Mis on kinnisvarast eemalviibiv omanik?

Puuduvad omanikud on kinnisvarainvestorite kogukonnas üks ihaldatumaid müügivihje liike. Jätkake lugemist, et leida uurige, mis on kinnisvaras eemalviibiv omanik ja kuidas seda leida.

Mis on kinnisvarast eemalviibiv omanik?

Eemal viibiv omanik on keegi, kes omab kinnisvara ilma seda tegelikult hõivamata või aktiivselt haldamata. Kuigi see võib viidata üürileandjatele ja üürikinnisvara omanikele, kasutatakse terminit “puudulik omanik” eriti nende kohta, kes otsustavad oma kinnisvara vabaks jätta.

On palju stsenaariume, mis võivad liigitada inimese eemalolevaks omanikuks. Vaatame mõnda neist stsenaariumidest:

  • Kinnistu omanik on asunud elama teise linna või osariiki ega ole suutnud kinnistut veel müüa.
  • Omanik päris vara testamendi või testamendiga.
  • Omanik ostis kinnistu üüriks, kuid pole saanud seda üürnikele välja üürida.
  • Omanik ostis kinnisvara kapitali kallinemise eest ega näe põhjust selles elamiseks.
  • Omanik töötab sõjaväes ja on kutsutud tegevteenistusse kinnisvarast erinevasse asukohta.
  • Kinnistu osteti elamiseks lapsele, vanemale või mõnele teisele sugulasele, kuid see isik ei ela enam sellel kinnistul.

Miks on töölt puudumise omanikud kinnisvarainvestoritele olulised?

Puuduvad omanikud ei ole lihtsalt üksikisikud, kes on otsustanud jätta oma kinnisvara asustamata, nad on palju enamat. Need annavad investoritele võimaluse teha uusi kinnisvaratehinguid ja laiendada oma investeerimisportfelli. Tänapäeva eluasemeturu konkurentsi tõttu otsivad paljud kinnisvarainvestorid turuväliseid kinnisvaravõimalusi. Ja parim turuväline kinnisvarainvesteeringute nišš, mida sihtida, on äraolevad omanikud.

Kinnisvarainvestorid peavad enamikku eemalviibivatest omanikest motiveeritud müüjaid, st majaomanikke, kes on valmis atraktiivse pakkumise korral oma varadest lahku minema. Kuna äraolevad omanikud lubavad oma kodud tühjaks jääda, on põhjust arvata, et neil on nendega väga vähe emotsionaalset kiindumust. Selle tulemusena on nad tõenäolisemalt valmis müüma võrreldes majaomanikega, kes selles kinnisvaras füüsiliselt elavad.

Seotud: Mahajäetud majad: kas peaksite ühte investeerima?

Seda silmas pidades otsivad edukad investorid oma sihteluasemeturul vabu kodusid ja koostavad nimekirja kõigist leitud eemalviibivatest majaomanikest. Kui nad saavad teada, kes on kinnisvara omanik, võtavad nad nendega ühendust, et anda teada, et nad on investorid, kes on huvitatud kinnisvara ostmisest. Kui omanik on motiveeritud müüja, teevad investorid pakkumise ja sõlmivad tehingu.

Kuid võite küsida: kuidas leida töölt puuduvaid omanikke? Kuidas teada saada, kellele maja kuulub? See viib meid meie järgmise teema juurde.

Kuidas leida töölt puuduvaid omanikke

Eemalolevate omanike leidmine pole nii keeruline, kui paljud algajad investorid arvavad. Peate lihtsalt teadma, kust otsida ja mida otsida. Siin on mõned viisid, kuidas leida eemalolevaid omanikke.

Kui otsite odavat viisi, võite proovida “dollarite eest sõitmist”. Istuge autosse, sõitke oma sihtpiirkonnas ringi ja otsige maju, mis näivad tühjad või lagunenud. On mitmeid märke, millele peaksite dollarite eest sõites tähelepanu pöörama, näiteks hooletusse jäetud muruhooldus, edasilükatud hooldus, laudadega kinni löödud või katkised aknad, verandale kuhjatud ajalehed, koorunud värv, katkised aiad jne. Need kõik viitavad sellele, et keegi ei tee seda elab majas. Sõidu ajal kirjutage üles kõigi leitud tähelepanuta jäetud objektide aadressid. Seejärel saate üleskirjutatud aadresside abil otsida maakondade registritest kinnistute omanikke.

Teine võimalus töölt puuduvate majaomanike leidmiseks on kinnisvaramaksuregistri kaudu. Minge oma kohaliku maksuhalduri büroosse ja paluge maksuarvestust vaadata. Seejärel jätkake ja sobitage maksudokumendid kinnisvara aadressidega. Soovite tuvastada kinnisvarad maksuarvestusega, mis ei ühti nende füüsilise asukohaga. Seega, kui näete omaniku aadressi, mis erineb kinnisvara aadressist, võtke arvesse: see on märk sellest, et kinnisvaral on eemalviibiv omanik. Omanik peab elama teises kohas ja seetõttu saadab IRS maksuarved sellele aadressile.

Üürikirjete sirvimine on veel üks võimalus eemalolevate omanike leidmiseks. Pidage meeles, et eemalviibiv omanik võib olla keegi, kes ostis oma kinnisvara üüriks ja on hädas selle väljaüürimisega. Minge rentimise nimekirja veebisaidile (nt Craigslist.com) ja pöörake oma sihtpiirkonna laenutuspakkumisi sirvides hoolikalt tähelepanu sellele, kui kaua iga kirje on turul olnud. Soovite sihtida kirjeid, mis on olnud üleval eriti pikka aega (mitu nädalat ja isegi kuid). Tegelikult võivad üürikinnisvara pikaajalised vabad töökohad koormata paljusid töölt puuduvaid omanikke, mis omakorda suurendab tõenäosust, et nad soovivad müüa. Mida kauem kinnisvara turul seisab, seda suurem on võimalus motiveeritud müüja otsa komistada.

Kui teil on töötamiseks suurem eelarve, võite leida eemalviibivate majaomanike, ostes lihtsalt eelnevalt koostatud puuduvate omanike nimekirja. On mitmeid loendipakkujaid, kes koguvad teie jaoks teavet puuduvate omanike kohta ja enamiku neist leiate Internetist. Kuid loomulikult on loenditel oma hind ja nende loendite kvaliteet sõltub teie makstavast hinnast. Näiteks kui ostate odava nimekirja, oodake, et leiate aegunud kinnisvaraomaniku teabe. Vastupidi, kui ostate kalli nimekirja, võite olla kindel, et saate kõige ajakohasemad andmed kinnisvaraomanike kohta.

Viimaseks, kuid mitte vähem tähtsaks, leiate Mashboardi abil eemalolevaid majaomanikke. Mashboard on uuenduslik veebitööriist, mis võimaldab teil hõlpsasti otsida kinnisvaraomanikke mis tahes asukohas USA-s, isegi kui teil pole kinnisvara või omaniku kohta teavet. Kõik, mida pead tegema, on seadistada mõned filtrid ja tööriist annab sulle koheselt nimekirja kinnisvaraomanikest vastavalt sinu filtrivalikule koos nende kontaktandmetega. Puuduvate omanike leidmiseks võite sisestada aadressi, mille puhul kahtlustate, et neil on eemalviibiv omanik, ja hankida teavet või otsida vabade kinnisvarade leidmiseks Mashboardilt saadud aadresside ja kinnisvaraomanike loendit. Samuti saate luua oma äraolevate omanike loendi, et teil oleks hea müügivihjete allikas, mille poole pöörduda igal ajal, kui kaalute kinnisvarainvesteeringu ostmist.

Nagu näete, on eemalolevate majaomanike leidmiseks palju võimalusi. Kõige tähtsam on koguda võimalikult palju puuduvate omanike andmeid, et saaksite oma andmed kinnisvaratehingute müügivihjeteks muuta. Kui olete kinnisvarainvesteeringute valdkonnas uus, soovitame teil alustada Mashboardiga. See säästab nii palju aega, vaeva ja raha, kui on vaja leida eemalolevaid omanikke ja osta turult kinnisvara.

Järeldus

Eemalolevad omanikud on hea grupp, keda tabada, kui kaalute kinnisvarasse investeerimist, sest nemad on tänapäeva ühed motiveeritumad müüjad. Kuna need inimesed ei ela neile kuuluvates majades, siis nende kodud on saanud investorite jaoks suurepäraste kinnisvaravõimaluste sünonüümiks. Teades, kuidas leida eemalolevaid omanikke, suurendab seega teie võimalusi saada parimaid kinnisvaratehinguid ja aitab teil oma investeerimisportfelli kiiresti kasvatada.

About admin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga