Milles vajavad väikeettevõtete omanikud abi?

Sularaha planeerimine

Suutmatus rahavoogusid korralikult juhtida võib väikeettevõtte jaoks olla katastroofiline. Tegelikult sunnib halb rahavoog paljusid väikeettevõtteid igal aastal sulgema. Isegi lühiajaline rahavoo probleem võib raskendada varude ostmist, palgaarvestust või kulude katmist, nagu üür ja kommunaalkulud.

SmartBiz® ülikoolis on artikkel, mis aitab teil täpselt kindlaks teha, kus te seisate: Rahavoogude analüüsimine | SmartBizi ülikool. Saate teada, mis on rahavoog, miks see on oluline, ja näpunäiteid selle haldami. Kui leiate, et teie rahavoogu on vaja suurendada, leiate SmartBiz Small Business Blogist samme, sealhulgas kuidas kärpida ja millal otsida välist rahastamist: Kuidas suurendada väikeettevõtte rahavoogu.

Andmete jälgimine

Mida on hiiglaslikel korporatsioonidel, mida paljudel väikeettevõtetel pole? Need on andmed – koos andmeteadlaste, analüütikute ja teadlaste meeskonnaga sukelduvad ja kasutavad neid andmeid enda huvides. Väikeettevõttel on aga andmete kogumi ja ülevaate saami palju võimalusi. Andmete kogumine on kriitilise tähtsusega olenemata sellest, kui suur on teie ettevõte või millises kasvufaasis te olete. Ärge jätke seda olulist tegurit tähelepanuta.

Business News Daily soovitab üheksat taskukohast suurandmelahendust väikeettevõtetele, mis hõlmavad hõlpsasti kasutatavaid platvorme, nagu Google Analytics: 9 suurandmete lahendust väikeettevõtetele.

Planeerimine

Kes ei suuda planeerida, plaanib läbi kukkuda! Multitegumtööga ettevõtte omanikul võib olla raske igapäevastest ülesannetest eemalduda ja tulevikule keskenduda. Strateegilise plaani koostami aja võtmine on aga üks parimaid viise lühi- ja pikaajaliste eesmärkideni jõudmi. “Strateegiline planeerimine” võib tunduda hirmutav, kuid protsess ei pea olema keeruline. Ettevõtte ® tegevjuht Evan Singer jagab oma väikeettevõtteteadmisi selles Forbesi avaldatud artiklis: Kuidas luua oma väikeettevõttele pikaajaline plaan.

Kasumimarginaali mõistmine

Ettevõtte ärikasumi marginaal, mida nimetatakse ka müügituluks, mõõdab tulude ja tulude suhet. See arv näitab, kui palju kasumit teie ettevõte müügist teenib, ning aitab teil seada eesmärke ja hinnata oma edusamme. See SmartBizi ajaveebi postitus sisaldab teavet, mida vajate kasumimarginaali arvutami ja parandami: mis on väikeettevõtte hea kasumimarginaal?

Värbamisstrateegia

Brett Lewis, Skillbridge® kaasasutaja, võtab kokku, miks väikeettevõtted vajavad kindlat värbamisstrateegiat. Ta ütleb: “Suurepärased inimesed ja head inimesed on erinevus edu ja keskpärasuse vahel.” Töölevõtmine on üks olulisemaid asju, mida väikeettevõtte omanik ettevõtte kasvu käivitami teeb. Oluline on palgata pädevaid töötajaid, kes on sellesse pikaks ajaks pühendunud ja motiveeritud. See kõik algab õige töökuulutuse esitamisega liitumis- ja säilitamisstrateegiate kaudu. Vaadake üle selles artiklis kirjeldatud sammud, mis aitavad teil alustada: 5 näpunäidet iga väikeettevõtte jaoks.

Talendi säilitamine

Kui olete töötaja palganud, ärge lihtsalt “seadke ja unustage”. Peaksite jääma oma töötajatega väga seotuks, et olla kursis nende oskuste arenguga ja üldise rahuloluga oma ametikohaga. Selle rentimine ja koolitamine on äärmiselt kallis. Teie huvides on luua õhkkond, kus töötajad soovivad püsida. Meie postitus, 12 tõestatud ideed töötajate säilitami, sisaldab suurepäraseid samme, mida saate töötajate õnne tagami teha.

Turundustegevus

Tänapäeval näevad inimesed iga päev umbes 3000 sõnumit. Sellest jääb inimesele keskmiselt meelde vaid 4. Ettevõtete omanikele on äärmiselt oluline mõista turundust ning kasutada sihtrühmani jõudmi õigeid tööriistu ja platvorme. Turundusega seotud tegevuste läbiviimi ei pea teil olema tohutut eelarvet ega turundusmeeskonda – võti on oma brändi arendamine ja vaatajaskonna tundmine. Meie ajaveebis on palju turundusressursse, mida saate kasutada oma turundusstrateegia kujundami. Vaadake neid artikleid, mis aitavad tekitada ideid, mida saate tarbijateni jõudmi kasutada.

Mõlemad artiklid sisaldavad kombinatsiooni digitaalsetest ja traditsioonilistest turundusmeetoditest, mida saate kohandada vastavalt oma ainulaadse ettevõtte vajadustele.

Konkurentide analüüs

Konkurentide analüüsi tegemine on suurepärane viis konkurentidest sammu võrra ees püsimi. Konkurentsianalüüs aitab teil vaadata suurt pilti. Kui seda õigesti teha, saate teada, mis on muutunud, mis töötab ja mis mitte. BigCommerce’i ajaveebis on siin hõlpsasti kasutatav juhend: Kuidas teha konkurentsianalüüsi 2019. aastal.

Veebisaidi ehitamine

Isegi kui te ei ole e-pood, on veebisaidi olemasolu ja kohalolek veebis üliolulised. Ettevõtte veebisait aitab suurendada usaldusväärsust ja professionaalsust, suurendab klientide ulatust ja on kulutõhus viis oma toote või teenuste turundami. Teie veebisait on osa teie üldisest turundusstrateegiast. Kui teil pole veebisaiti, on nüüd aeg seda teha. Meie postitus aitab teil veebipõhise kohaloleku kavandamisel otsuseid langetada: 5 asja, mida enne väikeettevõtte veebisaidi loomist otsustada.

Sotsiaalmeedia

Kas teadsite, et 85% tarbijatest kasutab internetti kohaliku ettevõtte leidmi? Pole saladus, et sotsiaalmeedial on teie ettevõtte edu või ebaõnnestumise kujundamisel väga oluline roll. Kui soovite tugevdada oma ettevõtte veebipõhist kohalolekut ja suurendada selle kasvu, looge sotsiaalmeedia kanalid ja hoidke neid aktiivsena.

“See nõuab distsipliini, et mitte lasta sotsiaalmeedial teie aega varastada.” Need tarkusesõnad pärinevad Alexis Ohanianilt, Interneti-ettevõtjalt, kes asutas sotsiaaluudiste veebisaidi Reddit®. Kui teil pole sotsiaalmeedia kanalite või ribalaiuse juhtimi vajalikku distsipliini, on hea mõte palgata välisspetsialist. Meie postituses on näpunäiteid õige sobivuse leidmi: kuidas palgata sotsiaalmeedia strateeg.

Kas vajate inspiratsiooni? Lugege 7 ettevõtet, mis kasutavad tõhusalt sotsiaalmeedia turundust. Kui olete oma kanalid loonud, on SmartBizi ajaveebis ressurss, mis aitab teil edasi liikuda: kuidas kiiresti omandada sotsiaalmeedia turundust väikeettevõtetele.

Kasutajatugi

Varem ei olnud õnnetutel klientidel palju valikuid, kui asjad läksid valesti. Nad võisid kirjutada kirja või võtta telefoni. Tänapäeval võib lihtne säuts pälvida hiiglasliku korporatsiooni ja miljonite inimeste tähelepanu, kui see levib. Microsofti aruande kohaselt ütleb 54% kõigist tarbijatest üle maailma, et neil on kõrgemad ootused klienditeenindusele kui aasta tagasi.

Parima võimaliku klienditeeninduse kogemuse pakkumine peaks olema iga väikeettevõtte omaniku peamine prioriteet. Veenduge, et tarbijatele oleks selge, kuhu klienditeenindustoe saami pöörduda. Kui nad jõuavad kontakti, peaksid nad võtma ühendust töötajaga, kes on hästi koolitatud ja tunneb teie ettevõtet seest ja väljast. Siin on juhised, mida klienditeenindusstrateegiate kujundamisel järgida: Suurepärase klienditeeninduse võtmed – isegi kui olete ühe mehe organisatsioon.

Palgaarvestus

Palgaarvestus on defineeritud kui kogu palgasumma, mida ettevõte maksab oma töötajatele ja teistele töötajatele. Teie ettevõtte palgafond võib olla teie suurim ärikulu.

Palgaarvestuse töötlemine on keeruline, kuna vastutate kindlustusmaksete, pensioniplaani sissemaksete ja maksude kinnipidamise eest. Kui palgaarvestust ei tehta õigesti, võite saada kulukaid trahve või isegi kohtuasja. Õnneks on saadaval palgaarvestustarkvara, mis pakub süsteemi, mis suudab teha kõiki arvutusi, vähendada tšekke ja isegi maksta makse ning esitada dokumente riigi- ja föderaalasutustele. Tarkvara kohta teavet ja tegelike kasutajate arvustusi leiate arvustuste saidilt Capterra®: Parim palgaarvestustarkvara | 2019. aasta populaarseimate ülevaated.

Innovatsioon

Innovatsioon tähendab lihtsalt täiustamist ja leiutamist – see ei pea olema keeruline. Väikeettevõtetel on suurepärane võimalus uuenduste tegemi, sest nad saavad kiiresti liikuda uute ideede elluviimi.

Saate innovaatilise mõtlemise käivitada, kui eraldate nädalas lihtsalt aega, et keskenduda loominguliselt toodete ja protsesside täiustamisele. Kui olete innovaatilises mõtteviisis, looge tegevusplaanid oma mõtete ellu äratami. Ettevõtte omanikuna pole teil ainuke uuenduslike ideedega. Looge protsess, mille käigus teie kliendid ja töötajad saavad teha ettepanekuid teie toodete või teenuste täiustami.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga