Mida peate teadma

5. Keskenduge brändi kasvule

Kasutage seda, mida õppisite oma esmasest suhtlemisest uute klientidega, ja kasutage seda. Tehke kindlaks nende peamised motiivid ja harjumused. Nende uute klientide harjumusi paremini mõistes saate sageli tuvastada teisi potentsiaalseid kliente, kellel on sama motivatsioon ja käitumine. Kuigi soovite sihtida teatud tüüpi ostjaid, on lõppeesmärk turu küllastumine.

Luues köitva turundussõnumi, mis meeldib laiale vaatajaskonnale, peaksite suutma meelitada ligi uusi kliente, kellele te pole isegi mõelnud. Kuigi võib olla keeruline leida tasakaalu sihitud sõnumite ja laia atraktiivsusega sõnumite vahel, peaksite ideaalis looma ühe sõnumi, mis täidab mõlemad eesmärgid. Kui soovite testida erinevaid sõnumeid, peaksite neid proovima erinevatel platvormidel. Siiski on oluline meeles pidada, et üks teie ostjatest võib näha teisele mõeldud reklaami. Seetõttu on ülioluline säilitada oma sõnumite järjepidevus nii palju kui võimalik.

6. Suurendage olemasolevate toodete müüki

Teie esialgne eesmärk peaks olema ühe või mitme olemasoleva toote testimine, et hinnata nende toimivust uuel turul. Saate kasutada teiste turgude klientidelt saadud tagasisidet, et luua sõnumeid nende toodete kohta uuel turul, kuhu sisenete. Töötage välja strateegia, mille kohaselt pakute väärtust ja minimeerite klientide pingutusi ja kulusid, mida selle saami peavad investeerima. Mõned strateegiad, mida võiksite proovida, hõlmavad järgmist:

  • Lühimüügid, mis pakuvad heldeid allahindlusi
  • Erisündmused, mis pakuvad maksimaalset väärtust
  • Suunamisprogrammid
  • Konkursid ja kingitused

7. Tutvustage uute toodete sari

Turu laiendamise strateegia osana võiksite kaaluda täiendavate tuluvõimaluste uurimist uute toodete arendamise kaudu. Kui kavatsete investeerida uue tootearendusse, peaksite alustama turu vajaduse tuvastamisest, mida saaksite oma uue toote abil lahendada. Kui olete uue toote kontseptsiooni välja töötanud, saate määrata arendusmeeskonna.

Võib-olla võiksite kaaluda oma klientide kaasamist projekteerimisetapis, sest see võib aidata teil pakkuda nende vajadustele paremini vastavat lahendust, mis peaks lõpuks kaasa tooma rohkem müüki. Klientidega saate suhelda veebiportaali või sotsiaalmeedia kaudu. Lisaks sellele, et nad aitavad teil keskenduda lõppkasutaja eelistele, võivad need aidata teil luua ka neile sobiva tootenime.

Näpunäiteid tugeva turu laiendamise strateegia jaoks

Tugeva turu laiendamise strateegia abil saate hoida oma äri kasvamas, sõltumata majanduses toimuvast. Siin on mõned näpunäited, mida saate oma ettevõtte jaoks selle väljatöötami kasutada.

Viige läbi põhjalik turu-uuring

Kui kaalute uue toote turule toomist, alustage enne täiendavate ressursside eraldamist põhjaliku turu-uuringuga. Uurimist alustades võite tunda end uue toote või teenuse edus kindlamalt. Samuti saate teada, kui palju kliendid oleksid nõus maksma ja kas see võimaldaks teil pärast tootmist ja tarnimist kasumlik olla. Tehes turu-uuringuid ja määrates kindlaks tasuvuspunkti ehk punkti, kus teie kogukulu ja kogutulu on võrdsed, saate otsustada, kas peaksite uue toote arendamisega edasi liikuma.

Suurendage praeguste toodete ja teenuste müüki

Uurige oma praegust kliendibaasi, et teha kindlaks segment, mis oleks kõige rohkem valmis teie käest rohkem ostma. Saate seda teha, luues erinevad kliendirühmad ja uurides nende ostuajalugu ning demograafilisi andmeid, nagu vanus ja sugu. Seda tehes saate muuta oma turundussõnumeid nii, et see meeldiks sellele segmendile paremini. Samuti saate müügi ja tulude suurendami suunata suurema osa oma turundustegevusest sellele kliendirühmale.

Õppige oma konkurentsist

Tuvastage oma peamised konkurendid erinevatel turgudel ja jälgige nende tegevust, et näha, mida nad võrgus teevad. Sageli saate oma konkurentidelt palju õppida, eriti kui alles õpite oma uut sihtrühma tundma. Jälgige, kuidas nad klientidega suhtlevad ja milliseid sõnumeid nad kasutavad. Võtke see, mida saate sellest õppida, ja rakendage seda, mis on asjakohane oma ettevõtte jaoks.

Maksimeerige võrguvõimalusi

Internetis saate reklaamida palju erinevaid kohti, sealhulgas sotsiaalmeedia platvormid, nagu Instagram ja Facebook. Samuti võite kaaluda otsingumootori optimeerimise (SEO) strateegiate kasutamist, et parandada oma veebisaidi asetust otsingumootorites. Kui kasutate hästi läbimõeldud veebisaiti, millel on tugev sõnum, mis rõhutab teie toodete peamisi eeliseid, saate maksimeerida kõigis veebiturunduse kanalites.

Investeerige turu laienemisse

Kui olete valmis investeerima oma turu laiendamise strateegiasse või uue tootearendusse, vaadake . Pakume erakordset klienditeenindust ja lihtsat taotlemisprotsessi, et saaksite teie vajaduste rahuldami parima rahastamise madalaima hinnaga. Meie spetsialistid kasutavad meie ainulaadset platvormi, et sobitada teie taotlus pangaga, mis teie turu laienemise algatust kõige tõenäolisemalt rahastab, suurendades tõenäosust, et saate vajaliku rahastamise. Tegelikult saab umbes 90% meie taotlejatest rahastuse. Kasutage seda mugavat tööriista, et õppida, kui olete eelkvalifitseerunud.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga