Mis on kahjutu hoidmise leping kinnisvara valdkonnas

Kinnisvaratehingu sõlmimine hõlmab mitmesuguste lepingute ja kokkulepete allkirjastamist. Olenemata sellest, kas olete kinnisvara müüja või kinnisvarainvesteeringu ostja, on oluline, et mõistaksite igaühe mõju. Tegelikult on see ainus viis tagada, et teie huvid on hästi kaitstud. Üks konkreetne kinnisvaraleping, millest väljaspool sisemisi kinnisvararingkondi harva räägitakse, on kahjutu hoidmise leping. Mis on kahjutu hoidmise leping kinnisvara valdkonnas? Miks on see kinnisvaratehingu sees? Ja kas kinnisvarainvesteeringu ostmisel peaksite sõlmima kahjutu hoidmise lepingu? See artikkel annab teile üksikasjalikud vastused kõikidele nendele küsimustele ja selgitab välja kõik kahjutu kinnisvaralepingu aspektid.

Mis on kahjutu hoidmise leping kinnisvara valdkonnas?

Kinnisvara puhul kahjutu hoidmise kokkulepe on leping, mis annab kogu varalise vastutuse üle müüjalt ostjale. Kahjutu hoidmise klausli üle saab otse läbi rääkida kahe poole vahel ja see võib hõlmata isegi sulgevat agenti, kes soovib end tulevase vastutuse eest kaitsta. Üldiselt peaksid kõik osapooled olema teadlikud põhjustest, miks klausel on olemas.

Kinnisvara puhul on kahjutu hoidmise lepingu kõige levinum kasutusala tehingud, mis hõlmavad sunnitud kodusid. Sulgemise sulgemisel tekivad sageli kinnipidamisprobleemid, mille lahendamiseks võib kuluda kuid. Kahjuvaba hoidmise lepingu lisamine võimaldab müüjal vastutuse nende lahendamise eest ostjale üle anda.

Nüüd, kui olete kinnisvara puhul kahjutu hoidmise lepingu kontseptsiooniga tuttav, uurime, kas peaksite sellele alla kirjutama või mitte, ja kirjeldame mõningaid parimaid tavasid, mida peaksite sulgemise ajal rakendama.

Kas peaksite allkirjastama a Hvana kahjutu kinnisvaraleping?

Kinnisvaras kahjutu lepingu hoidmise mõiste hirmutab paljusid kinnisvarainvestoriid. See kehtib eriti algajate investorite kohta. Klausli olemasolu, mis annab kogu vastutuse ostjale, võib isegi sundida neid kinnisvaratehingust taganema. Ütlematagi selge, et see on ekslik eksiarvamus. Tegelikult pole kahjutu hoidmise lepingus kinnisvara puhul midagi salakavalat ja sellise klausli kasutamine on eluasemeturul tegelikult tavaline. Investorid, kes keelduvad neid allkirjastamast, võivad kaotada väga tulusa kinnisvarainvesteeringu.

See ei tähenda, et kinnisvaraalane kahjutu leping on midagi, millele peaksite kiirustades alla kirjutama. Sellise klausliga nõustumine peaks toimuma alles pärast seda, kui olete lepingu kõigist tagajärgedest aru saanud. Siin on mõned sammud, mida saate sujuva tehingu tagamiseks teha.

1. Kaaluge advokaaditeenuste kasutamist

Lihtsaim viis kahjutu hoidmise lepingu käsitlemiseks kinnisvara valdkonnas on palgata kinnisvaraadvokaat. Kogenud advokaadiga töötamine aitab teil vältida raskustes kinnisvarainvesteeringute tavalisi lõkse. See on eriti soovitatav algajatele kinnisvarainvestoritele. Advokaat saab teie nimel teha vajaliku hoolsuskontrolli ja kontrollida lepingu kõiki aspekte, et veenduda, et kõik on korras.

2- Rääkige kohalike võimudega

Investeerides REO kinnisvarasse või mis tahes muusse hädas olevasse kinnisvarasse, peate riski hindamisel alati astuma lisameetmeid. Mitmed asjad võivad tehingu lõpetamisel valesti minna ja kriitilised probleemid võivad ilmneda alles kuid pärast müügi sooritamist. Seda silmas pidades peaksite kahjutu hoidmise klauslile alla kirjutama alles pärast sellega kaasnevate kohustuste täielikku mõistmist. Seetõttu on enne lepingu allkirjastamist oluline rääkida tehingu toimumiskoha maakonnaga. Tegelikult võib kohalik haldusüksus anda teile üksikasjaliku jaotuse kõigi kinnisvarainvesteeringuga seotud pandiõiguste ja kohustuste kohta.

3. Tehke pealkirjaotsing

Pealkirjaotsing on kinnisvarasse investeerimisel ülimalt oluline. See kehtib veelgi enam, kui võtate endale hulga potentsiaalseid kohustusi. Pealkirjaotsinguettevõttega töötamine võimaldab teil kontrollida pealkirja kehtivust ja paljastada kõik omandiahelaga seotud probleemid. Isegi kui müüja väidab, et on ise oma omandiotsingu läbi viinud, peaksite alati enne kinnisvara kahjutu hoidmise lepingu allkirjastamist läbi viima oma otsingu.

4- Viige läbi müüdava kinnisvarainvesteeringu ülevaatus

Omandi ja kinnipidamisõiguse kontrollimine ei ole ainsad asjad, mida peaksite kahjutu kinnipidamise lepinguga tegelemisel tegema. Enne lepingu allkirjastamist peate läbi viima kinnisvara põhjaliku ülevaatuse, et tagada selle konstruktsiooni terviklikkus. Eelistatavalt peaks kontrollimisprotsessiga tegelema litsentseeritud spetsialist.

Kas saate lepingust loobuda ka pärast lepingu allkirjastamist?

Seda küsimust küsivad sageli kinnisvarainvestorid, kes pole ikka veel kindlad, kas sõlmida kahjutu hoidmise kokkulepe kinnisvara valdkonnas. Üldiselt ei ole loobumine võimalik, kui ostjat teavitatakse kõigist investeeringuga kaasnevatest kohustustest. Siiski on teatud juhtumeid, kus müüja on teadlikult ostjale teavet varjanud. Sellises olukorras võite kaevata faktide olulise väärkajastamise pärast kohtusse kaua pärast tehingu lõpuleviimist. Tavaliselt tegelevad nende juhtumitega advokaadid, kes on spetsialiseerunud pettustega seotud kohtuvaidlustele.

Alumine rida

Kinnisvaraga seotud kahjutu hoidmise kokkulepe ei tohiks teid kunagi heidutada sissetulekuga kinnisvara ostmisest. Kui järgite selles artiklis kirjeldatud juhiseid ja võtate kõik vajalikud meetmed, et mõista, milliseid kohustusi võtate, ei tohiks lepingu allkirjastamine olla probleem. Kui teie kinnisvaratehing nurjub kahjutu lepingu tõttu, minge Mashvisor Property Marketplace’i ja tutvuge arestitud kinnisvara ja muude turuväliste kinnisvaraobjektidega!

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga