saada, kellele kuulub mahajäetud maja
 • Ja kinnisvarainvesteeringute analüüsi tegemine mahajäetud maja kohta, et kontrollida selle potentsiaali.

Mis kvalifitseerub mahajäetud kinnisvaraks?

Mahajäetud vara on selline, mis ei ole kasutuses ja seisab tühjana. Mahajäetud maja tunned ära korrastamata hoovi või katkise akna järgi.

Põhjuseid võib olla palju:

 • Hüpoteeklaenuandja tõstis omanikud välja ja seda pole veel müügiks kantud
 • Omanikud elavad mujal ega soovi kinnistut välja üürida
 • Surm või lahutus perekonnas

Mahajäetud kinnisvara ostes puutute tavaliselt kokku kahe teise võtmeterminiga: hädas olevad kinnisvarad ja turuvälised kinnisvarad. Oluline on mõista igaüks neist, et teada saada, millisesse mahajäetud majja te investeerite:

 • Hädastatud vara – tegemist on rahaprobleemide või lihtsa hooletuse tõttu halvas seisukorras koduga. Tavaliselt juhtub see ühepereelamute või ridaelamutega. Neid on raskem hooldada kui korterit, kus sageli on kinnisvarahaldur.
 • Turuvälised omadused – need on müügis olevad kinnisvarad, kuid kuulutus pole avalik ega kuulutatud. Mõned omanikud eelistavad hoida müügiprotsessi naabruskonna silme eest eemal. Teised otsivad kindlat tüüpi ostjat ega taha eluasemeturul kõigi tähelepanu köita.

Seotud: 10 lihtsat viisi turuvälise investeerimiskodu leidmiseks

Mõned asjad, mida enne mahajäetud maja ostmist arvestada

Mahajäetud kinnisvara ostmisel valmistuge remondiks tööd ja raha investeerima. Vahel tuleb vahetada torustik ja elektrisüsteem. Katuses võib esineda lekkeid või seintes veekahjustusi. Ilmselt on vananenud ka mööbel ja tehnika.

Siiski kaaluvad plussid üles miinused. Esiteks on konkurents väiksem, sest vähem ostjaid on nõus remondiks jõupingutusi ja raha investeerima. Mõned koduostjad isegi ei kaaluks mahajäetud kinnisvara ostmist, sest see lükkaks nende kolimise edasi. Ka müüjad on nõus tehingu kiireks tegema, sest tahavad kinnisvarast lahti saada.

Teiseks müüakse mahajäetud maju alla turuväärtuse, et saaksite heas naabruskonnas kinnisvarainvesteeringu ilma täishinda maksmata. Pärast mõningast renoveerimist võib kinnistu väärtus isegi ületada naabermajade oma. Kui olete kinnisvarainvestor, kes on valmis riskima, on teil suurem investeeringutasuvus.

Seotud: Mis on kinnisvarainvesteeringute hea ROI?

Mahajäetud majadesse investeerimine on alguses hea viis kinnisvaraga raha teenida, isegi kui teil pole palju sularaha. Arvestades, et mahajäetud kinnisvarad jäävad tavaliselt alla turuväärtuse, ei vaja te suurt stardikapitali. Võimalik, et te ei vaja isegi rahastamist!

Võib-olla on kinnisvarainvesteerimine teie kõrvalsissetulek. Mahajäetud kinnistute ostmine, nende kordategemine ja ümberpööramine või väljaüürimine on sel juhul lihtsam sammu pidada. See nõuab igal ajahetkel vähem rahavoogu kui näiteks luksusliku kinnisvara ostmine.

Eelkõige on mahajäetud kinnisvara ostmine väljaüürimiseks täiesti loogiline. Renoveerimisel saab teha mõningaid ümberkorraldusi, et kinnistu oleks väljaüürimiseks sobivam: lisada juurde vannituba ja magamistuba, teha eraldi sissepääsud jne.

Kuidas leida mahajäetud maju müügiks

 • Dollarite eest sõitmine – sõitke mööda naabruskonda, et kohe tuvastada müüdavad mahajäetud majad. See lähenemisviis töötab, kui soovite investeerida oma linnas mahajäetud majja.
 • Pankade nimekirjad – pangad säilitavad tavaliselt pärast sulgemist müüdavate kinnisvarade loendeid veebis. See on hea viis linnast väljas asuvate mahajäetud majade otsimiseks, mida saab kasutada näiteks puhkuse üürimiseks.
 • The Mashvisori kinnisvaraturg – see on osa Mashvisori platvormist, mis võimaldab teil otsida turuväliseid, suletud või oksjoninimekirju. Samuti võimaldab see analüüsida kinnisvarainvesteeringut, kasutades oma ostuotsuse aluseks olevaid põhimõõdikuid.

Kuidas teada saada, kellele kuulub mahajäetud maja

Peate silmas mahajäetud kinnisvara, kuid mõtlete, kuidas teada saada, kellele see maja kuulub?

Mashboard võib pakkuda teile majaomanike andmeid ja nende kontaktandmeid. Platvorm võimaldab teil ka nende omanikega otse ühendust võtta, kasutades e-kirju ja e-posti malle. Mashboard katab kogu USA eluasemeturu, nii et saate leida ja osta mahajäetud kinnisvara igas linnas.

Mahajäetud kinnisvara analüüsimine

Enne mahajäetud kinnisvara väljaüürimiseks ostmist tuleks neid analüüsida kui kinnisvarainvesteeringut:

 1. Naabruskonna analüüs – üüritulu jaoks on oluline hinnata naabruskonda. Mashvisori soojuskaardi analüüsi tööriist näitab teile keskmist Airbnb sularaha tagastamist ja traditsioonilist sularaha tagastamist naabruses. Samuti näitab see piirkonna keskmist Airbnb täitumust, mis aitab teil valida, kas rentida Airbnb kaudu välja või panna lihtsalt pikaajaline üüripind.
 2. Kinnisvarainvesteeringute analüüs – analüüsige kinnisvarainvesteeringu kalkulaatoriga mis tahes tulu kinnisvara. Lisage see loendisse ja võrrelge selle eeldatavat kasumlikkust, võttes aluseks ülemmäära ja raha tagasi. Selline analüüs on mahajäetud kinnisvara ostmisel väga kasulik, sest teil pole muud võimalust teada, kui palju saate selle välja üürida. Tavaliselt ei saa müüjad teile üüritulu arve anda.

Järeldus

Mahajäetud maja ostmine on nutikas viis saada soodsama hinnaga sissetulekut teeniv kinnisvara heas asukohas. Võimalik, et saate selle isegi taastada ja muuta see parimaks üürikinnisvaraks, mis tõstab naabruskonna hindu.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga